Poradíte dobrého imunoalergológa v Bratislave?

liv1
26. feb 2012

Prosim vas o pomoc pri hladani naozaj dobreho odbornika. Mam 1,5 rocnu dceru a za poslednych 6 mesiacov ma uz piaty krat laryngitidu. ☹ . Okrem nej tento krat ma strasny zadusajuci kasel a uz sa mi to vsetko vobec nezda, obaja s mm sme alergici takze predpoklad je velky ze ma alergiu a dufam ze to nebude astma 😒 . Pripadne mi prosim vas napiste aj tie maminy ktore mate skusenost s tak casto opakovanou laryngitidou. Pokial to dieta dostane raz za cas ok, ale takto casto, tu bude problem niekde inde, nielen vo zvysenej nachylnosti na tuto chorobu. Za rady vam vopred dakujem 😉 . A len pre info, vlhkost mame dobru, byt neprekurujeme, casto vetrame...

dara76
27. feb 2012

My so synom chodime k dr. Hrozanovej. Je v Ruzinovskej poliklinike nad lekarnou. Sme s nom maximalne spokojni. Velmi mila a pristupna doktorka. Odporucam.

kyska
29. feb 2012

so starsou dcerkou zacali podobne "problemy" okolo 2 r. najprv sa na nas vsetci kukuli ako na hypochondrickych rodicov - vsetky vysetrenia "boli v norme" len nase dieta sa v noci dusilo kaslom az sa povracalo 😢
zobrala nas do starostlivosti Dr. Semberova na Kramaroch a malu najprv stabilizovala a teraz je relativne bez problemov /klop,klop/ ked to porovnam aka bola minulost. medzicasom sme sa prestahovali ale rozhodli sme sa napriek vzdialenosti ostat v jej starostlivosti nakolko malej ukazala ze jej choroba ju nemusi obmedzovat v beznom zivote ked bude dodrziavat iste pravidla

drzim palce nech sa date cim skor dokopy

topolinko56
29. feb 2012

ahoj ja som tiež dlho hladala Dr.Brezina je jednoznačne naj...chodim k nemu uz rok s malou, mame astmu a alergie ....tazko sa k nemu dostat ale po 3 telefonate ma zobral

beruska.zuzanka
29. feb 2012

MuDr. Kupková Blanka, ja som k nej chodila dlho dlho a fakt mi pomohla, pekne mi vedela stabilizovať stav

http://www.alergologovia.sk/pop.php?id=33

kajkape
29. feb 2012

My sme zacali chodit na Fedinovu, meno dr.pohladam, prip.IP, kym sme k nej dosli fyzicky, asi 5x sme menili termin, ze bol maly stale chory ☹. Nemozem da stazovat. Prioritne berie z petrzalky ale vzala aj nas z dubravky.