Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti s poisťovňou Dôvera

andy1985
4. sep 2020

Ahojte zvažujem zmenu poisťovne so všeobecnej na dôveru. Môžete mi napísať skúseností s dôverou? Ďakujem

vikusjk
4. sep 2020

@andy1985 Asi záleží, aké máš potreby a čo všetko využívaš. My toho asi (podľa mňa) až toľko nevyužívame, boli sme na liečení s malou, keď mala štyri roky, to bolo bezproblémov schválené, ale inak nevyužívame nič také. Všetci traja sme v Dôvere.

severankasr
4. sep 2020

my vyuzivame preplatenie liečebných nákladov v zahraničí (zubár), kým Dôvera preplatí do dvoch mesiacov, vo Všeobecnej manžel čaká pol roka.

andy1985
autor
4. sep 2020

@vikusjk
@severankasr no lekárov som vyużila len raz za čas, nechodím pravidelne k lekárom. Ale v dôvere majú benefity aj na zuby pre dospelých.....Muž je tiež v dôvere bolo by všetko ľahšie aj na vybavovanie, dobre sa snimi komunikuje sú ochotný.

arrogante
4. sep 2020

ak nie si extra chora tak dovera fajn, ja idem synovi menit z dovery na vseobecnu kedze je nepocujuci a dovera nam neuhradí nič co sa tyka nacuvacieho aparatu, všeobecná preplaca 80%

severankasr
4. sep 2020

@andy1985 ano maju benefity,ale napriklad tie nie su pre nas, nakolko zubara mame cela rodina v zahranici a toto nehradi z toho dovera...

tarra6
4. sep 2020

@andy1985 a hlavne si zisti, či lekári, ktorých navštevuješ majú s Dôverou zmluvu. U nás viac odborných lekárov s Dôverou zmluvu nemá. Aj môj zubár napríklad pred 2 rokmi s nimi skončil, a dodnes s nimi zmluvu nepodpísal.

andy1985
autor
4. sep 2020

@tarra6 aha ďakujem, to musím ešte zistiť....

kirjaklambrid
4. sep 2020

@andy1985 Ahoj, ja mám dôveru už asi 15 rokov, som veľmi spokojná. Preplácajú mi doplatky za lieky a nákladnú liečbu, na MRI čakám dva dni, čo sa mi stalo už viac x a benefity na zuby sú tiež super, taktiež zľavy v lekárni, pripomienky na zľavy chodia e-mailom. Aplikáciu majú tiež super. Konzultácia s lekárom nonstop na linke dôvery, taktiež približné zistenie diagnózy. Ja som veľmi spokojná a určite meniť nebudem.

noami12
4. sep 2020

Ja som prešla z Union do dôvery, už len koli komunikácii by som odporúčala dôveru 😊 za mňa spokojnosť

katuskapd
4. sep 2020

Ja rozmyslam skor,naopak z Dôvery do Unionu, moj zubar ma len s Unionom zmluvu ,tak isto strojcek na zuby,dr hovorila ze Union preplaca viac úkonov a tak isto u gynekologa Union preplaca tie stery,teraz neviem presne nazov,ale preplaca tie drahsie a presnejsie.Inak som bola s Dôverou spokojna detom preplatili lieky (ale nie vsetky) syn si uz minul 200e.

noami12
4. sep 2020

@katuskapd môže byť že majú viac toho, lenže ja ako podnikateľ som každú chvíľku chodila do unionky keď som mala Union, vecne zatvorená kancelária, keď som niečo riešila tak taky ne ochotný ľudia, tak isto aj keď v kancelárii pani sedela strašne nechutná ženská, arogantná... Tak odvtedy sa mi ta poisťovňa zhnusila.. Tak isto splátkový kalendár nakoľko som ešte pár x rokov dozadu bola v zahraničí a spravil sa mi na zdravotnom dlh, dala som k žiadosti aj akontáciu 200 euro a ze mam čakať na splátkový kalendár, nechodil cez mesiac, išla som tam zasa zatvorené, na ďalší týždeň už konečne mali otvorene a ze mam čakať. Ďalší mesiac nič nechodilo, tak som znovu tam išla, že im sa pošta vrátila a tým pádom už mi nemôžu znovu splátkový kalendár schváliť, jedine ze zasa dám 200e.. Tak už som mala nervy a povedala som, v tejto poisťovni nič nevybavim a idem do inej a neľutujem

prispievatel
6. sep 2020

Ja ju mám skoro celý život lebo kedysi mi prvý zamestnávatel zmenil na nejakú apollo chemická či čo a z toho vznikla dôvera. Bežné veci asi každá poisťovňa hradí. Ale k zubárovi chodí asi každý a majú ten zubný benefit. A ešte dobrá vec je aplikácia kde sa dá všetko pozerať. Takže spokojnosť ale zase neviem porovnať keďže inú som nemal (tá všeobecná chvílu v detstve sa neráta) neviem ako sú na to ostatné čo ponúkajú, akú majú aplikáciu atď.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli