Umelé prerušenie tehotenstva - Galanta

sofi2211
19. sep 2020

Mamičky neviete nahodou koľko stojí umelé prerušenie tehotenstva v Galanta v Bari Group?kvôli zdravotným problémom musím ísť, poslali ma do nemocnice ale myslím si že na klinike to bude lepšie.

evkakozickova
19. sep 2020

@sofi2211 však ak kvôli zdravotným dôvodom musíš ísť tak to budeš mať zadarmo, aspoň myslím napr. keď ma žena vredy na žalúdku tak jej výstavy lekár papier a tým pádom má potrat zadarmo.

sara07
19. sep 2020

ako kde od 400-500€ je to rôzne , treba si pozriet cenník
ak to je zdravotné , tak treba presne lekarsku spravu a s tým ideš to by si nemala platit

oli18
19. sep 2020

@sofi2211 To máš jedno, kde pôjdeš, či na kliniku, či do nemocnice. Lebo obe pomenovania sú to isté. Len ceny za výkon môžu byť rôzne.

ildiko36
19. sep 2020

@sofi2211 keď kvôli zdr.dvôvodom maš to zadarmo.len odborny lekar ti musi napisať doporucenie (ten lekar ku komu chodiš že máš zdr.problem)..ked on nevypíše musiš to hradiť sama

sara07
19. sep 2020

dufam že toto nie je založená diskusia na to aby sa zistovalo reagovanie a vnimanie slovičok , lebo v poslednej dobe je toho tu ako maku žial ale chápem potrebuju info, nalady vnimanie atd

zaya13
29. sep 2020

@sofi2211 hlavne co najdalej od galantskej nemocnice!!!🙏🙏🙏 Je to tam cisty hnoj,cele gynekologicko-porodnicke oddelenie na cele s primarom. Bola som tam na potrate v 22tt minuly rok a keby tam nie je moj manzel,dnes tu nie som ani ja. Nechali ma samu na izbe v strasnych bolestiach,ziadne sono,vysetrenia nic. Doktorka horko tazko prisla skontrolovat ako sa otvaram a povedala,ze mam sama na izbe proste tlacit,nech mi praskne voda a najidealnejsie nech si to tam aj porodim a potom ju zavolam. Ked som uz mala nevydrzatelne bolesti,sanitarke trvalo skoro hodinu,kym po mna prisla a zobrala ma na salu. Samozrejme behala s kavickou v ruke a smrdela od cigariet. Tolko ku galantskej nemocnici. Nikdy viac!!!

ada3445
18. jan 2022

Môžem sa spýtať keď som tehotná a chcem ísť na umelé prerušenie zoberie ma gynekolog v Galante v nemocnici

ada3445
18. jan 2022

Lebo ja gynekológa nemám neviete či má zoberú???