Poradíte hračku do vane, ktorá poteší a zabaví?

slulu24
16. dec 2011

Maminky viete mi poradit kde aku mam kupit zaujimavu a zabavnu hracku na kupanie pre 2 rocnu slecnu aby sme si trosku spestrili kupel 🙂

ronja31
16. dec 2011

ahoj slulu24, syn ma 2,5 roka a od zaciatku sa mu najviac pacili veci, z ktorych a do ktorych sa voda prelievat. takze on pouziva moje naradie z kuchyne -naberacky, odmerky a najnovsie rozne plastove nadoby - uplne najlepsie je ked to je priesvitne a vidi co sa deje vo vnutri - napr ked mu dam penu do vody, alebo si zoberie obal z kinderka a to strci do niecoho vacsieho. tak mozno sa napad ujme 🙂

metlonka
16. dec 2011

Ahoj ...ja objednavam z tejto stranky...mame uz penove puzzle Ocean...su super...ked su mokre tak sa prilepia na obkladacky a aj vanu...maju viac druhov...a mame aj pastelky do vane...pise sa nimi na obkladacky a vanu...a samozrejme su zmyvatelne...ale maju tam kopec inych hraciek do vane...tuto znacku Alex mam velmi rada, maju velmi kreativne hracky...kuki sem:
http://www.najhracky.sk/index.php?s=sekcia&s_id=26

bianca
16. dec 2011

u nas to poriesila Barbina.Mala ju uci plavat a zatial ju to neomrzelo.Vymysla si pribehy a neskutocne sa pri tom bavime

ajca123
16. dec 2011

Ahoj moje obe deti maju rady odmerky na prasok na pranie a auticka 🙂 ale aj som im kupila hracky do vane co predavaju v hrackarstve 🙂 ale to nie je ono 🙂
Ale kazde dieta je ine 🙂 treba vyskusat

nanulik
16. dec 2011

moj má zatial len rok ale najviac ho baví dávať do vaničky všetky šampony a sprcháče. 😝 😀 to by až tak nevadilo ale horšie je ked ich zubami otvára 😝

katren
16. dec 2011

My sme kupili toto, je to na prisavky:
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
Mali sme veeeeeeeeelkyy strach zo sprchy, len revala a ziadne sprchovanie sa nekonalo....ale nemame normalnu vanu a detska jej je mala, takze sme to museli uz riesit....
Zelenou muslou naberas vodu, rybicke zvrchu nalievas a ona dolu pusta 3-mi otvormi, krabovi lejes "do zadku" a pusou vypluva do toho vedierka a po urcitom objeme sa vyleje samo, hviezdica ma vrtulku, funguje ako mlyn 😉

zuzub
16. dec 2011

u nás najviac boduje klasická plastová kačička 😉

sympa1
16. dec 2011

mojim detom stacia detske špongie v tvaroch motyla kacicky a podobne..dalej kybliky a vsetky koniky ktore sa vo vode neznicia, napriklad mame gumene...a tiez sa vyhraju s prazdnymi sprchačmi 😀 ..po ich kupely mam zas o zabavu postarane JA 😅

tea333
17. dec 2011

natahovacie hracky, co po natiahnuti plavaju, alebo obycajne flasticky a pohariky, s ktorymi sa da prelievat 🙂

ludka140281
17. dec 2011

ja mam 2 a 5 rocnu a obe bavia hocijake pohariky,naberačky...konvička....prelievaju,varia....využiju hocikde a napr mlyn do vane,nevyuzijes nijako inak,len vo vani

bamartinka
30. dec 2011

moju 2 rocnu bavia riadiky z kuchynky, ale vo vani je spolu so starsou 3 rocnou. Ale teraz sa uz hravaju iba s tym.

adrianai
30. dec 2011

moja je síce menšia, ale rada sa hráva s takou plastovou chobotnicou - do nej sa nalieva voda a potom sa po bokoch prelieva, bublinkuje, špliecha .... a taktiež podobný tučniačik, len sú pridané vkladačky...no a potom ako už písali aj ostatné maminky - gumenné zvieratká, prázdne sprcháče a hlavne veeeľa peny do kúpeľa 😉 😀

lucia99
30. dec 2011

okrem klasickych kaciek, ktorych ma asi 12kusov sa dcera zabavi aj s tymto http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2086...