Štedrá karta

janda20
6. nov 2018

Máte niekto skúsenosť so štedrou kartou od Slovenskej sporiteľne?

haluta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haluta
6. nov 2018

Princíp klasickej kraditky 🙂 😂 hlavne prvý mesiac si daj pozor aby si urobila ten nákup. Plus aby si to na čas zaplatila.

Veľa info nájdeš na stranke
úroku vyjadreného poplatkom za komfort (platí pre hotovostné aj bezhotovostné transakcie pri platení celej dlžnej sumy do príslušného dňa splatnosti),
deň splácania a výšku splátky si flexibilne určíte sami (najneskôr do 20. dňa v mesiaci a aspoň výšku minimálnej splátky),

prevenar
6. nov 2018

@janda20 ..nakupuj LEN v ramci toho na co si viete zarobit / nasetrit ..ak zacnes kupovat veci na ktore nemas, mas dobru sancu uviaznut vo velmi kvalitnych problemoch, ako mnohi pred tebou . ber to ako radu od neznameho priatela na internete 😀

evakalna
6. nov 2018

@janda20 To je zbytočná pôžička, ktorá ruinuje a devastuje rodiny. Roztrhaj to, spáľ to.
Míňaj iba vlastne zarobené peniaze.

evalin88
6. nov 2018

Mne to ponukali tiez hoci mam u nich sporiaci ucet a neake to "euro" mi ostavalo este pred materskou.. a prezentovali ako ohromne vyhodneee.. oni maju provizie za predaj a ponuknu kazdemu vsetko

haluta
6. nov 2018

@evakalna pozor aj ju už má... Nemôže ju len tak zahodiť. 😀 Musí spĺňať podmienky zmluvy. 😀

janda20
autor
6. nov 2018

@haluta ja ju nemám ale ponúkali mi ju.

prevenar
6. nov 2018

@janda20 ...odmietni to .

veltraud
7. nov 2018

podla mna je fajn. mam ju roky. ale nepouzivam ju ako uverovu kartu, teda co z nej miniem, hned vratim. Kreditku pozaduju vela v zahranici v hoteloch, pripadne pri niektorych online nakupoch. A co sa mi paci, ze nakup z stedrej karty je (teda aspon bol, neviem, ci sa nieco nemenilo) poisteny. Napr, ked som kupovala vacsie veci, tak som cvakla kreditkou a poslala peniaze spat. a este tam je aj cashback 🙂 takze za mna je kreditka fajn pomocnik, pokial s nou vies narabat. Ak neminam, nestoji ma vobec nic

janda20
autor
7. nov 2018

@veltraud má to jednu nevýhodu vkladať tam sumu ktorá sa mine