Náušničky pre malé dievčatko

andrea_269
8. sep 2015
Používateľ andrea_269 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od andrea_269.

Ahojte aké naušničky sú podľa najzlatšie na malom dievčatku? S kamienkom, bez kamienka? Čo by ste vybrali vy? Vyberali by ste vôbec alebo by ste malú nechali bez nich?

jul11
8. sep 2015

@andrea_269 do roka bola bez nausnic,potom sme dali nastrelit,to sa nastrelia take male gulicky.keby sme nemali od krstnej nausnice ku krstu,tak by som jej nechala kludne tie nastrelene,neotvaraju sa, su malinke,nic sa o ne nezachyti 🙂

seahorse27
8. sep 2015

Treba dat bud, kym je este babatko - do 5 minut zabudne, co sa dialo, alebo potom uz ked bude velka a sama sa rozhodne, ze chce nausky a ze je ochotna tu chvilkovu bolest vydrzat. Neviem si predstavit take 2-3 rocne dievcatko, aku mu prepichuju usi...my sme dali malej prepichnut, ked mala 3 mesiace a mame biele zlato so zirkonom.

monhla
8. sep 2015

@seahorse27 my sme dávali nastreliť v 3 rokoch obom.
Staršia mala prepichnuté od malička, ale po úraze a následnom šití sme museli dať jedno uško robiť znovu. Zvádla to super.
Mladšia mala prestrelené v 8m a bolo to bez plaču. No po chorobe ušiek jej to začalo zarastať /nemoha nosiť naušničky/ Tak sme dávali pred dvomi týžňami /dnes má 3. narodky/ a popakala si poriadne asi 5 minút kým nezbadala čokoládu.

Takže dve deti a dve rôzne reakcie.

@andrea_269 Pekné sú tie čo sa Ti páčia. Každému sa zdá krajšie niečo iné. Moja staršia mala s kamienkom, mladšia bez a kamoška nedá dopustiť na klasické kruhy /samozrejme v detskej veľkosti/ Detičkám je to vcelku jedno. Moja staršia začala náušnice a ich tvar a veľkot riešiť až niekedy medzi 4. a 5. rokom

emily76
8. sep 2015

@andrea_269 my sme dali nausnicky nastrelit az tento rok, dcerka ma 6. Vybrala si v nastrelovacom studiu ake chcela a teraz po prazdninach sme ich vymenili za "diamantove"...s kamienkom 😉

denisateniska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saza007
8. sep 2015

Moja dcera nema nausnice a v najblizsich rokoch ani neplanujem dat jej prepichnut usi. Na malych babatkach sa mi to vyslovene nepaci 😕 Argument, ze aspon ludia vedia, ze je to dievcatko, pokladam tiez za nezmyselny-rodina to vedela a ti, co nevedeli, sa opytali 😝

lenkad26
8. sep 2015

Ja si dievcatko napriklad bez nausnic neviem predstavit. Doslova sa mi to hodi. Aj nasa mala ma prepichnute uska od porodnice a nelutujem. Kupovali sme zlate s kamienkom z Panaksu a som spokojna 🙂 je to kazdeho nazor a vec vkusu 🙂

andrea_269
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monhla
9. sep 2015

@andrea_269 Nám vyberala krstná na krst a boli sme spokojní. Boli ozaj pekné a také detské. Staršej ich budeme aj tak za rok, max. dva meniť, lebo u budú "malé" 🙂

P.S. Pobavila si ma tým "darovať, keď bude väčšia" - mne šperky "kradnú" už teraz 😀 😀 😀

emily76
9. sep 2015

@andrea_269 neviem, ako velka je vasa dcerka, ale nasa ma celkom jasnu predstavu..ona si totiz kvoli uplne konkretnym nausniciam dala uska prepichnut. Boli sme v TN v Maxe v kine a ako su tam zlatnictva, jedny uvidela...a bolo rozhodnute 😀

emily76
9. sep 2015
denisateniska
13. sep 2015
Používateľ denisateniska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od denisateniska.

Mmmm tak to je škoda, je to milé keďtako zachováva. Ale myslím si že nájdeš aj niečo také iné aj žltom zlate. Pamätám si že tam bol výber celkom veľký

uzanka16
13. sep 2015

Ak mi daju v nemocnici ponuku ci chcem malej dat nausnicky dam jej prepichnut kym je este malicka. Mne prepichovali ked som mala mesiac a sestre po 2 tyzdnoch od narodenia. A podla mna vsetky nausnicky su pekne a hodia ci s kamienkom ci bez. Ja som mala s kamienkom a sestra mala bez.

buttergirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cmulinko
15. sep 2015

Moje obe dcerky dostali rovnake nausnicky na krst ako dar.Mensia ich este nema v usku,ale starsia ich dostala ako 5 mesacna.Pri druhej dcerke som uz nadrzo navrhla krstnym rodicom,ze ak chcu darovat nausnicky,tak chceme take iste ako kupili prvej dcerke akurat s cirym kamienkom.Maju biele zlato hviezdicky s fialovym a cirym kamienkom znamej znacky Cutie.