Mzdy na SR

mrkvicka060
25. dec 2018

Pocujte zeny, akurat som citala tu temu, kde autorka pisala, aka super je praca ucitelky na prvom stupni. Prisli tam na temu zarobky, konkretne, ze 800, k comu z vyjadreni uzivateliek som vydedukovala, ze to je teda plat na zaplakanie. Baby povedzte mi, kde robite, ze tam zarabate platy, co nie su na zaplakanie? A toto nie je tema, ze idem provokovat, to v ziadnom pripade. Ja som fakt a uprimne len zvedava, lebo zijem v BA a mam VS vzelanie (a aj nieco navyse) v nie az tak tuctovom obore, pracujem v sukr. firme, mam svoju pracu rada a robim ju dobre, ale teda moj plat by bol podla vacsiny z vas "na slucku". Ja uz by som naozaj chcela vediet, co robim zle 😀 ratajme vek okolo 30-35. Lebo ak napisu zeny okolo 40, tak tie uz su zrejme karierne vypracovanejsie, takze to chapem, ze aj o dost viac zarabaju. Aspon ma nejak uteste, ze bude to lepsie za par rokov (lebo zatial som robila po VS len cca 3roky, takze chapem ze nemozem hned chciet plat ako prezident). Len potrebujem vediet, ci po RD je sanca na zlepsenie alebo uz tie deti budu prekazkou pre kazdeho zamestnavatela 😀

igores
10. jún 2019

@novana peniaze nemam z grantu ale ako osobne za publikacne vystupy. Takto mame nastaveny system, kazdy rok sa prehodnucuje, pokial publikuje, tak sa mozes dostat az na 2 nasobok tarify. Ale ano pocula som aj o ludoch, ktori dostavali pravidelne peniaze z grantov.

novana
10. jún 2019

@igores, ďakujem. 🙂 Vlastne si potvrdila, čo som predpokladala. Nie som vysokoškolský pedagóg, informovala som sa zo zvedavosti. Tí, čo dostávajú peniaze z grantov na prilepšenie k mzde, to asi majú nejako ošetrené, nakoľko grantové agentúry upozorňujú, že sa finančné prostriedky nesmú použiť na plat ani odmenu riešiteľa.

marcork
23. jún 2019

Dobrý deň, je tu niekto kto bol ochotný vypočítať mi plat? Robím nočné aj sviatky, víkendy, je tam aj rizikový príplatok..

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz