Kedy ste začali hrať s deťmi Pexeso?

lylyjana
16. mar 2022

V akom veku ste zacali hrat s detmi pexeso? Kedy je taka sanca, ze tomu aj porozumie co ma robit a ho to zaujme?

anjelicek26
16. mar 2022

2,5-3 roky? Asi tak.. zacali sme na 6 kuskoch a postupne pridavali.

pokemonkaa
16. mar 2022

asi od 2,5 roka, najskor sme pexeso hrali tak, ze obrazky boli vsetky otocene, aby ich deti videli a hladali sme im rovnakeho kamarata. ked boli starsi, pexeso sme uz otocili a hrali tak, ako sa ma.

luckuz
16. mar 2022

Tiež asi v 2, 2,5 roka. Kúpili sme v pepcu moja prvá hra,boli v tom asi 3 hry, veľké tvrdé obrazky. Tiež sme najskôr hrali otočéne a hľadal rovnaké obrázky.

saxana000
16. mar 2022

Od 3 rokov.. Najprv otocene tak zehladali sme rovnake.vtedy sme zacali hrat aj cierneho petra
Potom sme hrali normalne ale len minimum parov a postupne sme pridavali.aj dubble je super na pozornost.teraz ma vo vsetkom pokazde tak vyprasi az sa.mi chce plakat 🙈

travelllerka
16. mar 2022

Moja má 4,5r a už sme sa párkrát hrali, už by to aj konečne vedela, ale nemá na to zatial dostatok trpezlivosti, otáčať kartičky tak ako sa má podľa pravidiel 🙂 ešte pred polrokom mi to pripadalo ako utopia, hrať s ňou pexeso, nemozne

lucinka1988
16. mar 2022

@lylyjana tak v 2,5 roku, aktuálne má takmer 4 a je to plnohodnotný parťák, ktorý väčšinou nado mnou vyhráva 😁

nicollette332
17. mar 2022

@pokemonkaa aj my sme takto zacali s pexesom, podla mna je to aj lepsie na pochopenie, aby vlastne prislo dieta na to, aky je princip tej a ze o co tam ide.

timetotime
17. mar 2022

to je asi individualne podla toho ci vies ze sa to dieta vie sustredit, ci ho to bavi a podobne 🙂 ale tie cca 3 roky 🙂

engynka
30. mar 2022

ja teda tak od 2 rokov hram so synom. Mozno kustik skor. Dlho sme hrali otocene tak aby videl obrazky. Potom ho to prestalo bavit lebo to bolo uz moc lahke. Ucila som ho tak ako sa ma so 2-3 parmi ale to nechapal. Tak som odlozila na par mesiacov. Teraz ma 2r9m a uz dava aj tak 12 a viac parov. A to hrame pexeso so znackami aut. Takze ja mam problem najst toyotu, huinday a hondu dokopy 😂😂😂 ale skusime veru aj double uz
Ale fakt zalezi aj od dietata. Moj je rad ked sa s nim niekto aktivne hra takze by si zabral so mnou aj investora 😂