Trojkolka Sport Trike

anicka246
27. aug 2014

Ahojte maminky, prosím vás máte niektorá takúto trojkolku? https://www.modrykonik.sk/shops/detske-choditka... Kedže som ju v predajniach nevidela, bojím sa trošku kupovať cez net. Je dobrá, alebo by ste radčej odporučili inú? Dakujem všetkým za akékoľvek info.

dardacka
11. jún 2016

Zienky,vidim,ze to uz je stara diskusia.Aj tak sa skusim spytat...nemate niektora slovensky navod na zlozenie sport trike?dnes nam prisiel a z tych cierno-bielych obrazkov to neviem celkom vycitat.ak nahodou ano,budem velmi vdacna.krasny dnik vam ☺

mysatka
19. jún 2016

@dardacka ahoj,môžem sa spýtať kde sa da objednať? Tiež by som ju chcela pre malého 🙂 ďakujem 🙂

dardacka
20. jún 2016

@mysatka ahoj,mame ju z lacnetapety.sk,ale potom som ju nasla na pompogarden este lacnejsie.treba pohladat.my sme s nou zatial spokojni,aj maly sa rad vozi.

mysatka
21. jún 2016

@dardacka ahoj🙂 ďakujem za odpoveď 🙂 my sme ju objednali z detsky kútik tak dúfam ze bude všetko ok a snáď sa bude malemu páčiť v nej keďže to nieje najlacnejšia trojkolka😀

kristinka21
29. jún 2016

@dardacka ahoj tiez som našla na pompogarden, len nikde nevidím či je to model s nafukovacími alebo penovými kolesami. Aké teda su? A doprava bola zadarmo? Dakujem pekne 🙂

mysatka
29. jún 2016

@kristinka21 ahoj, no sú aj take aj také,ja som objednala s nafukovacími... A doprava nejak 3,50 sa mi vidí alebo 3€

evitka83
13. júl 2016

@mysatka Ahoj, prosim Ta, chcela by som sa spytat, nehrka-nenatriasa trojkolka dieta, ked idete po nerovnom terene?

dardacka
13. júl 2016

@evitka83 ano hrka, ale tak nema to tlmice ako kocik

evitka83
15. júl 2016

@dardacka vdaka

ivana1503
9. aug 2016

ahojte, trojkolku som objednávala z detského kútika (chýbali diely, poškodené zrkadlo), takže neskojnosť, reklamáciu slúbili do dvoch dní vybaviť, nevybavili. S trojkolkou taktiež nespokojnosť, vodiaca tyč je príliš kolmo na trojkolku, budete zakopávať o kolesá a tašku a vrzgá, som rada že som sa jej zbavila 🙂

mysatka
17. aug 2016

@evitka83 ahoj no naša nejak nehrka akurát trošičku vrzga ta tyč vodiaca..inak nám ju všetci veľmi chvália 😉

rearo
6. jún 2018

neviete kde by som kupila nove koleso alebo nema niekto doma z pokazenej?buchla nam guma a zlomilo sa aj koleso ...dakujem