Sashe - platba pri predaji

sims122
21. máj 2022

Ahojte, vedel by mi niekto poradiť? Mam na predaj veci na sashe. A prvýkrát mi prišlo, že si niekto vytvoril objednávku. Ja som ju v stredu hned potvrdila. Teraz je tam napísané, že "čaká na zaplatenie". Čítala som v podmienkach, že jej pošlú podklady na platbu automaticky. Len by som si chcela overiť, či tomu rozumiem správne, že naozaj už nemám s tým nič robiť a len čakať na platbu v banke a potom len dat to tlačítko "nastaviť ako zaplatený", keď už mi nabehnú peniažky na účet. Ďakujem

sims122
autor
21. máj 2022

@sims122 ešte doplním ze mam tam platba vopred

banalu
21. máj 2022

@sims122 ano cakas kym ju zaplati 😉

sims122
autor
21. máj 2022

@banalu ďakujem krásne 🙂 nechcela by som hneď niečo pokašľať pri prvej objednávke :D

krisbar
21. máj 2022

A pteco sa neopytat na sashe? Ved oni tu stranku spravuju...a celkom dobre...

banalu
21. máj 2022

@sims122 este ma napadlo, mas platbu kartou, alebo na ucet? Lebo kartou by malo byt automaticky a na ucet neviem ci ty nemusis skontrolovat svoj ucet a potvrdit, ze si platbu prijala ☺️

basska_b
21. máj 2022

Sashe vygenerovalo mail a poslalo kupujucemu vyzvu na zaplatenie. Zatial nerob nic, ale ak ti platba tyzden nepride, napis kupujucemu postu, ze ci nezabudol na to... tiez mu pride notifikacia na mail. Takisto sa ti mozno zobrazuje jeho telef.cislo... ked ti platba pride, klikni tam niekde, ze si ju dostala a dostane sa to do fazy Caka na odoslanie

spadnutaslivka
21. máj 2022

@banalu keď je uhradený kartou, sashe samé to nastaví automaticky ako "zaplatený kartou" Takže ak tam svieti čaká na zaplatenie, tak zaplatený kartou nie je.

sims122
autor
21. máj 2022

Ďakujem všetkym za info 🙂

banalu
21. máj 2022

@spadnutaslivka ano kartou to tak funguje, ale ked je prevodom na ucet a musi to kupujuci uhradit cez internet banking, tak vtedy to je ako?

sims122
autor
21. máj 2022

Platbu kartou nemám zapnutú. Takže to bude len prevodom.

spadnutaslivka
21. máj 2022

@banalu no veď písala, že tam svieti "čaká na zaplatenie". Vtedy počkáš deň/dva, skontroluješ a ak už prišli, klikneš na sashe na "nastaviť ako zaplatený". A potom bude svietiť ako zaplatený a bude čakať na odoslanie. Aj pri záložkách "zákazky" mi vtedy svietiť čierny obdĺžnik "odoslať". Po odoslaní klikneš pri objednávke na "nastaviť ako odoslaný" - tam sa dá napísať aj podacie číslo. Ale napadlo mi, že teraz menili trochu vizuál. Neviem, presne ako to je, lebo ja si prepínam na starý 😀 Páči sa mi viac. Ale verím, že pointa tých tlačidiel je stále rovnaká.