Odrážadlo First Bike. Skúsenosti?

majkuliatko
25. júl 2010

Ahojte, mate s nim niekto skusenosti? Rozmyslam, ze ho kupime malej k narodeninam (bude mat 2 roky). len je dost drahe, tak uvazujem, ci sa mi oplati investovat....
dik za rady. 😉

sednaja
15. apr 2017

@pericolosa
@natalia2012 Rozumiem, že je táto téma zameraná na značku First Bike, ale keď vidím tú cenu, tak sa mi rozum pozastáva. Preto ma zaujíma za čo konkrétne sa tam toľko platí, podľa fotiek vyzerá byť dokonca z plastu...... Pýtam sa len preto, lebo my sme mali doma staré drevené cykloodrážadlo z roku 5 (dokonca bez bŕzd) a malá sa na ňom naučila ako drak.

katka253111
19. apr 2017

@sednaja ja som nakoniec predala first bike...zdal sa mi dost tazky aj podla reakcii krpca vonku, ze na nom vydrzal chvilu...kupila som naposobenini stridera zo stranky abenys.sk a velkaaa spokojnost 🙂 uzasne lahucke je a krpec na nom zjazdi cele mesto, neda sa to s first bikom pprovnat, velka spokojnost a cena polovicna 🙂

liana88
22. apr 2017

Ja mám odrážadlo Early Rider ale kamarátka má First Bike a veľmi si ho chválila.

damoska
31. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

vyzerá velmi dobre. Kde sa dá kupit?

12romi34
17. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

vidím že na konštrukcii ma svoje meno. Kde sa to kupit? Alebo je to na objednavku?

julinka29
1. aug 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

na objednavku všetko sa da. Ale odražadlo je velmi pekne. To je to early rider?

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
6. dec 2018

mate doma toto odražadlo? Nevieš, či je tam nastavitelna sedačka?

dominika265
28. jún 2019

Dobrý deň, kto by mal záujem posúvame toho nášho, cena 40€ Máme červený ;)

mzov
12. aug 2019

@dominika265 dobrý deň, ešte voľný?

dominika265
12. aug 2019

@mzov Dobrý deň, áno ;)

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
30. nov 2020

teraz bol všade black friday, kupili ste bicykel, alebo nejake prislušenstvo?

ajusstek
25. dec 2021

Ahojte, neviete mi prosím poradiť, kúpili sme first bike aj s adaptérmi a na veľa stránkach sa píše, že by mala byť výška sedadla potom okolo 30,5 cm, ten náš má však s adaptérmi 32cm, naozaj sú tie vaše také nízke?