Vkladomat SLSP - peniaze zobralo, ale nepripísalo na účet

2. jan 2023

Ahojte. Prosím vkladala som do slsp peniaze cez vkladomat. Peniaze zobralo ,ale nepripísalo na účet. Iba vyhodilo papier ,že jej mimo prevádzky a že peniaze nieje možné vrátiť. Následne na to som to skúsila este raz s menšou sumou a ta išla v pohode. Volala som na zakaznicku linku, pani povedala ze to preveria a majú 30 dní na vrátenie. Nikdy sa mi to nestalo, prosím budú peniaze v pohode vrátené? Nešlo o 100€ ale viac tak sa trochu obavam či nemôžem o ne prísť. Ďakujem

olinecka53
2. jan 2023

Ahoj , určite neprídeš o peniaze.. pokiaľ máš doklad o vloženi , peniaze ti vrátia s5 , žiaľ budeš čakať:(

autor
2. jan 2023

@olinecka53 to čakanie nevadí, ale na tom doklade není napísaná ani suma, nevadí? To si už oni prezistia?

judit47
2. jan 2023

Pri vypisani reklamacie zadas kolko-su tam zaznamy kolko sa vybralo a vlozilo takze vedia ten rozdiel. Stalo sa nam podobne v Unicredit pripisali po 21 dnoch…svinstvo..

kristinka92
2. jan 2023

ako to že neni napísaná suma??
určite by som to riešila hlavne písomne kde by som presne uviedla tu sumu ktorú som vkladala - v bankomate im nebude sedieť suma peňazí ktorá tam mala byt, a keď sa to bude presne zhodovať s tým čo si im písala malo by to byt v pohode pre teba… no len sa nacakas tých 30dni…. nechat peniaze len tak si nemôžu, bolo by to bezdôvodne obohatenie

nelca84
2. jan 2023

Podla mna to vyriesia v priebehu par dni. Ja som raz reklamovala zneuzitie karty a peniaze som mala spat do 4 dni, z toho 2 boli vikend. Pricom lehota bola 60 dni, kedze islo o medzinarodnu platbu.

elalala
2. jan 2023

Stačí na pobočke podať reklamáciu a oni to pošlú správcom ATM, ktorí vidia každý pohyb v bankomatoch, nemaj strach, nič sa nestane 🙂 nabudúce sa ale treba riadit na 1 vklad maximálne 200ks bankoviek a limit 9900 eur. Pracujem v SLSP 🙂

autor
2. jan 2023

@elalala ďakujem 😊 ten limit nebol prekročeny. Len nikdy sa mi to nestalo a to chodím vkladat často aj do slsp aj csob tak som ostala trosku vystrašená, tak aspoň zaspím, po týchto komentoch 🙏lebo som myslela ze kvôli tomu ani nezaspim 🤣

elalala
2. jan 2023

Joj tie vkladomaty ani zďaleka nie sú dokonalé, veľakrát narobia riadne problémy... len to klientov zdržuje, kým sa to vyrieši... ale nevadí, všetko sa dá spraviť 🙂

janai1
2. jan 2023

@elalala prosím ta, ak robíš v SLSP tak naozaj nie sú bankomaty kde nepotrebujem mať pri sebe plastovú kartu keď chcem vybrať/vložiť €? 🤔 Dnes som si ju zabudla a chcela som vložiť peniaze tak som musela ísť na pobočku kde ma pani za okienkom vysmiala, že také oni neponúkajú 😂

elalala
2. jan 2023

@janai1 žiaľ nie, Tatra to napríklad má, výber mobilom...ale SLSP takéto niečo neposkytuje...čo je smutné, zariadenie na to na bankomate je ( čítačka na priloženie smartfónu), ale softvér ešte nie...možno raz 🤷‍♀️

lienka.7
2. jan 2023

Vrátia ti to. Oni presne vedia "stav" v bankomate. Len si počkáš.

lienka.7
2. jan 2023

@nelca84 mne sa tiež stalo podobne. O 2.v noci mi stiahli peniaze odniekiaľ z tramtarie, hned som volala na dialóg a blokla ďalšie sťahovanie si v IB. 5.som podala podnet a 7.uz mala peniaze späť na účte. A to mi v TB povedali ze maju 15 dni na prešetrenie. Bolo to však jasne, cize no problém.👌

nelca84
3. jan 2023

@janai1 male pobocky su bezhotovostne, asi si na taku natrafila

janai1
3. jan 2023

@nelca84 čo? Nerozumiem na čo narážaš

simca06022011
3. jan 2023

Mne vkladom 100eurovky pretrhol na polovicu :D ako nechápala som... A to boli takmer vyzehlene aké boli rovné nepokrcene :D našťastie to bolo pri banke. Vzdy sa bojím, ze toto sa stane, stava sa nám ze ani nevieme presnú vkladanu sumu sem tam, proste zhrabnem kopu viem koľko je tam cca, pripadne mam pripravene, naratane a chlap si z toho zaplatí a ja zistim až keď to porata bankomat. Keby sa mi toto stane tak infarkt dostanem.

elalala
3. jan 2023

@simca06022011 tým, že niektorí vysoko inteligentní ľudia do tých vkladomatov pchajú mince, bankovky zopnuté spinkami, zicherkami, v gumičkách a kadejaké ďalšie gebuziny, tak sa to dostáva do čítačky a niekedy tie bankovky pretrhne...raz som videla, ako taký vkladomat servisovali a mala som dosť...ako netreba sa báť, lebo na pobočke ju stále vymenia, nie je problém...len to zdržiava...a radšej mať peniažky zrátané pred vkladom, pretože sa môžu bankovky zlepiť, bankomat to neprecita a treba ich tam dávať druhýkrát

nelca84
3. jan 2023

@janai1 Aha, ja som pochopila, ze ani na pobocke ti nevedeli prijat hotovost, lebo su aj take. Ale ty si sa asi pytala na ten vklad bez karty.

tkjana
8. júl 2023

@elalala ahoj, prosimta, mam len otazku, potrebujem manzelovi cez vkladomat vlozit peniaze na slsp ucet, ale ja mam kartu na mbank… je moze ze tam pojdem, vlozim svoju kartu, dam hotovost a napisem jeho cislo uctu v slsp ? Este som to neriesila, tak dakujem za odpoved ❤️😘

zuzanka.zuzu
8. júl 2023

@tkjana nie, takto to nefunguje, nikam číslo účtu totiž nepíšeš

elalala
8. júl 2023

@tkjana žiaľ nie, cez vkladomat vieš vložiť len kartou SLSP na ten účet, ku ktorému je karta vydaná 🙂

tkjana
8. júl 2023

@elalala ok, dakujem

brigit8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adamecko123
21. nov 2023

dali sme urgentnu reklamaciu na pobočke a peniaze mi vratili na druhy den v slsp, tak to ma dosť potesilo.