Nevie niekto o nejakej práci z domu?

mima_123
12. sep 2018

Baby poraďte. Hľadám nejakú prácu z domu. Nepotrebujem zarábať milióny ale aspoň si nejako privyrobiť. Najlepšie práca s PC. Dajte nejaké nápady. Som momentálne PN- rizikové tehotenstvo.
Dopredu ďakujem 🙂

kellypiu
12. sep 2018

vacsinou vsetko su to take prace, ze musis nieco platit, skor take klamlive prace, preto si dobre rozmysli do coho pojdes, aby si sa nahodou nenamocila do niecoho co nechces 🙂 skus sa popytat v nejakych mensich firmach 🙂 kamaratka ta si zohnala nahadzovanie udajov do systemu, sice v nejakej poistovacej firme, ale len nahadzovala 🙂 cize pohode 🙂

mima_123
autor
12. sep 2018

@kellypiu okej skusim. Dakujem 🙂

ivkazba
12. sep 2018

skús pohľadať copywriting alebo potom nejaký hand made

mima_123
autor
12. sep 2018

@ivkazba okej. Dakujem 👌🏻

marte1
17. sep 2018

Ja som začAla robit vyskumy cez median asivpred dvoma týždňami.zatial mi.sice prisiel len jeden a za 15 eur ale si myslim ze to je v pohode za sedenie pri pc alebo mobile

majaxy
17. sep 2018

@mima_123 na profesii ponúkajú telemarketing. Trippgut sa tuším volá tá spoločnosť

jerryjanka
17. sep 2018

ja som pred rokom a pol začala s Farmasi, je to take striedave niekedy mesačne privyrobím 40 ale už som si zarobila aj 250. ale stoji to samozrejme čas a namahu. nič nie je zadarmo a nič nie je hneď.

vandicka7
17. sep 2018

@jerryjanka V com takato praca spociva? Od coho zavisi vyska toho zarobku? Mohla by si mi o tom napisat viac? Snad to nie je daka dalsia pyramidovka alebo co 😨

ivkazba
17. sep 2018

@vandicka7 farmasi je predaj kozmetiky

jerryjanka
18. sep 2018

je to predaj kozmetiky a drogerie, vyška zavisi od toho kolko predáš ale aj kolko bodov nazbieraš.
teda hned maš 23% z ceny, potom provizie v zavislosti kolko bodov si dosiahla 3,6,9,12 atd až 22% z nazbieranych bodov. Kočka nadomnou už ma 22% dostala už aj auto, pc, telefon k dispozicii, ja sa tomu popri praci a troch deťoch nemam možnosť tolko venovať, čo je škoda isto by som bola vyššie.

mirellka
18. sep 2018

Ja pracujem cez 2 roky s Justom a som spokojná...nieje to na vyžitie ale na prilepšenie ,no okrem prijmu kopec užitočných informácii,firemných výhod , stretnutí so zaujímavými luďmi adť..Samozrejme že dá sa zarábať aj tak že človek pracuje na hlavnú činnosť no vyžaduje si to viac času ale všetko záleží od šikovnosti každej poradkyne...

gajdoscikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima_123
autor
7. mar 2019

@gajdoscikova no uz som na materskej zavisi to od toho o akej praci sa jedna 😊 ale som otvorena.

zuzana271
7. apr 2019

Ahojte, viete o serioznej praci na doma, vdaka?

mirellka
8. apr 2019

Hľadám jednu šikovnú mamičku ktorá by si chcela privyrobiť s Just&Nahrin najlepšie z okolia LC ale nemusí pomôžem so šťartom ,objednávkami a všetkým čo bude treba....

dagmarusqa
24. apr 2019

Aj ja sa pripojím, tiež hľadám niečo na prilepšenie 🙂

didka206
5. mar 2021

napíšte mi 🙂

mima_123
autor
6. mar 2021

Dievčatá ja som začala pracovať s firmou Farmasi je to predaj produktov si privyrábam trošku. Nie je to záväzné a je to bezplatné 👌🏻 Registrácia je lahká a dostávaš rôzne darčeky za zbierané body a podľa tvojej šikovnosti aj finančné odmeny. Je to katalógový predaj ja som si spravila aj na FB skupinku a tak predávam. Je to fajn pri malej. Časovo sa tomu venuješ kedy chceš. 👌🏻 Keby ste chceli viac info kľudne mi napíšte 👌🏻

sabinkanovak1
31. júl 2022

Napíšte mi do ss 🙂