Pôžička Provident

pargacka
25. apr 2014

potrebujem poradit mam s providentu pozicku brala som si ju pred rokom a este stale ju splacam mesacna splatka by bola okolo 60euro lenze ja tolko penazi ani nemam teraz mi bude koncit podpora v nezamestnanosti jako im to mam splacat poradte niekdo kdo ma podobnu skusenost

anatalia77
25. apr 2014

@pargacka pokial si pamatam,tak mas priatela,alebo manzela,tak sa skus poradit s nim,ako to zvladnete..
Ty mas celkovo dnes "sanacny" den,vkuse nieco riesis...
A propo,splatka by bola...tak ak mas pozicku,tak uz mas danu vysku splatky.

gabriellka
25. apr 2014

@pargacka neviem aku radu cakas,ale urychlene si najdi pracu,inak si v riadnych sra*ckach

pargacka
autor
25. apr 2014

@anatalia77 priatel mi nato peniaze neda lebo sme mali krizu a ja som to brala poza jeho chrbat tak asi tak

pargacka
autor
25. apr 2014

@gabriellka do prace mozem ist az v septembri maleho nechcu zobrat na cely den do skolky chodi len na pol dna a to neviem c robotu zozeniem davm zivotopisi chodim volam a nic neni na 4-5hodon denne co mi mozu spravit? neda sa to na niejake mensie splatky aspon aby tam nieco bolo ?

tahomi
25. apr 2014

Na noc dokladat tovar aspoň?provident sa s tebou piplat nebude, tak začni čím skôr riešiť finančnú situáciu

stefka33
25. apr 2014

🙂 A čo vagína? Už nesmrdí? 😀

pargacka
autor
25. apr 2014

@tahomi ale kam vsak hladam a nic neni vsetko obsadene

pargacka
autor
25. apr 2014

@stefka33 co prestan !!toto je vazna vec

rohypnol1
25. apr 2014

Hlavne s nimi komunikuj, skus znizit splatku a natiahnut dobu pozicky - avsak nie svojvolne,az po odsuhlaseni noveho splatkoveho harmonogramu. Neviem, co cakas, ale raz si si tu pozicku zobrala, tak je logicke, ze ju musis platit. V opacnom pripade mozes kvoli tomu stratit strechu nad hlavou. A co ti mozu spravit? Ak strcis hlavu do piesku, tak budes po zvysok zivota splacat trovy exekucie a uroky z omeskania. Ak si si nepoziciavala na kyslikovy pristroj alebo zivotne dolezite lieky, tak nechapem ako si mohla skoncit v Providente... 😒 😒 😒

elina25
25. apr 2014

Providentu zaplatíš dva krát toľko....

pargacka
autor
25. apr 2014

@rohypnol1 ja byvam v podnajme ale mozu siahnut na majetok priatela?ci jako to je ja prakticky nic nevlastnim

stefka33
25. apr 2014

@pargacka Ty sa tu zabávaš na ženách čo ti chcú vážne poradiť, ale ak si z teba niekto robí žarty tak ti to vadí? Neverím ti ani slovo. 🙂

billam
25. apr 2014

@stefka33 🙂 🙂 🙂 si zabila 🙂

@pargacka dohodni sa s nimi...musíš im to povedať, že nedokazes splácať...nech ti navrhnú splatkovy kalendár...tak ako v banke...i ked je to nebankovka, ktora má určite ine podmienky, ale nehraj mŕtveho chrobaka

elina25
25. apr 2014

@pargacka môžu ťa dať na odpis a budeš platiť od začiatku celú pôžičku

pargacka
autor
25. apr 2014

@stefka33 tak mi never tak ked pise ze ma v suske tvaroh tak mi to je smiesne

pargacka
autor
25. apr 2014

@billam nehram mrtveho chrobaka zatial to splacam ale co bude ked nebudem mat od juna ziadny prijem len 22euro pridavky 😒

pargacka
autor
25. apr 2014

@elina25 to dufam ze nie

billam
25. apr 2014

@pargacka aku celkovú sumu si si pozicala?

anatalia77
25. apr 2014

@pargacka preto treba ist do tej nebankovky,a popytat sa..ci si myslis,ze spravime masivny pochod v tvoj prospech? 🙂

pargacka
autor
25. apr 2014

@billam 600

pargacka
autor
25. apr 2014

@anatalia77 dojde v pondelok pre peniaze sice neviem jake jej dam ked nic nemam ☹

billam
25. apr 2014

@pargacka dohodni sa s tym obchodným zástupcom na nejakých 20eur...budeš to splácať dlhšie a viac preplatis, ale aspoň nieco im budeš dávať

anatalia77
25. apr 2014

@pargacka tak teraz este nejaky prijem mas,ci nie?

mikys1
25. apr 2014

@pargacka hore píšeš , že až v júni budeš mať 22€ a príspevok nado mnou je , že v pondelok príde a nemáš tak si si mala odložiť

pargacka
autor
25. apr 2014

@mikys1 a s coho?

pargacka
autor
25. apr 2014

@anatalia77 ano mam do konca juna podporu 200e vsak som jej davala kazdy tyzden po 30e ale je im malo stale v kuse mi ta p++a vyzvana uz mam na to nervy

anatalia77
25. apr 2014

@pargacka to sa vazne pytas mykis?

pargacka
autor
25. apr 2014

@billam ale ona chce kazdy tyzden a ja to nemam

pargacka
autor
25. apr 2014
lady511
25. apr 2014

@pargacka ahoj nečítala som,,predošlé odpovede,,,ale aj ja mam požičku,,mesačne mi to vychádza na 80e.. v novembri mi končí materská,,a budem ju ešte platit rok,,ale vrásky si nerobím,,pretože mi navalali taky urok že až ,,,takže asi takto požičala som si 1000 a mam vrátit 2000 čo je dobré svinstvo pretože oni nemožu davat 100 percentný urok,,ja ked mam 80e tak dam ked nemám dam 50 alebo tak ,,ako teda každy mesaic sa snažím dat čo najviac,,,ale zase ak im nedáš plnu sumu exekutora ti dat nemožu,,pretože niaku čiastku platíš,,proste ked nemám,,nemám,,,vždy treba komunikovat..ak chce napíš mi IP 😉