Poraďte hračky pre ročné dieťa do interiéru

paris3
23. sep 2012

Mám 14 mesačnú dcéru a chcem jej kúpiť nejaké hračky do interiéru, aby sa v zlom počasí vedela zabaviť v dome. S čím sa vaše deti najviac hrajú? Mna napadli také plastové hracie domčeky, kde sa vie schovať alebo stany s plastovými guličkami, tunel, detská kuchynka.... Hladám nejakú náhradu za naše vonkajšie zábavky typu pieskovisko, šmýklavka, preliezky. Ak sa to dá nahradiť... Neviem vôbec čo kúpiť, čo by ju čo najdlhšie bavilo, čo by využila? Prípadne poraďte nejaké iné tipy, ako a čím zabaviť dieťa doma? Veľlmi ju baví sa schovávať do skrine, prenášať veci hore dole, pri varení asistuje s hrncami, schováva veci do skriniek atď. S takými klasickými hračkami, kockami, skladačkami, knižkami ju to veľmi nebaví....

eunomia
23. sep 2012

tunel IKEA

mummy01
23. sep 2012

@paris3 moje deti maju stan,tunel,bazen s gulickami aj kuchynku...so vsetkym sa hravaju dodnes.Tunel odporucam Ikea a domcek je dobry napad tiez,deti miluju schovavanie...nasi tam pravidelne kempuju.

ivett1
24. sep 2012

@paris3 my ešte stále využívame stan+tunel tuším z obchodu Billa (veľmi dobrá kúpa🙂), tie guličky z tesca sme mali tiež v bazéniku - perfektné(bazénik mal "dvojité" dno - také nafukovacie) a ak chcete investovať viac a máte priestor, tak určite plastový domček🙂 ...ps: ten stan s tunelom používajú naše deti dodnes a majú už aj stan na kempovanie vonku (zatiaľ bol rozložený len vnútri🙂) a ešte jeden náhradný izbový...keď sa rozhodnú vnútri "stanovať", tak máme o zábavu postarané ...všade samé stany...😀
detskú kuchynku- takú plastovú- sme kupovali až keď mala dcérka vyše dvoch rokov (skoro dva a pol) a vyhral sa s ňou aj náš synček...treba pozerať aj na vek, ktorý uvádzajú výrobcovia...(neviem, či už sú v ponuke kuchynky pre 1 a pol ročné detičky...)
a ako náhradu hojdačiek sme mali v tom veku dreveného kohútika...nedalo sa z neho vypadnúť 😉 ...obe moje deti zbožňujú hojdanie...ešte stále...takže donedávna sme mali doma namontovanú aj hojdačku...(teraz tam majú hrazdu a môj manžel plánuje "rebrinu"...zatiaľ som ho úspešne presvedčila, že to má ešte čas, lebo nechcem riešiť pády z výšky a následné zlomeniny ...)

modrofuzik11
24. sep 2012

doma mame tunel a stan z Ikea a smyklavku z Dracika. a potom kopec inych malych hraciek.

paris3
autor
24. sep 2012

dakujem za tipy ;)
@ivett1 ta kuchynka ma napadla preto, lebo mala sa s nou na navsteve u kamaratky pekne zahrala.... to bola taka z ikei. skor mi ide o to, ze chcem kupit nieco, co malu za chvilku neomrzi a vyuzila by to aj za rok, za dva.... ale asi kupim najprv nejaky stan ci domcek a kuchynku moze priniest jezisko 😉
moja sa zase nerada hojda....mame doma podedenu drevenu hojdaciu kacicu... no bola v nej len par krat, aj to sa pyta za par sekund von 😒