Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám kontaktovať poisťovňu ohľadom dcérinho úrazu?

mamiedi
29. okt 2012

Chcem sa Vás spýtať,aký máte názor na vec... Dcérka si prehrizla jazyk v škôlke. Kopli ju z hojdačky. A teraz neviem,či s tým mám poisťovňu kontaktovať alebo nie. Mala ho aj šitý. No v pripoisteniach máme len trvalú invaliditu a zlomeniny a popáleniny. Mám sa s tým zaoberať,dostaneme za to peniaze alebo je to zbytočná strata času?

tanitta
29. okt 2012

podla mna ano.. ak mas urazovku urcite... odskodne zavisi od dohodnutych podmienok.. bud denne odskodne, drobne urazy ak mas poistene....potrebujes papier od dr a dlzku liecenia....my mame poist.. A---Z potrebovali sme iba prefotenu spravu od dr dolozit.... ved skus bud alebo....

brisilda
29. okt 2012

urcite ich kontaktuj.....moj syn si pretal peru a tiez nam to museli zasivat 😝 do poistovne som odniesla len papiere a cakala som ci nam to schvalia ...................uznali nam to tak sme malemu sli kupovat bolestne 😀

brnka
29. okt 2012

zavolaj poistovaka a opytaj sa, on by Ti mal poradit a pomoct, pripadne aj vyplnit hlasenie.... aspon nasa tak robi 🙂

akramgad
30. okt 2012

ahoj a v školke nie sú deti poistené? tam by ti mohly tiež poradiť lebo u nás v školke sú všetky deti poistené dali to kôli tomu že nie všetci si môžu dovoliť poistenie tak dali hromadné 🙂 ale určite kontaktuj poisťováka ten vie najlepšie čo a ako 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli