Náučno - vzdelávacie hračky pre deti od 5 rokov

alusha
2. okt 2012

Blizia sa Vianoce a mozno tato tema pomoze viacerym mamickam v rozhodovani pri vybere darceka... My mame doma hraciek vyse hlavy, ako asi kazdy a preto sa obzeram skor po takychto veciach, ktore detom aj nieco daju... Nas syncek sa v poslednej dome dost zaujima o planetya vesmir, dinosaury a ine zvierata, anglicke slovicka, a podobne zalezitosti.... Mozete davat nejake tipy, prip. linky na ci uz elektonicke hracky, alebo hracky na rozvoj motoriky, logickeho myslenia 🙂 My sme kupili detvakom croco pero, je teraz v akcii v draciku a musim povedat, ze som dost prijemne prekvapena, aj ked to nie je lacna zalezitost....

emily_666
2. okt 2012

ja by som zasa potrebovala tip na dievčenskú hračku, mám neterku, ale vôbec netuším, čo by som jej kupila 😀

barcelona94901
29. okt 2012

@alusha ebay 😉 je tam toho véééľmi veľa ,vesmír v pohodke nájdeš ,záleži ako si náročná "planety"nájdeš aj v tescu,dráčiku ,ale ebay tam od výmyslu sveta ,navyše kopec iných hračiek,ktoré tu teda nevidieť,ceny aj s poštovným sa daju nájsť tiež dobré ,záleži ako si náročná 😀

patkaza
29. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

my kupujeme veľmi často hračky na rozvoj motoriky a aj také rôzne kreatívne hračky ako píšete že o vesmíre a rôzne také vedecké sety http://akoapreco.com/link-kreativne-hracky