Register dlžníkov - podvod

24. jún 2022

Ahojte, pred pár dnami som sa len tak registrovala na stranku registerdlznikov.sk, prišlo mi zaplatit faktúra 25€, dočítala som sa že je to podvod máte s tým skúsenosť? účet som aj vymazala tak neviem.

viestta
24. jún 2022

Áno, je to ojebabravacia stránka.

autor
24. jún 2022

@viestta prosim vedeli by ste mi poradit ako to mam riesit?

viestta
24. jún 2022

Netuším.ako z toho von. Na nete skus pohľadať nejaké recenzie, tam sa nájdu aj rady právnikov.

solange7
24. jún 2022

Nijako. Neries to, ignoruj to.

autor
24. jún 2022

@solange7 mate s tym skusenost? bojim sa ze mi to narobi niake dlhy, neda sa im nikde napisat ani nic je to neexistujuca firma..

solange7
24. jún 2022

Nemam, ale citala som aj na modrej streche kopec prispevkov kde sa to riesilo. Je to podvod a ten kto zaplati, ten naleti (zjednodusene). Mrkni na modru strechu a najdi si temy o registri dlznikov. Vyjadroval sa tam aj pravnik a niekto tam daval aj akusi realnu pravnu radu od svojho pravnika.

solange7
24. jún 2022

Dokonca som sa tam tusim docitala o tom, ze po uhrade nebolo dorucene ziadne overenie, pretoze je to nejaka fakt klamna sukromna stranka, ktora ani nema pristup k informaciam.

autor
24. jún 2022

@solange7 ja som sa len registrovala a nic som ani neziadala, hned mi prisiel mail ze vyzva k platbe, nic som nezaplatila a ihned som vymazala ucet.. dufam ze z toho nebudem mat ziadne problemy

solange7
24. jún 2022

Nebudes. Oni ziju z toho, ze ludia sa boja tej neuhradenej faktury, tak ju radsej uhradia. Neskor pytaju dalsie platby.

autor
24. jún 2022

@solange7 Ďakujem krasne

alenamihal
25. jún 2022

Nic nebudes mat z toho...ignoruj to...len oni ta budu otravovat (vyhrazat) ,ze to musis zaplatit atd....v zahranici vela je takych website....su to nelegalne veci,tak ti mozu prd 🙂

autor
25. jún 2022

@alenamihal Dakujem lebo ja som aj zaklika ze suhlasim s obchodnymi podmienkami.. ale ak ide teda o podvod nic platit nebudem!

martinka066
9. aug 2022

Ja som zaplatila 25 eur a stále mi chodí ďalšia platba ,ktorú už platiť nebudem. Je to jasny podvod a človek aby bol naďalej čistý, a získal čistý register zaplatí a vtedy kolotoč začína. Ako sa z toho dostať von? podotýkam,že registrácia mala byť zadarmo.

aurelia273
28. jún 2023

Ahojte, staršia téma ale až teraz som to našla. Tiež som sa len zo zvedavosti zaregistrovala na stránke Register dlžníkov., keďže to malo byť zdarma, a tak isto ako autorke tejto témy, mi prišla výzva zaplatiť 25 €. Nič som neplatila, našla som ohľadom tejto témy informácie že je to podvod. Len ma zaujíma, či ešte po roku odkedy ste tu písali, vám ešte chodia od tejto spoločnosti nejaké emaily alebo výzvy na platbu.

vera1605
3. okt 2023

@aurelia273 aj ja som sa dnes zaregistrovala. A príslovia mi že mám zaplatiť 25e. Tak potom som išla vymazať účet. Že platiť nebudem. Tebe ešte prišiel nejaký email? Že máš uhradiť?

aurelia273
4. okt 2023

@vera1605 už potom nič neprišlo, ani som nič neplatila.