Predschválený úver

natalia2285
1. máj 2018

Ahojte chcela by som sa spytat. V banke mí ponúkali pred schválený úver ale odmietla som. Nikdy som nebrala úver ako to chodí a ako sa dá zistiť koľko mí schválili? Má s tým niekto skúsenosti ako to prebieha? Ďakujem 🙂

solinkarka
1. máj 2018

Aj ja mam predschvaleny....vidim to aj na IB

tncka
1. máj 2018

@natalia2285 ak mas predschvaleny vidis to cez IB alebo ti vysku uveru povie v banke. Nepotrebujes ziadne potvrdenia od zamestnavatela ani ziadne papierovacky. Schvalene za minutu,dve a peniaze hned na ucte.

tncka
1. máj 2018

@natalia2285 a splatky minimalne na 13 mesiacov ti rozrataju

natalia2285
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalia2285
autor
1. máj 2018

@tncka Ďakujem za odpovede🙂 a môžem sa spytat kde vám to ukazuje na IB lebo to neviem nájsť

tncka
1. máj 2018

@natalia2285 ja uz presne neviem kde som to videla lebo ho uz mam nacerpany 🙂 ale aj bankomat mi to ukazoval pri vybere

natalia2285
autor
1. máj 2018

@tncka Aha no dobre.. A ak mi to ponúkli a ja som v tedy odmietla tak sa to nezrušilo? A môžem si požiadať? Aká je pravdepodobnosť že mi ho schvalia? Ak si napr. požiadam toľko koľko môžem dostať.

solinkarka
1. máj 2018

@natalia2285 v kolonke Uvery, tiez mam VUB

misinka0611
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laska201
1. máj 2018

Vysku predschvaleneho uveru urcuje uverova hystoria.Vzdy banky zacinaju s nizkym uverom a ked sa bezproblemovo splaca tak vramci kampani

laska201
1. máj 2018

Zvysuju predschvalene uvery.Nam kazdu chvilu uz sme na sume 17000eur co nam takto predschvalili.Super je ten limit co schvalili aspon sa takto ludia nebudu bez hlavo zadlzovat.Lebo toto je cesta do pekla.

marsmykkok
1. máj 2018

nemyslím si že je to až také jednoduché, banka preschvály na základe pohybov na účte, schválenie je rýchle ale minimálne si pozrú sociálnu poisťovňu a ak niekomu chodia na účet peniaze od muža alebo nejaký príjem čo nie je oficiálne nahlásený a je človek oficiálne nezamestnaný alebo na md bez príjmu z ktorého idú odvody určite mu nedajú 10 000eur. bez skúmania príjmu cez sociálku ide maximálne niekde debet pár sto eur.

natalia2285
autor
1. máj 2018

@marsmykkok max čo by som si chcela požičať je tak 1500€..na účet mí chodí rodicak a priatelova výplata..

natalia2285
autor
1. máj 2018

@misinka0611 na ten účet mí chodí priatelova výplata a môj rodicak 280€za dve deti.. Raz som bola v banke sa pýtať na pozicku 500€ ale povedali že mi ju neschvalia vraj musím čakať kým mi ju ponúknu a pred týždňom som bola v banke a vraj mam predschvaleny úver ale odmietla som tak som sa chcela len spýtať či si teraz keď som odmietla môžem požiadať o ten úver max tých 1500€ ak mi teda takú sumu schvália 🙂 ďakujem teda za info 😊

laska201
1. máj 2018

@natalia2285 v tatre tato kampan trva aj vyse mesiaca.Potom predschvaleny uver zrusia.Ale vzdy treba ratat ze cez predschvaleny uver su vyssie uroky.Banka tymto predschvalenim ide do rizika preto je to horsie ako ked si clovek poziada a riadne ho prekontroluju.

misinka0611
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kathy93
4. máj 2018

@natalia2285 ja mám tiež predschvaleny vo VÚB ale je tam vysoký úrok a doba splácania je na Max 8 rokov. Pokiaľ máš appku internet bankingu tak si tam vieš pekne pozrieť výšku úveru a splátky 🙂

rabiva
17. okt 2018

@laska201 nie je to vôbec jednoznačné, že banka dáva vyššie úroky na predschválené pôžičky. Závisí to od bonity klienta, príp. od aktuálnej kampane.... z princípu čím vyšší spotrebný úver tým nižšia US.

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laska201
17. okt 2018

@rabiva takto mi to povedala pracovnicka banky v tatre ale aj tu je rozdiel v bankach.Csob ma nizsie uroky ako tatra.preto treba rozmyslat co je vyhodnejsie.

laska201
17. okt 2018

@ramzes1980 tak tuto musi byt mega splatka.

laska201
17. okt 2018

@rabiva minule mi pracovnicka hovorila ze aj prevod na ucet z banky do banky je brane ako prijem.takze oni tymto idu do max rizika ked to takto predschvaluju a neskumaju ozajstny prijem.

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laska201
17. okt 2018

@ramzes1980 fuha.ale zas toto uz je len na cloveku ci chce a hlavne kolko potrebuje.nemusi brat vsetko moze zobrat aj tisic dve proste sumu do limitu.