Darček pre dieťa za ukončenie škôlky

malicka24
18. jún 2015

Dobrý deň, prosím Vás vedeli by ste mi poradiť aký darček sa kupuje pre chlapca keď končí v školke, budú sa lúčiť s učiteľkami, budú mať program pre rodičov a potom by mali detičky dostať darček .ďakujem

grasia1
18. jún 2015

skolsku tasku alebo peracnik. ak sa tesi do skoly 🙂

elise
18. jún 2015

@malicka24 vacsinou sa dava knižka s velkzmi pismenkami ktoru si prečita ako školak. a nas dostal farbičky a dostali od pani učitelky tortu a pernikove srdiečka s menami

womankc
18. jún 2015

U nás darčeky zabezpečila škôlka, jedno dieťa dostalo spoločenskú hru, druhé tiež niečo také podobné a tretie dostalo ročenku takto bolo veľmi milé a plus nejaké sladkostičky a ceruzky

janinah
18. jún 2015

dostal knižku s venovaním od učiteliek

pribinak
18. jún 2015

Pismenkove pexeso, prvacke pero, macikov ako reflexne odrazove sklicko co sa zavesi na skolsku tasku

elfi1
18. jún 2015

nas ma zajtra rozlucku zo skolkou.maju velku akciu aj s rodicmi... ale neviem ze by rodicia im tam mali darceky davat...
ale skor by som si ja zasluzila darcek ze som to vydrzala,lebo cele 3 roky tam nechcel chodit a od kedy mame babatko,tak niektore dni horor... 😝

ale aby som sa aj vyjadrila k otazke,tak nejaku knizku by som dala.urcite nic velke

prasiatko30
18. jún 2015

Moja mladsia koncila teraz sice pri slavnostnom ukonceni sa im nedavalo nic ale ja som jej kupila taku peknu sadu dvoch kniziek a plysaka - mlada uz vie citat tak bola nadsena

horana
18. jún 2015

Z prebytkov triedneho fondu sa u nas kupili detom rovnake darceky: knizka s velkymi pismenami kde napisali pani ucitelky venovanie kazdemu, drevena skladacka - logicka hra a nejake mensie skolske potreby.

david93
18. jún 2015

robíme tématické odznačiky pre kolektívy tried

emita
18. jún 2015

Nasi predskolaci dostali knihu plnu uloh, co ich ma priptavit do skoly a fixy. Pred rokom syn dostal ako predskolak rozpravkovu knizku, ale tato kniha-pracovny zosit sa mi pozdava viac a radost bola obrovska. (Rozlucku sme uz mali v pondelok a darceky sa kupovali z rodicovskeho prispevku)

lenuska11
18. jún 2015

Ja ako ucitelka som robila detom balicek- noznice, prvacke pero, zosit, ceruzku, fixky, obal na ziacku, plysaka a skakaciu gulicku 🙂 Jedna ochotna mamicka napiekla tortu a druha pre kazde dieta mufinky, same sa ponukli, nikoho som neprosila. Riaditel odovzdal osvedcenia a pero s logom skoly. myslim, ze kazda skolka to ma inak, spytajte sa triednej ucitelky

lenuska11
18. jún 2015

A teda rodicia dali pani ucitelkam darcek 🙂

malicka24
autor
18. jún 2015

Ďakujem za odpovede, asi aj učiteľky pripravia detičkám volajaký darček, ak dobre viem, len mamičky medzi sebou čo sa rozprávali tak že volakú drobnosť rodičia zvyknú dať svojim deťom, pani učitelkám sme kúpili krásny darčeky, dúfam že sa potešia.

horana
18. jún 2015

Ked rodic chce sam za seba zajist s dietatom na zmrzku ci dat drobnu hracku, kludne, ked ale ide o nejake este naviac kolektivne kupovanie by mi asi prislo uz nadmieru, ved ucitelky uz daju, naco zvysovat pocet "drobnosti" a zahrnat nimi deti? Volakedy to nebolo take rozsirene a deti boli spokojne aj ked sme si ich spokojnost nekupovali lacnymi prkotinami 😅 Dnes je to same ze kornut na zaciatku skoly, darceky na konci...Ako isla by som tak do pohody, ked ma dieta nieco vyhliadnute preco nie, ale to sa dava aj bezne, nejak neumerne zvysovat vyznam chvil ako ukoncenie skolky mi - uplne osobny nazor - neprijde az tak uplne dolezite.