Prilba na bicykel pre 15 mesačné dieťa

lae20
7. máj 2017

Maminky neviete poradiť kde by som zohnala prilbu na bicykel pre 15 mesačnú dcérku ? Obvod hlavy má 42 cm

spuntik1997
7. máj 2017

decathlon ... tam maju aj pre male deti

kvetinkaseveru
7. máj 2017

@lae20 a skusala si obchod s bicyklami?

yanni
7. máj 2017

@lae20 V kazdom pripade musiste vyskusat. Kazda znacka, dokonca modely tej istej znacky su inak tvarovane. Cize si obehaj sporty, najlepsie specializovane obchody s cyklistickym tovarom. Na taku malu hlavu bude tazke zohnat dobre sediacu prilbu.
My mame tiez takeho cvrcky, mala ma 21 mesiacov a ma prilbu Giro ale ona mala presne v roku 44 cm.
Giro ma najmensie 45 cm, KED 44 cm. Je tam sice koliesko ale pod 44 to nedas.
Myslim, ze mensie sa ani nevyrabaju.
Ale ako vravim, obehat obchody a hlavne vyskusat. Bez vyskusanie by som cez internet neobjednavala.

juliaml
8. máj 2017

My sme minulý rok pre ročnú dcérku kupili v sportisime. A s takýmto obvodom tam mali asi 3 značky, treba vyskúšať, ktora najlepšie sedí.

inka04
8. máj 2017

My mame tuto detsku prilbu zn. Uvex, najmensiu velkost a je skvela. Starsi syn mal predtym taku lacnu a neda sa to porovnat. Kvalita je kvalita. K tej uvex sa da dokupit aj blikacka - svetlo, syncek ju ako rocny zboznoval, nosil ju stale a nechcel ju dat dole z hlavy. Ale suhlasim treba vyskusat. My sme skusili, sadla nam a az tak sme kupili.

juliaml
8. máj 2017

Ano my máme presne túto istu, uvex len ruzovu s ponikom. A naozaj je super

janaman
12. máj 2017

@lae20 zohnala si prosim ta nieco konkretne? Ja som bola v 4 cykloobchodoch ale nic. Skusali sme rozne znacky ale naozaj jej mojej malinkej vsetko velke.

behulka
12. máj 2017

@janaman toto asi len skúšať 😕 my sme mali značku mpb pre decká, používali sme od 9 mesiacov do 2 rokov, veľkosť xxs. Keď som kupovala boli asi 3-4 značky v tejto veľkosti na výber, táto bola najužšia a dala sa aj najviac skrátiť tým kolieskom.

ninah1486
8. dec 2021

skus pozriet podla tabuliek na cyklospecialitach co by bolo najlepsie