V ktorej banke je najlacnejší účet bez podmienok?

bonnie2
6. mar 2018

Ahojte. Viete mi poradit v ktorej banke, nie internetovej, ake takej, ktora ma bezne dostupne pobocky, je najlacnejsi najvyhodnejsi ucet s najnizsimi poplatkami bez kadejakych podmienok ako je napr.povinny min.obrat, minimalny prijem na mesiac, min.obrat kartou apod.? Ucet pre jedneho cloveka nad 30 rokov. Dakujem





intDakujem

slimstar
7. mar 2018

Fio

korunka1
7. mar 2018

@solinkarka ...tak to nesplním 😂

nivea777
7. mar 2018

@bonnie2 nemate ziadnu kamennu pobocku mbank?? u nás su tusim 2 alebo 3

solinkarka
7. mar 2018

@ivuska36 samozrejme, preco by som nemohla?

nivea777
7. mar 2018

@ivuska36 ja som sa informovala ohladom tychto uctov a vsade mi povedali ze IB tam nie je a kartu si uz nepamatam

ibrunova
7. mar 2018

Mi je divné, ročne do 5600, ale píše, že jej príde aj viac, tak ako to je? a to teraz oni vedia, aký príjem budem mať celý rok, či za minulý rok či ako? Dáke zvláštne.. A každá banka chce, aby tam práve sa točili peniaze, nie aby ti obmedzili, koľko ti tam môže prísť..

solinkarka
7. mar 2018

@ibrunova ved chod sa informovat do banky ked sa ti to nepozdava...ja uz to mam 2r

ibrunova
7. mar 2018

@solinkarka práveže som bola, preto mi je to divné.

tinak25
7. mar 2018

@hettinka nieje určené, koľko musí prísť peňazí za mesiac na účet? Mám slsp, ale poplatok 6€.

vlasulka
7. mar 2018

Unicredit 👌 ucet zadarmo, vyber z akehokolvek bankomatu, plati sa akurat par centov mesacne za sms notifikacie, aj to sa da myslim nejako nastavit. Akurat tych pobociek nie je az tak vela ako pri inych bankach.

solinkarka
7. mar 2018

@ibrunova no tak asi nemaju dostatok informacii...naposledy som to radila kamoske nejak zaciatkom roka takze stale to plati

ivuska36
7. mar 2018

@solinkarka ja sa len pýtam, lebo tiež mám VUB a ked som chcela tieto základné služby, tak mi už lacnejší učet ako s 6Epoplatkom neponukli ☹

korunka1
7. mar 2018

@solinkarka A ako sa volá ten účet čo máš?

hettinka
7. mar 2018

@ivuska36 ja mám vo VÚB za 4€ ale starý účet. Keby som si ho chcela preklopiť na niektorý novší produkt, všetko už je drahšie.

nivea777
7. mar 2018

@ivuska36 to su tie ficove ucty..kazda banka ti musi dat ucet zadarmo pokial splnis nejake podmienky a jednou z nich je ze tvoj prijem nesmie byt viac ako 400€ mesacne,nesmies mat ziadne ine ucty a su to uplne zakladne ucty

korunka1
7. mar 2018

Aha...tak už vieme voco go. V podstate to spĺňa požiadavku zadara. 😅

ivuska36
7. mar 2018

@nivea777 no ved práve, ked chcem využivať niečo už v dnešnej dobe štandardné ako kartu, IB, smsky, mobil banking, debet a bla bla, hned su tam riadne poplatky. Ale VUB sa mi už zdá predražená a preto som sa zapojila do diskusie, aj ja hladám zmenu 😉

nivea777
7. mar 2018

@ivuska36 ja mam slovensku a platim 2€ .. neviem ci to ovplyvnuje aj vek ale maju tam podmienky,ktore splnam a mam 50% zlavu

Slovenská sporiteľňa - Osobný účet
mesačný poplatok za vedenie balíka služieb je 5,90 € / 2,95 € / 0,00 €

50% zľava z poplatku po splnení podmienok:
za platby kartou vo výške 100 € (debetnými kartami k účtu a kreditnými kartami majiteľa účtu),
za 1 pravidelnú platbu (trvalý príkaz alebo inkaso),
za min. 1 platbu na sporenie (na rezervu, pre radosť, k účtu, na bývanie, šikovné investičné sporenie).
100% zľava z poplatku
za platby kartou vo výške 200 € ( debetnými kartami k účtu a kreditnými kartami majiteľa účtu),
za 3 pravidelné platby (trvalý príkaz alebo inkaso),
za min. 1 platbu na sporenie (na rezervu, pre radosť, k účtu, na bývanie, šikovné investičné sporenie),
alebo ak aktíva klienta v banke sú vo výške 15.000 €,
alebo za aktívne využívanie platobnej karty vydanej k Business účtu (5 hotovostných alebo bezhotovostných transakcií kartou).

ivuska36
7. mar 2018

@nivea777 dakujem si zlata, ze si mi to pekne rozpísala 😉 musim, to všetko zvážiť a premyslieť

nivea777
7. mar 2018

@ivuska36 to som nasla na nete :D

korunka1
7. mar 2018

A ja už viem ako sa tie účty zadarmo volajú...sú to legislatívne účty

cecilia68
7. mar 2018

@ibrunova Aj ja som bola...tiež mi je to divné, lebo VUB nemá zadarmo účet...a autorka sa pýtala na účet bez podmienok....a VUBka má milion podmienok, aby ti aspoň so 6€ dali na 3€ :(

korunka1
7. mar 2018

Odkaz na legislatívny účet zdarma vo VUB

https://www.vub.sk/sk/osobne-financie/ucty-plat...

ibrunova
7. mar 2018

@cecilia68 Čiže aj na ten zadarno je kopa nereálnych podmienok. Možno keď prídeme zrušiť účet, tak sa nájde niečo výhodnejšie 😀

bonnie2
autor
7. mar 2018

Baby a v tej prima banke mi za kolko pride karta? Inac kym mi pride a chcem nieco vybrat tak normalka v banke na pobocke sa hej?

zuzanka.zuzu
7. mar 2018

ja mám VUB magnifica za 9€ (mám ho zadarmo)
potom mám slsp za 2€ (ale to je už po bonusoch, inak by ma to vyšlo viac, neviem koľko)
ďalej FIO 0€ (TOP účet, ja som si ho aktivovala kvôli platbám do Čiech)
a ešte mBank 0€ (ale tam sú tiež nejaké podmienky príjmu, používania karty a obratu, pre mňa sklamanie)

miriamka24
7. mar 2018

@bonnie2 unicreditbanka - účet bez poplatku (pokiaľ je mesačný vklad min. 400,-EUR - to je asi jedna podmienka), výbery s akéhokoľvek bankomatu bez poplatku,

jenny257
7. mar 2018

@bonnie2 ano na pobocke a mne prisla asi do tyzdna , nepamatam presne ....

bonnie2
autor
7. mar 2018

@zuzanka.zuzu vub za 9€ a mas ho zadarmo?