bambulka876
Používateľ bambulka876 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bambulka876.
bambulka876
24. jan 2016

@vreckamartinka001 skús omrknuť značku kreativnych stavebniciek alexander, ja som ich davnejšie kupovala cez pexi, určite na nete nájdeš;)

bambulka876
21. jan 2016

@okulka_db Ja somkupovala sebe aj deťom okuliare v queensoptik.sk, normálne v kamennej predajni v ba.Cez net by osm radšej nekupovala, čo ak nesadnú? A zvlášť deťom... Inak okuliare su kvalitné, zatial prežili všetko 😵

bambulka876
20. jan 2016

@tamina969 Dakujem, už som na to mrkla, vypadá to fajn, hlavne dobrý výber 🙂

bambulka876
10. jan 2016

Joj táto téma je super 🙂 tiež hľadám inšpirácie ku nám domov, máme 3,5 a 5,5 roka🙂 Inak tiež mám radšej nejake kreatívne hračky, stavebnice a podobne, nech troškuaj premyšlaju pri tom 😉 . Len či sa aj detičkám budu páčiť :D

bambulka876
23. dec 2015

Ahojte, mame 7 mes. a este dojcim, ale uz davame na desiatu aj olovrant aj nejake prikrmy, len by ma zaujmalo, ci uz treba davat pit aj vodu/caj/ nieco ine? Alebo by postacilo este stale mlieko ako u plne dojcenych deticiek? 😕