Životné poistenie - skúsenosti

snow92
10. sep 2021

Zdravím. Začínam sa zaujímať o životné poistenie. Podelili by ste sa o skúseností s vašimi poisteniami a produktami? Viem, že je to veľmi individuálne, to len tak pre prehľad zatiaľ. Skúšala som nejaké online kalkulačky na porovnanie (kde som zadávala odpovede na ich otázky o mojej konkrétnej situácii), čo ma viedlo k myšlienke osloviť finančného poradcu alebo oslovovať jednu poisťovňu za druhou a vyzvedať 🙂 No rada by som to zúžila tak na 3 poisťovne. Vopred ďakujem 🙂

kalibra
5. dec 2021

@jakubvojcik viete sem prosím napísat výluky týchto poisťovní? 🙂 Lebo keď som to študovala, tak by som si to moc nedala. Porovnávala som to aj s odborníkmi. Mne zas najlepšie vyšla MetLife, kvôli výlukam. Ja som behom dvoch týždňov vedela hneď mať plnenie 300€ len za podvrtnuty členok. Viem že niektoré z týchto poisťovní majú úplne nezmyselne výluky, ktoré by som nedala ani nepriateľovi 😊 tipujem že s Metlife nepolupracuje? mne cenovo vyšla veľmi dobre 🙂 ale viem že s veľa spolocnostami nechce spolupracovať lebo neponúkajú kvalitné nastavenie 😊 ale viem že títo sprostredkovatelia sa výhovoria na cenu metlifu. Ak niekto chce rada si vypytam porovnanie podmienok a dám ho sem ...alebo rada dám kontakt na ľudí ktorí to radi porovnajú komukoľvek 🙂

jakubvojcik
6. dec 2021

@kalibra môžete mi kľudne napísať čo konkrétne by ste chceli vedieť. Ktoré poisťovne mám porovnať, aké výluky pri akých pripoisteniach a tak... potom to tu hodím a verím že to pomôže aj ostatným ak sa k tomu dostanú a bude to pre nich relevnantné.

bety2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bety2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bety2222
6. mar 2023

@snow92 Viem Vám pomocť.0950381388

cilka999
10. mar 2023

NN nikdy,oklamali ma tam

jakubvojcik
10. mar 2023

@cilka999 čo sa stalo? ako vás oklamali?

bety2222
10. mar 2023

@cilka999 Pravdepodobne ten kto Vám robil životné poistenie nebol profesionál, zatajil možné výluky, či čakacie dobzy?

cilka999
10. mar 2023

@bety2222 aj moju sestru a jej manžela oklamali

mischy00
11. mar 2023

@cilka999 dobrý deň, a v čom konkrétne? Lebo takto to znie, že to nieje chyba v spoločnosti ale možno pochybil agent