denisateniska
Používateľ denisateniska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od denisateniska.
denisateniska
25. nov 2015

ja chodim na ruzinovskej do queenu kvoli tomu ze tam tie sluzby maju fakt dobre, ci uz sortiment alebo aj vysetrenia doktorom, vsetko pokope 🙂 terazka mas pravdu ta modernizacia by mala prebehnut vsade zial nieje to tak

denisateniska
15. nov 2015

Tak to je skvele, ze ich to tak bavi, aspon maju zabavu. Dakujem za odpoved, do Vianoc casu dost, este to s manzelom premyslime. 🙂

denisateniska
14. nov 2015

sestrina malá mala pomerne veľké problémy s refluxom a vždy keď sa napapkala tak sa pozvracala, nakoniec segra našla toto hipp.sk/mlieka/produkty/specialna-dojcenska-vyziva-hipp/hipp-ar-bio-specialna-dojcenska-vyziva/ a zatiaľ vyzerá že pomáha (samozrejme bola aj u lekára nie že by to chcela liečiť sama) jas om ani nevedela že nejaké takéto špeci existujú, ale myslím, že nedá sa jednotne povedať ktoré je úplne úplne najlepšie u každého vyhrá iné

denisateniska
11. nov 2015

Tak tato tema mi padla uplne vhod, syn totiz zahlasil, ze na Vianoce chce gitaru. 😀 Od polroka by som ho chcela teda dat do hudobnej a uvidime ci ho to vobec bude bavit. @zuzna_kov objednala si nakoniec tu gitaru? Bavi ho to? Dorucenie bolo bez problemov?

denisateniska
21. sep 2015

Ja si myslím že je dôležité aj aké drevo človek chce. Ten furniture-nabytok ktorý spomínate používa palisander, možno je to trochu drahšie, ale je veľmi tvrdé, a to sa oplatí. Inak veľmi často sa používa aj borovica alebo agát apod. Záleží na vkuse a potom či si chcete vybrať farbu a potom aký lak na to a tak.

denisateniska
13. sep 2015

Mmmm tak to je škoda, je to milé keďtako zachováva. Ale myslím si že nájdeš aj niečo také iné aj žltom zlate. Pamätám si že tam bol výber celkom veľký

denisateniska
autor
11. aug 2015

@tenerifka to máš pravdu, ale ja som sa snažila skôr hľadať niečo s obalom, nakoľko do má ísť aj po vodu a nečakám, že šošovka by aj bežné natáčanie ľahko prežila @manuelala tak to vyzerá dobre, a ako vravím som rada že je k tomu puzdro lebo to je podstatné pod vodou by sme natočili potom asi tak sekundu a mohli by sme vyhodiť :D chichi

denisateniska
autor
10. aug 2015

@manuelala a ak sa môžem opýtať ako ste s ňou spokojný? @tenerifka áno Go pro poznám , ale príde mi to dosť drahé ://

denisateniska
autor
4. aug 2015

Ahojte, chystáme sa na dovolenku a súčasťou dovolenky bude aj potápanie. Dozvedeli sme sa, že sú tam pekne viditeľné koraly a morské živočíchy a tak by sme ich chceli natočiť prípadne pofotiť. Uvažujeme preto nad kúpou akčnej kamery (takej tej malej ako použývajú športovci napr. na prilbách). Viete nejakú poradiť?