Zamietnutá hypotéka

17. dec 2022

Ahojte. Prosím stalo sa niekomu ,že v jednej banke vám hypo zamietli a v inej bez problémov schválili?
Dávali sme si žiadosť, partner je živnostník, plus je zamestnaný 8mesiacov na dobu neurčitú. Ja na rd. Prijem je dostatočný. V tatra banke nám zamietli, neuviedli dôvod, iba obchodné rozhodnutie banky :zamietnuté. Ideme v pondelok do SLSP. Čítam veľa na internete, že veľakrát sa stalo, že keď v jednej banke hypo zamietli, že je to dôvod kedy zamietnu aj v ďalších bankách. Prosím ,napíšte mi ,že niekomu to prešlo v inej banke v pohode 🙏🙏 ďakujem moc.

autor
25. jan 2023

@patrikae ďakujem, slsp schválené

patrikae
27. jan 2023

Super, gratulujem ☺️

anna_maria1
27. jan 2023

Fakt no tak potom super. Ale je sranda, ako to vie niekedy vyjst, ze niekde ti to zamietnu, neudaju ti ani nejaky relevantny dovod a v druhej banke ti ziadost bez problemov prejde. Hlavne ale je, ze to pre vas nakoniec dobre dopadlo

autor
27. jan 2023

@anna_maria1 áno, nakoniec nám to ani v csob neschválili. Dôvod dali,že som ja na rd 🙈🙈 pritom chlap ma príjem 3100 v čistom. A to mame v csob účty obidvaja aj podnikateľský. V tatre neuviedli dôvod, a v SLSP bez problémov schváli. Tak sme radi.

svettii
27. jan 2023

Ako aj tak sranda, že v jednej banke je niečo neakceptovateľné a v inej ti to v pohode prejde. Super ale, že ste to nakoniec dobre vybavili