Dajú sa zohnať klasické formičky do piesku?

marianka0101
30. mar 2013

Hľadám klasické formičky do piesku. Čo som mala pri staršom synčekovi som všetko vyhodila. Formičky sú z mäkkého plastu, celé sa ohýbajú, piesok sa z nich nedá, resp. veľmi ťažko dá vyklopiť. Lopatka, hrabličky to všetko sa veľmi rýchlo zničí, nám sa asi po 5 razoch celé poohýbali ☹ Chcela by som tie klasické z pevného plastu, nech to niečo vydrží a nech je hra na piesku pre nás zábavou a nie utrpením. Dajú sa také ešte zohnať?Radšej zaplatím o 5€ viac, len nech fungujú ako treba.

leusska
30. mar 2013

@marianka0101 ja som cca dva tyzdne dozadu kupila v tescu a zdaju sa mi celkom fajn, je to taky plastovy kosik a v nom vedierko s formickami, lopatkou a hrablickami, stalo to 10 eur bez par centov

poly1
31. mar 2013

@leusska Ja som tiež kúpila v Tescu praobyčajné formičky 🙂

poly1
31. mar 2013

@marianka0101 Sorry,tá odpovedď mala ísť pre marianku.Skús Tesco,teraz majú ešte aj výpredaj

marianka0101
autor
31. mar 2013

@leusska, @poly1 ja som pozerala ake tam maju. U nas teda maju iba take sady kyblik a k tomu formicky. No co som ich skusala, tak su prave z takeho tenkeho plastu co mi nevyhovuje. Vy ste ich uz aj pouzivali?

poly1
1. apr 2013

@marianka0101 Ešte sme ich neskúšali,asi až teraz v lete.Uvidíme,či bude záujem o ne........Boli 3 balíku:červený rak,zelený morkský koník a modrá korytnačka a ešte bol na ne aj výpredaj.Bolo to síce minulý rok,tak neviem,či také ešte budú mať

leusska
5. apr 2013

@marianka0101 ja som teraz nasla v katalogu tesco tie co mame my a su teraz v akcii do 9.4. Formicky su tvrde...