Aké veľké dieťa sa zmestí do tejto hojdačky?

paradajkova
22. mar 2022

Ahojte,

tato hojdacka je asi na vsetkych vacsich ihriskach, do akeho veku v nej hojdate deti?

Rozmyslam, ze ju kupim na zahradu, lebo tie klasicke sa dost naklanaju, tato je naozaj stabilna. Maly este len zacal hojdaciu karieru a dalsi hojdac v rodine je na ceste 😀

pribinak
22. mar 2022

@paradajkova aj škôlkar

marca12
22. mar 2022

@paradajkova je to bezpecnostna hojdacka a nosnost je do 60kg. Takze pokial sa tam zmesti dieta,moze sa kludne aj starsie hojdat.

aleshka_supermama
22. mar 2022

@paradajkova moja 5r sa tam v pohode zmestí ale už sa tam nechce hojdat, vraj je už na takú hojdacku veľka 🤣 ma 17kg

hennyinnsbruck
22. mar 2022

Zalezi od velkosti tela 😂
Moj chlap pomahal cudziemu tatovi synatora odtial vytahovat asi 10r chalaniska lebo sa tam zasekol🤦🏼‍♀️

Ale moja skoro 3,5rocna sa tam zmesti v pohode😄

paradajkova
autor
22. mar 2022

Super, dik za info, nevedela som si predstavit, ci take 4 rocne sa do nej pohodlne zmesti, lebo hned vedla byva casto ta plastova a prave na nej su uz take vacsie deti.

@aleshka_supermama zaujimavy point, mozno by bola potom lepsia tato s retiazkou, ale zas tu som este nevidela na ihrisku, tak neviem aka je.

@hennyinnsbruck tak to je top :D

aleshka_supermama
22. mar 2022

@paradajkova ja práveže tieto reťazové nemám rada neprídu mi pri menších deťoch bezpečné.. moja zase 2r sa sem tam naklana vyklana z hojdačky a by som sa bála ze vypadne.

amelie2017
23. mar 2022

@paradajkova ano, 4 rocne sa zmesti. Len ci do nej este bude chciet ist. Moja 4 rocna uz len ked nie je normalna hojdacka volna. Lebo tieto su pre babatka.

evkamotka
23. mar 2022

Tu retazovu mame pod oknami dve, presne tieto a neodporucam. Pre krpcov absolutne zle a aj sa v tom prevracaiu

mariaveronikag
23. mar 2022

s retiazkou je menej bezpečná. Radšej tú prvú a keď budú ozaj že väčšie a budú mať chuť sa hojdať - nad 6 rokov - tak koleso. To bezpečné nie je, ale unesie väčšie deti