Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

ikke
17. jan 2015

@leonii jasne ze az niekedy v lete! 😉 to ma len tak napadlo, ze ci treba este na nieco okrem rodiciek brat ohlad 😅

leonii
17. jan 2015

@ikke Jáááááááááááj 😀

cestovatelkaandrea
17. jan 2015

ja som za stretko v sobotu ale az v july, lebo v juny su u nas svokrovci od zaciatku juna az do konca mesiaca. takze budeme len s nimi cely jun. v sobotu nerobime s muzom takze by to bolo super.

palinkova87
18. jan 2015

@cestovatelkaandrea okik tak.bude jul sobota,ale.baby berte.do uvahy,ze naozaj to miesto na kojenie... ziadny roh niekde... to by mi moc vadilo a tym padom nejdem nikde..

leonii
19. jan 2015

@palinkova87 ahojky a čo považuješ za miesto na kojenie? Lebo ja ked som kojila v cukrárni tak som si len sadla chrbtom k ostatným nahodila plienku cez rameno a bolo 😀 😀

cestovatelkaandrea
19. jan 2015

@palinkova87 ja ti urobim take krytie pri kojeni, ze ta nikto vidiet nebude. neboj nieco poriesime. 😀 😎
ja som taka ista hanbliva ako aj ty, takze viem o com hovoris.

palinkova87
19. jan 2015

@cestovatelkaandrea aspon niekto.chape;)

ervenka
19. jan 2015

Ak potrebujete, Hema ma o.i. -20% z detskych pyzamiek. A kruidvat vsetko co ma zltu nalepku-50%

cestovatelkaandrea
19. jan 2015

@palinkova87 super fotka v profile. si zmenila farbu vlasov na blond?

cestovatelkaandrea
19. jan 2015

@ervenka a kto ma gule tak desiqual ma tiez dobry vypredaj na ich stranke. ja idem dnes vecer nakupovat 😀 😀

palinkova87
19. jan 2015

@cestovatelkaandrea to je stara foto...ale po porode ked schudnem sa idem dat na blond🙂)) potom mi das tip ako sa stravovat 🙂))

cestovatelkaandrea
19. jan 2015

@palinkova87 no dakujem takto som este vela ludom neradila. sama som sice schudla zo 70kg na nejakych 56.5kg ale aj tak sa stale este vela ucim aby som to udrzala a pekne vypracovala do sportovej postavy. este stale mam co zlepsovat ked mam pravdu povedat 🤐

palinkova87
19. jan 2015

Baby je normalne,ze ucitelka zbije dieta,len koli tomu,ze povie,ze.on chce ist na normalnu skolu???? 😒 😠 to uz kde sme???

ervenka
19. jan 2015

@palinkova87 definuj ZBITIE

palinkova87
19. jan 2015

@ervenka normalne,ze ho vyfacka...

ervenka
19. jan 2015

@palinkova87 ak zostali stopy a) riaditelka b)policia c) inspekcia. Ale musi to byt na 100% pravda. Pokial len ditko povedalo, ze dostalo, tak max. ucitelka+ riaditelka...

palinkova87
19. jan 2015

@ervenka Tobino v tomto neklame... no stopy nema ziadne...nastastie lebo by som ju vyflieskala ja 😠

ervenka
19. jan 2015

@palinkova87 ved sa s ucitelkou porozpravaj a uvidis... 😉

palinkova87
19. jan 2015

@ervenka ale ja nechapem... ja som tam tiez.osobne.videla jak sa tam nehorazne k tym detom chovaju... a ktomu to.su naozaj chore.deticky... ja neviem,ci mu chcu.vymlatit z hlavy,ze nepojde.nikam... lebo.sme uz zacali riesit prestup s tej.skoly.... musi.zasadnut komisia a budu sa robit asi znova iq testy Tobinovi...

leonii
20. jan 2015

Baby susedia predávajú dom ktorá ide bývať hneď vedľa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . MM sa smial, že to s nami ani rok nevydržali 😠 😠 😀 😀 😀 😀

http://www.funda.nl/koop/eefde/huis-48212278-zu...

cestovatelkaandrea
20. jan 2015

@palinkova87 Zuzka ja som sa vcera o tom rozpravala doma s muzom v podstate ty ani dokaz nepotrebujes. treba si dohodnut termin s riaditelkou a ucitelkou spolu. a jednoducho to tam povedat. pozname vela pripadov, ked napr. dieta vylucili zo skoly lebo sa vyhrazalo inemu dietatu a pritom dokaz nebol ziaden. takze ak maju vsetkych pokope, tak by toto nemali brat na lahku vahu. kludne tam povedz aj to, co si sama videla ako si pisala. Inak ja som si myslela, ze Tobino je uz v normalnej skole

cestovatelkaandrea
20. jan 2015

@leonii neprovokuj. pod ty ku nam v nasej wijke je tiez jeden na predaj
http://www.funda.nl/koop/bunschoten-spakenburg/...

ervenka
20. jan 2015

@palinkova87 no prozri. Bud to budete aj realne riesit, alebo nie. Presne, ako pise @cestovatelkaandrea. Nam stale ucitelky hovoria, ze drobec v jazyku nenapreduje.. Pritom hovori slova, ktore pred napr. 2 tyzdnami nehovoril. Svokra, ked prisla, ukazal drobec hrdo, co vytvorili v PSZ- 3koningen kroon- "Kijk oma kroon!" Ona sa diva, ze co to hovori, ze to este od neho nepocula. no tak sa dnes ideme s ucitelkami porozpravat a buduci ut. +manazerka+ (ak sa podari) aj asisstentka z CB. Nedame si skakat po hlave. 😝 A tiez, pokial ho chcu testovat, prip. poslat dalej- do vyssej institucie (aj ked si neviem presne predstavit kde, lebo logoped is niet van toepasing) V pohode, pokial nas to nic nebude stat. Take uz pozname.... A ano, drobec zaostava s recou, ale sa to zlepsuje. Pracujeme vsetci na tom.

ervenka
20. jan 2015

@leonii hmmmmmmmm, lacnejsie ako u nas.. 😝

ervenka
20. jan 2015

Ozaj, update z postnl- pracovat musim- max. 2hod/den. Materska mi zacina cca 23.2.+ 2 tyzdne dovolenky, ktoru musim vycerpat pred 1.3.= cca 2 tyzdne prace a potom FREEEEEEDOOOOOM!!! 😀

leonii
20. jan 2015

@cestovatelkaandrea Téééééééda tak tej je pekný. Keď vyhráme v lotérii tak si taký kúpime 😀 😀 A hlavne ten krb to je to čo by som chcela, mm ukecávam na biokrb ale zatiaľ bez úspechu 😖 že by som len pri ňom ležala ,lebo mne je stále zima 😉 😉 Má pravdu 😀 😀

leonii
20. jan 2015

@ervenka Tak to neviem posúdiť ale mne stačila suma za ten náš a som týždeň nespala lebo mm mi to ešte aj na staré koruny prerátal 😕 😕 Blázon 😎

leonii
20. jan 2015

@ervenka Super tak si potom troška oddýchneš 😀

leonii
20. jan 2015

Baby ešte taka prakticka vec. Ked idete na baiku a nakupujete vo viacerých obchodoch,potom nákup beriete zo sebou do dalších predajní? ( nie teda chlieb ale skôr oblečenie a pod. ) Nebojite sa že ho niekto ukrane z tašiek?

ervenka
20. jan 2015

@leonii nechavam v tych bocnych tazkach. Doteraz nikto neukradol Ani tu, ani v DH.. Ale nejdem na hodku prec a tie bocne tazky mam dobre zavrete