Používame cookies. Viac informácií tu. OK
dara76
27. feb 2012

My so synom chodime k dr. Hrozanovej. Je v Ruzinovskej poliklinike nad lekarnou. Sme s nom maximalne spokojni. Velmi mila a pristupna doktorka. Odporucam.

kyska
29. feb 2012

so starsou dcerkou zacali podobne "problemy" okolo 2 r. najprv sa na nas vsetci kukuli ako na hypochondrickych rodicov - vsetky vysetrenia "boli v norme" len nase dieta sa v noci dusilo kaslom az sa povracalo 😢
zobrala nas do starostlivosti Dr. Semberova na Kramaroch a malu najprv stabilizovala a teraz je relativne bez problemov /klop,klop/ ked to porovnam aka bola minulost. medzicasom sme sa prestahovali ale rozhodli sme sa napriek vzdialenosti ostat v jej starostlivosti nakolko malej ukazala ze jej choroba ju nemusi obmedzovat v beznom zivote ked bude dodrziavat iste pravidla

drzim palce nech sa date cim skor dokopy

topolinko56
29. feb 2012

ahoj ja som tiež dlho hladala Dr.Brezina je jednoznačne naj...chodim k nemu uz rok s malou, mame astmu a alergie ....tazko sa k nemu dostat ale po 3 telefonate ma zobral

beruska.zuzanka
29. feb 2012

MuDr. Kupková Blanka, ja som k nej chodila dlho dlho a fakt mi pomohla, pekne mi vedela stabilizovať stav

http://www.alergologovia.sk/pop.php?id=33

kajkape
29. feb 2012

My sme zacali chodit na Fedinovu, meno dr.pohladam, prip.IP, kym sme k nej dosli fyzicky, asi 5x sme menili termin, ze bol maly stale chory ☹. Nemozem da stazovat. Prioritne berie z petrzalky ale vzala aj nas z dubravky.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli