Výmena vrecúškových aktivít II

sykorka27
13. sep 2012

Ahojte, mali by ste záujem o druhé kolo výmenných vrecúškových aktivít - montessori?
Počas septembra by sme mohli urobiť jednu skupinku a rozhodnúť sa čo by sme robili. Počas októbra a novebra by sme si mohli urobiť výmenu.

sykorka27
autor
28. sep 2012

Baby, k dnešnému dátumu sme 12. Lucosko ešte oslovila svoje kamarátky, ja som včera oslovila ešte dievčatá z montessori diskusie.
Môžeme ešte počkať pár dní či sa ozvú?
Ja som už začala včera vstrihovať nanuky. Bude mi to však pár večerov trvat 🙂 ale teším sa na balíčky od Vás.

blumka
28. sep 2012

@sykorka27 jasne ze pockame 😉 teda ja urcite 😉
mne dosiel akurat dnes suchy zips, tak uz len kupit palicky a idem na to 😉

biankacertik
28. sep 2012

takze aky je konecny stav? a adresy dostaneme na mail, ci ako?

sykorka27
autor
28. sep 2012

@biankacertik Adresy Vám pošlem na mail aj s napísanými aktivitami. Potom mi ich skontrolujete ešte raz, či som pre prepise neurobila chybu. Aby Vám všetko prišlo tak ako má.
Chcela som sa spýtať ako to budeme posielať? Stačí obyčajne?

hannah78
28. sep 2012

@sykorka27 aj pri minulej vymene sme to posielali obycajne

teuska
28. sep 2012

baby odchadzam na vikend prec a este som neobjednala material, asi az v pondelok, bude to stacit?

sykorka27
autor
28. sep 2012

@teuska samozrejme, žiaden problem.
Ja rozmýšľam o 1mesiaci na výrobu. Čo vy na to? Ja som už začala robiť ale zistila som, že mám asi málo materiálu tak budem musieť dokúpiť ☹
Zatiaľ nás je už 13. Ešte sa majú nejaké ozvať. Málo komu to niečo hovorí.

sykorka27
autor
28. sep 2012

Baby čo ste sa prihlásili ĎAKUJEM Vám za Vašu odvahu ísť do toho!!!!!

Dala som to aj na facebook na montessori stránku a na prekvapenie nikto sa neozval. Veľa nevie čo spraviť, alebo sa boja že to zaberie veľa času.
Ja napr. ked som strihala svoje nanuky, tak som chytila už takú prax a čím ďalej, tým mi to ide rýchlejšie.🙂
Síce ujo v Tescu na mne zase zarobí keď si prídem k nemu nabrúsiť nožnice. 🙂
Pekný víkend.

pusinqa
28. sep 2012

@sykorka27 si zlatá, ja som si doteraz myslela že som na takéto veci antitalent ale už aj do škôlky sme viac krát museli čosi vyrábať, tvoriť a som zistila že úžasne sa človek pri takýchto veciach odreaguje, ja sa veľmi teším 🙂

blumka
29. sep 2012

@sykorka27 myslim ze ten mesiac na pripravu je akurat...a ked nahodou niekto nebude stihat, ved staci napisat, kadeco sa moze prihodit v priebehu...ved z toho sa nestriela 😉

sykorka27
autor
29. sep 2012

Baby pri akom počte sa zastavíme? 🙂
Je nás 14. Ešte nejaké rozmýšlajú. Oslovila som aj dievčatá z rodinného centra čo majú montessori dielničky.

Nové dievčatá idú robit: zvukové pexeso, modré trojuholníky podla montessori, karticky zvieratiek rozdelene na miesta kde zijú, drevene pexeso.

Ked som niečo zabudla ospravedlnujem sa, všetko sa dozviete ked to uzavrieme.

soso
29. sep 2012

Ahojte kocky, mozem sa este pridat? idem si popozerat, co by som spravila, ak mozem🙂 Pekny vecer

soso
30. sep 2012

spravila by som farebnu duhu - deticky sa naucia z akych farieb sa sklada duha🙂 Nieco podobne ako je na obrazku, budu mat predlohu a na to budu ukladat z filcu farebne oblucky vo farbach duhy🙂

mima1311
30. sep 2012

@soso ono to je teraz dost zlozite , my co sme boli zapojene aj do jednotky , presne tuto duhu uz mame urobenu 😒

soso
30. sep 2012

tak idem vymysliet nieco ine teda🙂

malamargaretka
30. sep 2012

@sykorka27 toto je krásne🙂 tie nanuky🙂

malamargaretka
30. sep 2012

ako funguje vymena vrecuskovych aktivit?

hannah78
30. sep 2012

@malamargaretka funguje to tak ze kazda z nas spravi nejaku aktivitu a spravi to tolko kolko sa nas da dohromady a jedno vrecusko si necha a ostatne posle babam postou a ked vsetky urobia to iste tak mas doma napr 16 roznych hier. dufam ze je to jasne 🙂

malamargaretka
30. sep 2012

wau🙂🙂to musi byt skvele🙂 a da sa este pridat?

blumka
30. sep 2012

@sykorka27 ja navrhujem dat nejaky koknretny datum, do ktoreho by bolo mozne sa prihlasit...napr. dajme este tyzden na to a potom uz nech sa to uzavrie 😉

sykorka27
autor
30. sep 2012

Ja navrhujem uzavrieť skupinu s počtom 16-17 dievčat.
Zajtra dopíšem tie čo sa prihlásili cez víkend a dám vedieť koľko nás je.
K aktivite DUHA. Nemám prehľad koľko je tu dievčat z prvého kola. Ja osobne som si už pár podobných aktivít ako budú robit dievčatá už doma urobila - na cesty do auta. Tak teraz nemôžem povedať, že to nerobte. Budeme to mať ešte raz ale trošku iné.... 🙂 ale určite potešia. Synovi som už namontovala poštovú schránku kde mu budem hádzať JEHO poštu. 🙂
Je to na zvážení a odsúhlasení aj ostatných dievčat. Mne sa dúha páči, tú doma ešte nemám. Ale možno soso vymyslí niečo iné a dúhu si spraví doma pre svoje vlastné použitie. 🙂

blumka
30. sep 2012

@sykorka27 to je super napad s tou postovou schrankou...to urobim aj ja mojim babam 😉

mrkvicke
30. sep 2012

Ahojte, rada by som sa k vam pridala na vymenu, ak je to este mozne. Jednej som sa uz zucastnila - ceskej vymeny s Luckou (www.rustspolecne.cz). Mali by ste zaujem o farebne cestoviny? 9. aktivita - dali by sa navliekat na snurku alebo triedit podla farieb.
http://www.gerberadesigns.com/triedandtrue/?p=505

dudri
30. sep 2012

Som zvedavá kolko € bude stat postovne?
1,40€ s doporucenkou. istota je istota
alebo balik?

zuzzka1
1. okt 2012

@soso ahojte kočky - dúhu som v prvom kole rozposielala ja, pridám sem slovenskú verziu na vytlačenie - laminovali sme ju aby viac vydržala - na farebné oblúky sa potom dá v rámci hry použiť aj plastelína - v rámci hry vvymodeluj, ulož, pomenuj farby... 🙂

zuzzka1
1. okt 2012
zuzzka1
1. okt 2012

@dudri posielali sme obyčajne - je to na zváženie, všetkým balíčky došli, aj tie objemnejšie - poštovné vychádza dosť - počet členov skupiny x 0,60 euro... Ak sa dohodneme na doporučenom - súhlasíme, znamená to vypisovať 16 zloženiek 🙂

sykorka27
autor
1. okt 2012

PRIHLASOVANIE UKONCENE!!!!

sykorka27
autor
1. okt 2012

Baby už som ukončila prihlasovanie. Sme už 17 dievčat. 3 dievčatá mi ešte musia poslať poštové adresy a rozpošlem Vám to.
Som rada, že sa to na konci rozbehlo 🙂

sykorka27
autor
1. okt 2012

Ľutujem ale NONAME26 som musela vylúčiť zo zoznamu, lebo nereagovala na vyzvanie aby poslala svoju adresu a čo bude robiť. Možno na budúce, keď budeme robiť druhé kolo.