Zlé číslo účtu

9. nov 2022

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť posielala som balík na dobierku vyplnala som to cez epodaci hárok, pani si balík prevzala, lenže ja som zistila že som mala zadané ešte staré číslo účtu ktoré už neexistuje tým pádom mi peniaze nemajú kde prísť, nemá niekto s niečím takým skúsenosť ? Či sa k tým peniazom ešte nejako dopátram? Alebo sa mám na to vykašľať a rozlúčiť sa s nimi. Ďakujem za každú radu 🙂

viera
9. nov 2022

Ja mam napodobnu skusenost ale s tym rozdielom ze v jednej banke som mala 2ucty...Jeden z nich som rusila a neskorsie mi dotuklo, ze tam maju prave na zruseny ucet prist peniaze....A dopadlo to nakoniec tak....Ze banka videla, ze mam este druhy ucet a tam mi preposlali na druhy ucet peniaze...Ale trvalo to skoro 2-3tyzdne od odoslania penazi na neexistujuci ucet kym mi prisli na druhy...Podla mna by sa tie peniaze mali vratit danej pani...Opytaj sa nato banky...Co v takomto pripade...

zuzkaa1991
9. nov 2022

Zavolajte na zákaznícku linku

slawka2208
9. nov 2022

ja mám tiež takú istú skúsenosť, presne toto isté, doteraz tie peniaze nemám žiaľ pani na infolinke ma poslala kade ľahšie že to je moja chyba.

simca06022011
9. nov 2022

chod sa informovat rovno na postu, je dost mozne ze pridu poukazom hotovostnym. Ale ja by soms a informovala na poste, mozno maju nejaku ziadost na to. Tie peniaze im budu vysiet niekde v lufte, ak ich poslu na neexistujuci ucet (nevrav ze si dala "zle cislo" ale cislo uz zruseneho uctu... nech im je jasne),tak sa poste vratia.

simca06022011
9. nov 2022

@slawka2208 aka milá... typická pošta :DDD

hugigugin
9. nov 2022

Čo s tým ma banka? Veď ak tvoj účet neexistuje tak sa pani, ktora ti zaplatila peniaze vratia. Pošli jej dobré číslo účtu.

andrea_82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
11mirka22
9. nov 2022

@hugigugin vrátia sa na účet pošty... Treba to riešiť cez poštu, najlepšie zákaznícku linku

autor
9. nov 2022

Ďakujem každému za rady 🙂

selwadza22
10. nov 2022

Skús na pošte zreklamovať. Určite sa k peniazom dostaneš a dáko to vyriešia aj s pobočkou kde sa balík odoslal

bambi2121
14. nov 2022

Kedze je ucet zruseny,peniaze sa jej vratia za dva dni spat,treba sa dohodnut s kupujucou ..ja som tak omylom posslala 700 eur na zruseny ucet a vratili sa mi nazad...