Skúsenosti s AAA auto v Žiline

gabrielita1610
17. apr 2016

Dievcata viem ,ze je tu toho vela ,ale chcela y som vediet nazor na AAA auto v Žiline , mate skusenosti s nimi ?

zabka788
21. jan 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

@magda15 veď si pokukaj normálne na stránkach aaaauto.sk, uvidší čo majú aktuálne, ke´d hovoríš že z bazaru. Aktuálne skúsenosti? Stačá si počítať, je toho plno 🙂

sonapindjakova
21. jan 2017

Velmi velmi zla skusenost, nikdy viac!

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanasb
25. jan 2017

My sme kupovali v juni v PO a nebol ziaden problem. Akurat,ze sme tam stravili takmer cely den. Ale s autickom sme spokojni...🙂

emilia788
22. feb 2018

Neodporúčam celkovo bazári, jedniné čo viem, že Darex má dobrú povesť, inak by som sa vyhla oblúkom..

patkaba
1. mar 2018

Je jedno o aku pobočku AAA ide,, taktiky majú všade rovnaké, predsa len ide o jendu firmu.
@johanka3k Zákon o stáčaní KM je, jedná sa o pdovod! Osobne by som túto firmu obišla a ak chce niekto bra´t auto z veľkého bazáru je tu napr. Darex, o tom sa pokiaľ viem podobné debaty nevedú a známa mi spokojnosť s autom od nich len potvrdila..

damoska
21. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

je to jeden z velkých autobazarov na SR, myslím značku. Nebála by som sa tam kupovat auto.

patkaba
23. mar 2018

@magda15 Odporucam ti ako pisu aj ostatni vyhnut sa BBBcku :D Ak sa nechces okaslat, pozri Kukni: https://www.autobazar.eu/preverene-auta - tam mas auta preverene cez Autoporadca.sk a mas istotu, ze sa nedas nachytat. Prajem vela stastnych km 🙂

emilia788
28. mar 2018

@patkaba Toto by mali mat vsetky autobazari povinne a vyhli by sme sa tak nakupovaniu crepov..

damoska
6. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

aké auto máte? ja so zrovna včera videla nový Fiat Tipo a pozerám práve na AAA že ich tiež maju https://www.aaaauto.sk/sk/fiat-tipo/car.html?id=189250373#make=38&model=354&promo=b a zrovna v akcii. Máte nieto toto auto?

emilia788
25. jún 2018

@damoska No radsej si precitaj diskusie a bacha na to, od nich auto je velky risk

damoska
15. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

auto sme kupovali v Michalovských AAA auto a neprišlo mi to podozrivé, nebolo tam nič nekalého. Sli sme tam na doporučenie. Ale zase chapem že niekomu sa to pačit nemusi. Ono 100 ludi má 100 chutí a nazorov.

12romi34
20. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

my máme dobré skusenosti so žilinskými AAA auto. Mamka tam kupovala auto a bolo to v poriadku. Doteraz na aute jazdi a je spokojná. Ani raz nebola v servise.

miriamikba
26. júl 2018

@emilia788 s darexom mam priserne skusenosti, nie je to dobry autobazar. Treba ich obchadzat velkym oblukom, totalne zdieraju ludi

majo1989
26. júl 2018

Ja som kúpil auto auto v Žiline jazdil som na ňom asi 4 dni nabehal som do kopy cca 600km a odisiel mi DPF filter bol som tam na 7 deň mechanik mi to len prepálil málo byť všetko ok ale za 2 dní zase problém tak som ho tam dnes dal na reklamáciu čo si o tom myslíte?

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rika888
13. aug 2018

@miriamikba To nemyslis vazne, ved ty pises v kazdej diskusii negativne na Darex a obhajujes AAA! Takto funguje internetovy troll? Ze ti nie je hanba aj celemu AAA ze toto financuje... Keby sa aspon zdrzali slov na bazar, ktory je oproti nim asi ako 10 ku 1 v ramci ferovosti a pristupu ku klientovi.. preto im lezi v zaludku.

damoska
20. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@rika888 možem vediet, aku máš s nimi skusenost?

patkaba
2. okt 2018

@rika888 Rovnako som si to vsimla, ze pisu vsade proti Darexu a pozitivne na AAA a pri tom to je do oci bijuce, ze su to platene ucty bez prispevkov.. Pricom inteligentny clovek si precita skusenosti na Darex a AAA a zisti, kto podvadza a kto nie.

essenceee
17. okt 2018

osobne si myslim, že to nie je o tom kde a čo sa kupiuje, ale o ludoch a pristupe. Samozrejme že aj to čo kupite. Možete mat štastie a nemusite. Auto je spotrebny tovar a stat sa može čokolvek

zabka788
6. nov 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

jedna moja znama kupovala auto od sukromnika a dopadla velmi zle, riešila by to reklamaciou. Nakoniec ho aj tak kupila vo velkom bazare

patkaba
15. nov 2018

@zabka788 Tak sukromnik je kapitola sama o sebe, nemas zaruku, nevies kde byva, nemas ako riesit podvod.. urcite zvolit skor bazar.

rika888
20. nov 2018

@patkaba Tak ako pises...

damoska
22. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

tiež by som od sukromnika auto nekupovala. Preto je lepšie obratit sa na kvalifikovaneho predajcu

anulienkalenka
26. nov 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

tiež by som od sukromnika auto nekupila. Ked už, tak od nejakeho značkoho predajcu. My zrovna teraz pozerame na toto auto, cena mi prijde trocu viac vysoku, ale rada by som vaš nazor na auto, nie na predajcu https://www.aaaauto.sk/sk/vw-passat/car.html?id=241380170#make=131&model=268&promo=b

mareri
10. dec 2018

passat je velke a pekne auto, ma priestranny kufor, velky interier a aj spotreba je prijatelna. Len ta cena samotneho auta je dost vysoka. Lenže za kvalitu sa plati. A kde je najlepšie ho kupit naozaj neviem. Ide aj o to, že sa bude financovat nejakym uverom, alebo hotovostou

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gab_riella
31. dec 2018
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

oni nedoporučuju ani od sukromnika,ani uplne nove auto. Vraj je najlepšie nejake cca 2-3 roky jazdene. A idealne od nejakejho velkeho predajcu

juliankaaa1995
16. jan 2019

@rika888 to je taktika AAA, dobre bazary zatienovat a ten ich vyzdvihovat :D

emilia788
10. feb 2019

@gab_riella Je to pravda, 2-3 rocne mas v podstate ako "nove", najazdenych moze mat tak 50 000km, teda je zabehnute a cena polovicna. Co sa tyka velkych predajcov, tak som pisali aj ostatni, ak velky predajca, tak Darex rozhodne, staci precitat na internete skusenosti.