Hračky pre dvojročné deti

mariamatusko
24. máj 2013

Ahojte, rada by som sa opýtala na Váš názor. Syn bude mať 2 roky a vôbec neviem, akú hračku by som mu mala kúpiť. Nie že by sme ich mali tak veľa, jednoducho neviem, aká väčšia hračka by bola pre neho vhodná, zaujala by a o mesiac by sme ju nemuseli len obchádzať v byte. dakujem. Marika

jazmina83
24. máj 2013

@mariamatusko ahoj, ja odporúčam z vlastnej skúsenosti a skúsenosti iných mamičiek dvojkolesove odrazadlo a na terajšie pocasie stvorené 😉

soldi
24. máj 2013

@mariamatusko ahoj, ja mam tuto album, kde su hracky, ktore momentalne maleho bavia : https://www.modrykonik.sk/fotoblog/soldi/album/...

🙂

jarka721
24. máj 2013

@mariamatusko tak to by aj mna trebalo inšpirovať 🙂 o mesiac máme 2 narodiny a dilema z kúpy darčeka 😒 ale náš malý je dosť kutil,vždy berie tatinovi náradie 🙂 tak asi nejaký ten stôl s náradím,či? 🙂 😉

mariamatusko
autor
24. máj 2013

Nad tým som aj ja uvažovala, ale u nás tatino nežije s malým, takže neviem, či by vedel, na čo sa to všetko používa. Mamina je len mamina 🙂

mamina321
24. máj 2013

lego, plastelinu - ja som dnes odbalila mojmu 22 mes. synovi plastelinu a dve hodiny som ani nevedela ze ho mam 🙂 a s tym legom sa tiez prehra a vzdy mozes nejake nove dokupit, alebo odrazadlo.

marci77
25. máj 2013

aj podla mna odrazadlo alebo take auticko za 20eur, na ktorom by sa vozil, resp. mozno aj lego take pre mensie deti alebo moj 2rocny si velmi rad parkuje auticka - ma vozovy park - rozne auta: policajti, hasici, smetiari, sanitka ....a iba si ich tak parkuje jedno vedla druheho ...alebo uz aj kreslit zacina, nieco ako tie magneticke tabulky, kde by mohol kreslit by bolo tiez fajn 🙂 🙂

mariamatusko
autor
26. máj 2013

Práve som pozerala na nete nejaké odrážadlá, dali ste mi veľmi dobrý nápad. Zapáčilo sa mi samochodiace autíčko RIRicar alebo PINGOcar. Neviem, či by to ale bolo pre neho vhodné. Máme totiž autíčko odrážadlo, 2 motoky. a toto je niečo iné. Čo si myslíte?

mariamatusko
autor
26. máj 2013

Môj syn je skôr vonkajší typ. Máme také lego s velikánskymi kusmi aj s menšími, jeho to zatiaľ nebaví 😒

lenatali
3. júl 2015
Používateľ lenatali je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.

Výbornou voľbou ktorá vám nezaberie veľa miesta sú knižky s puzzle. Obe moje deti ich mali veľmi radi a vcelku dlho sa s nimi vydržali hrať 🙂

karolinka789
7. júl 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

Puzzle knihy majú aj naši drobci - jednu o zvieratkách, Červenú čiapočku a Levieho kráľa. My sme ich objednali cez net z egmont.cz, majú veľký výber. Deťom sme najskôr na narodeniny objednávali veľké hračky ale dlho ich nebavili a my sme už nemali kam stúpiť. Knihy sú ako darček výbornou voľbou

patkaza
29. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

knižky a rôzne kocky a také všeliaké stavebnice 🙂 ... alebo ako tu už viacerí spomínali tak odrážadlo ... pozerala som to a cez internet kúpite odrazadla aj za 10 € http://akoapreco.com/link-odrazadla

jarmila64
29. okt 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

nasa mala sa prehra s legom a nastastie sa uz naucila ze jest ho nema 🙂

vreckamartinka001
22. jan 2016
Používateľ vreckamartinka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vreckamartinka001.

Ja zhanam hracku pre nieco vyse 2,5 rocneho chlapčeka mojej sestry. Ja sa v tomto vobec nevyznam takze neviem co sa kupuje, co je moderne 🙂 kazda rada dobra!! 🙂)

bambulka876
24. jan 2016
Používateľ bambulka876 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bambulka876.

@vreckamartinka001 skús omrknuť značku kreativnych stavebniciek alexander, ja som ich davnejšie kupovala cez pexi, určite na nete nájdeš;)

vreckamartinka001
25. jan 2016
Používateľ vreckamartinka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vreckamartinka001.

@bambulka876 dakujeeem 🙂 tu znacku poznam, uz sme nieco od nich mali kedysi davno 🙂 diky za pripomenutie

hana_halenarova
16. sep 2021

náš 4 ročný syn bol nadšený z tejto krásnej sady zvieratiek https://mandala-montessori.eu/sk/mojo/733-zvier...

ivikdurdik
27. sep 2021

to je aký milý darček @hana, to by určite ocenili aj moji malí

maggieee
29. sep 2021

moji vnukovia zbožňujú zvieratká, takže kupujem ich v akejkoľvek podobe, ale najradšej majú figúrky mojofun.sk Sú ručne maľované a vyzerajú naozaj reálne

lienka393
1. okt 2021

@maggieee to vyzerá pekne