Poraďte pediatra v Prešove

stefi
21. feb 2008

chcela by som poprosiť o typ na dobrého pediatra/ku v Prešove .ČAkáme babetko a zatiaľ nikoho nepoznám.Ďakujem

astonka
13. dec 2011

@asteraki1 nie je to sice na poliklinike ale tiež je tam zdr.stredisko...ako sa odbočuje na šalgovik..Mudr.Mrouahova...a na poskchodi je ešte jedna dr.neviem meno

asteraki1
13. dec 2011

dakujem,najlepsie by mi vyhovovalo v poliklinike,aby sme to nemali daleko,je tam vraj Mudr.Balaž Jozef,Dziva Marta,Balažova Zuzana,Buranovska Danka.......................len vobec netusim koho si vybrat ☹

mima595
13. dec 2011

@asteraki1 - ja chodim k dr. balazovej...je velmi dobra, kludna,precizna...pred ym, ako predpise ATB, posiela na CRP, moc... ale mava vela ludi...dost dlho sa u nej caka
u Dr. balaza 2x...na zastupovanie.....podla mna v pohode....ma velmi milu sestricku, aj pristup k detom fajn, jemu to odsypa rychlejsie
Dr. Dziva...je byvala kardiologicka, v piatky neordinuje, lebo ma kardioporadne, ale chodi k nej kamaratka /zdravotna sestra/ a je s nou velmi spokojna

S Buranovskou som sa nestretla

zvonkohra
14. dec 2011

@asteraki1 no ja ti ako kazdej odporucam dr balaza...tiez posle na crp ak teploty a zle s dietatom,moc a az potom diagnoza pozna dobre odbornikov poradi ti kde s kym robil niekedy v detskej nemocnici 🙂
dr.buranovska raz a nikdy viac 😠
dr.dziva neviem premna je viac kardiologicka ako pediatricka
dr balazova da sa ale ma moc vela ludi

asteraki1
15. dec 2011

@zvonkohra Dakujem,uvazovala som nad Mudr.Balazom,on chodi aj domov k babatku ak sa narodi?alebo nie?

zvonkohra
16. dec 2011

@asteraki1 ak tam zavolas ano my sme sice sli rovno s porodnice k nemu ale chodi ale najskor chod tam este pred porodnicou a dohodni sa zo sestrickou

mima595
17. dec 2011

@asteraki1 - onni vsetci chodia na 1. navstevu domov.....najprv pojdes k dr. /este pred porodom, ci ta vezme/ a po porode mu len zavolas, a musi niekto odniest aj pretpusatciu spravu z nemocnice...a sestricka dohodne navstevu....

nam sice k Vladkovi neprisla, ale my sme rodili inde, ako v PO, ani sme po porode nesli hned domov, este som zostavala skoro tyzden u rodicov..kvoli ockovaniu na TBC...tak som len volala sestricke, že sme už prepusteni, ale ze ostavame inde, nejdeme do PO, ale že detska z porodnice potvrdzuje, že dieta je OK, nepotrebuje hned urgentnu starostlivost....a tak sem isli k dr. až po 2 tyzdnoch na poradnu.....
ale nepredpokladam, že u teba, ako prvorodicky, by zvolili taky postup

zvonkohra
19. dec 2011

@mima595 noo kamoska chodi s malym k balazovej a neboli pri nej povedala jej aby prisli oni hned rano a vezme ich ako prvych

mima595
19. dec 2011

@zvonkohra - no my sme mali prve dvojicky, tak možno preto prisli...
ale viem, že v lete chodi, lebo som ju videla zoparkrat v sanitke, ked som bola s detmi vonku....
v zime, ako teraz,neviem, možn ked ma kopec ludi, tak vtedy si vola aj babetka k sebe

zvonkohra
19. dec 2011

@mima595 tak jej sa narodilo v septembri tak neviem mozno mala vela

asteraki1
22. dec 2011

@mima595 volala som Mudr.Balazovi,a sestricka mi dala cislo na mobil,ze jej mam zavolat ked sa narodi babatko a dohodneme sa,lebo su sviatky.Hovorila,ze chodia aj domov k babatkam.Dakujem za info.

mexico_16
29. dec 2011

@zvonkohra ahoj..Mohla by si prosim Ta poslat cislo na sestricku dr.Balaza ? Je to dost surne. My patrime k nim a cislo je fuc 😠 Prosim IP dakujem 😉

zvonkohra
30. dec 2011

@mexico_16 dovolala si sa?lebo oni neordinuju ani buduci tyzden

mexico_16
30. dec 2011

@zvonkohra ahoj..ani som nevolala,isla som ku zastupujucej...

zvonkohra
30. dec 2011

@mexico_16 a vsetko oki?

mexico_16
30. dec 2011

@zvonkohra zapal strednecho ucha,zvysene crp a antibiotika 😒 S nizkymi teplotami,takze zajtra zaberu antb a bude fajn..Ale je zivy 😀

zvonkohra
30. dec 2011

@mexico_16 ajeje drzte sa

mexico_16
30. dec 2011

@zvonkohra dakujem moja 🙂

aha1
1. jan 2012

Ja chodím s deťmi k MUDr.Jurigovej na železničiarsku vidí sa mi dobrá a aj k deťom je empatická.

zvonkohra
2. jan 2012

@aha1 ja som k nej chodila este ako dieta a ak je taka dobra ako vtedy tak to je fajn len pre nas dost od ruky

aha1
3. jan 2012

ja mam s ňou dobré skúsenosti ja podľa obvodu patrím k Halákovej ale k nej som deti nechcela vodiť u nej je potrebné naordinovať lieky sama lebo ona nikdy nič nevidí

katmi
3. jan 2012

my chodime k MUDr.Balazovi na Polikliniku na Sekcove.. 🙂

zvonkohra
3. jan 2012

@katmi aj my a som moc spokojna

taaankam
14. feb 2012

@ivana82 mozem poprosit kontakt na tu doktorku Poradovu dakujum

zvonkohra
20. feb 2012

@taaankam a ty k nej chodis???ja by som k nej zasla kvoli homeopatii

domeli
20. feb 2012

@katmi a si s ním spokojná?

domeli
20. feb 2012

až teraz čítam, že viaceré maminy chodíte k Dr. Blažovi. Zaujímala som sa preto, ako ste s ním spokojné, pretože ja som k nemu chodila ešte ako dieťa, spolu so staršou sestrou a mladšia k nemu chodí dodnes. Ja som sa presťahovala, takže starostlivosť o moje bábo patrí inej pediatričke, avšak Dr. Blaža si vždy nechávam v zálohe ako poradcu 🙂

domeli
20. feb 2012

@domeli jej, sekla som sa - Vy hovoríte o Balažovi a ja o Blažovi 🙂

katmi
20. feb 2012

@domeli preto sa cudujem, ze si k nemu chodila ako dieta.. co je u Dr.BALAZA NEMOZNE 😅 😀 nakolko on ma tak max do 40rokov.. a aj to som asi prehnala 😅

lolinkamaminka
20. feb 2012

@stefi ahoj, neviem ci to tu uz niekto pisal, ale ja chodim s malou ku dr. Smolkovej na sidlisko tri a som velmi spokojna zatial...