Oplatí sa predávať na bazári?

1104
15. nov 2013

Ahoj oplatí sa predavat na bazari?Mám veľa šiat po dcérke.

sissy27
15. nov 2013

@1104 je to zadarmo, takže investuješ akurát svoj čas na fotenie, nahadzovanie... ale keď predáš čo len 1 kúsok, tak si získala viac, ako keby ti len ležal v skrini 😉

1104
autor
15. nov 2013

Dá sa tým aj prilepšiť do rodinného rozpočtu?Alebo kúpiť trebárs nové šaty na deti...Máte s tým skusenosti,koľko asi sa dá predať za mesiac?Keďže som na materskej a nič extra robiť neviem inú šancu nemám. ☹

klincek
15. nov 2013

@1104 biznis to teda nie je, to nehrozi 😀. dva mesiace nepredas nic, a potom 5 veci za mesiac..aspon u mna to tak je.
ale ak mas cas a chut, urcite nie je na skodu vyvetrat skrine a nepotrebne kusky posunut dalej, a takto ziskane peniazky otocit na nieco, co sa vam doma hodi.

eeffka
15. nov 2013

@1104 nemyslim ze je to kseft... skor je to o tom zbavit sa veci zmysluplne nech ich nedarujem cigosom zdarmo k bedni.

mima4
15. nov 2013

@eeffka no ja som dala aj k smetiakom nejake veci a nech si ich vezmu aj romovia, ked pomozu, budem len rada 🙂

mima4
15. nov 2013

@1104
moj nazor, neoplati,
Ja mam kvalitne veci, vacsinou zo zahranicia, ale je tu kik, pepco, justplay a podobne, co predava veci za par eur... a nove..takze ludia skor to uprednostnia.

Ja momentalne vsetky tie veci z mojho bazara (idem ho rusit) idem darovat jednej rodinke s piatimi detickami 🙂 ... nech im to pomoze a co nebudu chciet, nech posunu dalej ...

sunnyhoney
16. nov 2013

Súhlasím s klincek ale ja mam práve v pláne založiť na FB komunitu žien, ktoré si tam nahodia svoje veci (do fotoalbumov) a budeme to medzi sebou navzájom zdieľať a ta sieť sa spontánne rozšíri. Moja idea je, ze treba veci recyklovať a posúvať ich ďalej (ale nečakat, ze na tom zbohatnete)...niečo v zmysle "Reduce, reuse, recycle" takze ak budete mat záujem sa do toho zapojiť tak mi napíšte ip 🙂

kofoluska
5. feb 2014

@1104 Neoplati. Ako pise Mima, tiez mam kvalitne veci, aj zo zahranicia. Ale kedze su tu lacne retazce, tak obnosene veci, pokial nie su za par centov za kus, nikto nexce. Prave sme to riesili s manzelom, mam tu par inzeratov, ale odozva ziadna. Takze vacsina ide teraz kamoske, ktora ma velke financne problemy a termin porodu 7.5. a ostatne pojde do detskeho domova. Budeme to tak riesit aj s dalsimi vecami, ktore nam po synovi ostanu, pretoze zatial ma len 6 mesiacov a este sa toho nazbiera. 🙂 Mozno to vyznie hnusne, ale ak mam predat nieco, co ma stalo povedzme 10 ecok za par centov, naozaj to radsej dam do detskeho domova/kamaratke/rodine.