Nintendo Wii alebo XBOX 360. Čo by ste kúpili?

lenka3007
29. jan 2011

ahojte chcem sa spytat ci niekto mate jednu alebo druhu konzolu, ktoru by ste mi odporucili pre skoro 6 rocneho chlapca... na internete som pozerala len tie Nintenda, ale vzdy su v Packu ako SPORT, daju sa tam dat aj ine hry napriklad Super mario a pod? dakujem za kazdu odpoved...

jozke456
31. jan 2015

Cauko...objednal som si Xbox 360 na stranke : http://M.konzoly-store.sk/ je to dôverihodna stranka?

monika15
31. jan 2015

mi mame obe 🙂)) a mozem povedat ze obe su super,
ten xbox sa mi paci lebo tam hrajes s telom a aspon sa nesedi a nelenosi 🙂))))

edyta
28. sep 2015

@fiklop2692 prosim Vas poradte mi, dcerka velmi chce tie hry ovladane telom, taniec, lyzovanie, tenis, co to potrebujem kupit, citam teraz tu diskusiu a som z toho magor. Myslela som ze potrebujem xbox, ale tu sa pise aj o inych, poradite mi prosim?

ppeettoo
25. nov 2015

Vidím že sa v tom vyznáte. Ja chcem kúpiť také čo pozeráš na plátne tanečníka a musíš po ňom opakovať. Ono ťa to sníma a hodnotí. Myslím že je to pre 4 ľudí. Netuším ako sa to volá. Nie je problém zháňať normálne pesničky? Prosím o radu.

janula2511
25. sep 2020

Prosím vás zvazujem kúpiť xbox alebo Ps4. Ktorý by ste kúpili aké máte skúsenosti?a ktorý typ? Ps4 PRO alebo Ps4 slim a z xboxu ktorý typ odporúčate?