Gynekológ v BA, ktorý berie nové pacientky

gabika0825
24. jún 2019

Dobrý deň baby, chcela by som vás opýtať, či nepoznáte v BA nejakého gynekológa, ktorý berie nové pacientky, keďže som obvolala už asi celé mesto a všade ma odbili, že nové pacientky neberú. Ja by som si chcela nájsť iného gyn, pretože nie som spokojná so svojim, mám pocit že ma nikdy dobre nevyšetrí, keď mám nejaký problém tak ma odbije že nech si kúpim niečo v lekárni. Ani sa na mňa napozrie. Stále sa iba sťažuje, ako má toho vela a že nemá na každú pacientku hodinu. Je aj dosť nepríjemný, neochotný, nikdy mi nič nevysvetlil. Ďakujem za odporúčania 😊 samozrejme aby som u neho za vyšetrenie nenehala celú výplatu.

22patricia22
13. nov 2019

@verca888 ďakujem aj ja😉 držte sa a nech malý dobre rastie😉❤

baska_nice
16. dec 2019

verca rada by som sa ta teda spytala, ci pri kazdej preventivnej prehliadke platis nejaky poplatok? lebo pan doktor Milly tam ma uvedeny cennik a v nom aj prednostne gynekologicke vysetrenie na presny cas, ze 5€. ked sa teda objednas cez web na preventivku, tak to znamena, ze si objednana na presny cas a tento poplatok musis uhradit??? ci ako to u nich funguje??

verca888
8. jan 2020

@22patricia22 rastie veru riadne, kazdym dnom je sikovnejsi🙂 zachvilku bude mat rok a ani neviem, ako to ubehlo🙉 aj vy sa drzte😉

verca888
8. jan 2020

@baska_nice ano, da sa povedat, ze ten poplatok 5€ platim pri kazdej preventivnej prehliadke ale vobec mi to nevadi, lebo to je 5€ rocne, co je smiesny peniaz a aspon tam nemusim cakat 4 hodiny na vysetrenie.

baska_nice
14. jan 2020

verca mas pravdu, je to smiesny peniaz ale u niektorych doktoroch sa ani to neplati, ci? ale zase je pravda, ze tam potom aj pol dna cakas na vysetrenie, tak ako si aj ty napisala.

verca888
10. feb 2020

@baska_nice neplati, to mas pravdu ale tiez mas pravdu v tom, ze potom tam zena caka pol dna a este ma obavy, ci ju vobec zoberie. vies, kazdemu vyhovuje nieco ine. mne zase vyhovuje to, ze pridem, cakam maximalne 10 minut a hned idem dovnutra. pokial som nemala synceka, tak som si vedela odbehnut na hodinku z roboty a vybavit si gynekologicke vysetrenie a nemusela som si vobec minat cely den volna alebo paragraf.

baska_nice
12. feb 2020

verca vsak jasne, ze toto cloveku lepsie vyhovuje. a isto aj teraz to je pre teba lepsie, ked vies dat na tu max. hodinku syna niekomu inemu na postrazenie.

biancaprincipesssa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
22patricia22
2. mar 2020

@verca888 nooo na deťoch najviac vidno, ako my starneme😀😂 A zdraví ste, všetko v poriadku? My sa držíme dobre a som tomu rada. Ešte sa zatiaľ chorobám vyhýbame🙂😉

verca888
5. mar 2020

@baska_nice ano, to mas pravdu, ze mi to vyhovuje! aspon si to viem vsetko naplanovat a vacsinou ked potrebujem ist k Millymu, tak ide so mnou sestra a ona maleho vonku kocikuje a ja si zatial vybavim u neho co potrebujem. je to super!

@22patricia22 ano, zatial sme tiez zdravy a dufam, ze to tak aj zostane! snad nas ten koronavirus (co tak plasia) obide! som rada, ze sa aj vy mate dobre🙂

22patricia22
13. mar 2020

@verca888 joooj ani nevrav, dúfam, že budú ľudia zodpovední a že budú všetko príkazy rešpektovať! Lebo fakt to nie je sranda. No nejdem plašiť, dúfam aj ja a modlím sa, aby to čím skôr skončilo!

baska_nice
27. máj 2020

@verca888 super, to si si dobre poriesila a hlavne to, ze maleho netahas hore medzi tych chorych a aj keby nie chorych ale predsa len sa tam xy ludi premelie za den a ten malinky ma este oslabenu imunitu, tak netreba riskovat a este teraz, ked je ten blby corona virus!

skica18
7. jan 2021

DOBRY DEN NEVIETE KDE PRIMU PACIENTKU NIE Z BRATISLAVI SOM Z MALYCH LEVAR A BOLA SOM DNES V MALACKACH ASI U VSETKYCH LEKAROV GYNEKOLOGIE A NIKDE NEPRIMAJU PROSIM PORADTE

zeleny_dinosaurus
3. feb 2021

@verca888 ahoj, chcela by som sa opytat ako si bola spokojna u Dr. MILLYHO pocas tehotenstva. Ak si mala aj nejaky problem, ci ho riesil, neodbil, nezanedbal, pripadne ci bol ochotny vypocut si problemy a najst na ne riesenie, nie vsetko len riesit za 5 min na pase. Dakujem velmi pekne. Pomoze mi to.