Čo kúpiť 8 mesačnému chlapčekovi?

petruska05
24. jan 2014

Ahojte maminy. Prosim Vas aky je najvhodnejsi darcek,hracka pre 8. mesacneho chlapceka?

janinah
24. jan 2014

za koľko? ...všetko čo svieti,píska,hraje,ale neobsahuje malé časti

zvedavamt
24. jan 2014

nas ma 5mes ale je dost popredu
prave dostal od fisera hovoriacu knizku - ucime sa riekanky
uz mi behaju po rozume te spievanky, ale jemu sa to paci, obracia stranky a stuka gombiky
ma aj hovoriaceho maca so 4 rozpravkami,ale je to dost hlasne na to aby pri nom zaspal
teras su dake hracky v dracikovom letaku v akcii ,paci sa mi noemova archa a vlacikovy klavir

awalancha3
24. jan 2014

ide o to...ci chces urobit dojem na rodicov toho maleho alebo na to dieta.................

sense
25. jan 2014

@zvedavamt tu knizku mame aj my a malu vobec nezaujima dostala ju pod stromcek kd mala 8 mes. najviac ju bavi, dialkovi ovladac, tlaciaren, baliaci papier, mikrotenove sacky a vsetko co suchoce a blika....a hracky ju nezaujimaju, este sa zabavime dost s knizkami ako leporelo kde suu zvieratka al. ine veci ktorych sa moze dotykat, hladkach vytahovat a podobne veci...

petruska ako pise awalancha3 zalezi na koho chces urobit dojem.....ak na dieta treba sa pozret aj na vyspelost dietata....ci by sa uz dokazal zahrat aj s kockami, alebo nejakymi hrackami rozvijajucimi zrucnost...

my mame este od fischera takeho slimaka, kt. aj hra,ma otvory roznych tvarov do kt. sa vkladaju predmety podla tvarov a daju sa ukladat aj na seba...(s tym sa este moja dcera zabavi, ma 9 mes.)

http://www.toys.ch/Nach-Marke/Fisher-Price/Baby...

anelehka
25. jan 2014

ahoj,treba ist len do hrackarstva a tam toho je,urcite aj poradia 😀 dnes, ked mas peniazky,nieje ziaden problem nakupovat a nakupovat 😎

kikuska1010
26. okt 2020

Hračky
Oblečenie
Umele mlieko
Praci prasok
Pampersky a vlhcene utierky
Kozmetika
Uteraciky
Deka