Nehoda a poistenie

skejla
25. mar 2015

Pred dvoma dnami som mala zrazku s jednou zenskou....
ide o to ze som autom zastala na zaciatku dvora kde zadok auta trcal aj na ceste(cakala som kym vyjde z auta sestra) motor stale bezal, mala som vystrazne, kukla som do spätakov a pohoda..
.lenze suseda ktora byva o 4 domy nizsie isla nahor rychlostou 30km a s tymi autami sme sa napalili....kym sme tam boli len zeny uvedomovala si ze tam ma pricinu aj ona pretoze som do istej miery uz na ceste bola takze som prekazku vytvarala cize mohla zastat alebo zatrubit ale on ma nevidela a ja ju taktiez cize mame tam iste zavinenie a bola si toho vedom....kym jej nezacali doma davat rozum (vsetko zhodit na mna aby som uhradzala z nasej poistky) k tomu je este aj v 7 mes-tt tak zacala vymyslat a pri spise nehody jej nebolo nic aj som ju dnes videla aj vcera.....po 5 dnoch chcu volat plicajtou aby urcil vinnika.....bojim sa toho ze budem este aj tych platit ja a aj tak uhradzat poistky lebo ma vraj vinu vzdy cuvajuci....lenze manzel aj so svokrom nesuhlasi ked tam nesie vinu aj ona...policajtov chcu volat oni sami.....poradte ci mam vobec nejaku sancu ci sa na to vykaslat a uhradit to z nasej.....skoda je tam okolo 3000 eur na nasom, a zhrubaa 2000-3000 eur na ich a vsetko to je na mna citim sa ukrivdena....mam aj svedka, sama sa priznala ked som jej povedala ze som uz na cetse trcala ze ma nevidela....ja si vinu uvedomujem ale ma ju aj ona a za vsetko mam niest zodpovednost ja ....hra jej tam to tehotenstvo nakoniec som ja ta co ani po nehode nebere jej stav do uvahy.....................som ako rodvojena jedny my vravia nech pridu policajti, druhy ze budem este aj tych platit a nakoniec aj tak to budeme hradit ze mam to rovno uzavriert....no a auto je na svokra a oni s manzelom nechcu aby to bolo hradene len nami ked aj oni maju havarijnu a ma vinu aj ona.....navyse mi vyvolava jej psycho chlap ktory je niekde daleko v praci a riesi to somnou on a ani tam nebol...moj manzel jej nevyvolava....som po tlakom neviem co robit ☹ ☹ ☹ ☹

doktor_od_hrona
25. mar 2015

@kaktusik007 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

skejla
autor
25. mar 2015

no takze uz som to poobvoalavala aaa nechame to tak ze likvidator zajtra obkuka ich auto, v piatok dame do servisu aj na obhliadku aj na opravu nase ....zacne sa opravovat a vlastne ak likvidator ukaze ze tam je aj jej zavinenie tak nasa poistovna vraj doriesi s ich.......ano sak clovek plati poistky ako sprosty a potom ju nechce vyuzit.... co sa tyka skody tych aut tosom si ja nevycislila to ten mechanik....tam ma uz ak za robotku zaratane a tak to je odrbavac ...co zije prave z poistiek......je neznackovy a ,,vraj lacnejsi" a co sa tyka nasho naraznik problem ani nie je ako posunuty kufor/kasna co preplacat nechcu nevravim ze sa to neda opravit ale nechcu to preplacat....zial neviem ako je to celkom u nas sak uvidime v piatok....a kazdemu sa vrati spravodlivost