Šípky s terčom

23. okt 2023

Ahojte, rada by som manželovi kúpila na Vianoce šípky, ale absolútne neviem, odkiaľ a na co mam pozerať, keďže som to naposledy hrala ako decko, a také mu určite nemôžem kupit🤦‍♀️ Prosím, ak niektorá mate doma, poraďte... Pôjdu na tehlovu stenu, rada by som niečo kvalitné, čo muža poteší, keďže šípky rad hra. Vdaka

ibrunova
23. okt 2023

Pozeraj sisalový terč.

autor
23. okt 2023

@ibrunova vďaka, také som pozerala, aj kovové šípky. Tie s čítačkou, digitálne, také asi veľmi nie, však?

ajajaj00
23. okt 2023

urcite sisalovy terc a sipky nie moc tazke

autor
23. okt 2023

@ajajaj00 ďakujem Ti ♥️

autor
23. okt 2023

@ajajaj00 ospravedlňujem sa za možno hlúpu otázku, je tam, že odporúčajú dokúpiť letky, ale aj šípky asi musím kúpiť osobitne, však? Nevidím to tam nikde, že by mali byť súčasťou...

slovakboy
23. okt 2023

Letky sú súčasťou šípiek keď sa kúpia ale treba dokúpiť náhradné letky a odporúčam aj telo pretože často sa stáva že sa jedna šípka zapichne do druhej a keď sa to stane častejšie treba vymeniť. Hral som niekedy šípky. Sisalovy terč vydrží tisíce hodov. Najviac sa hádže na dvadsiatku kúp taký čo ma čísla z drôtu keď sa vyhadže dvadsiatka môžeš ju presunúť na iné pole.

slovakboy
23. okt 2023

@ajajaj00 ten Unicorn je dobrý a ma aj presúvateľné čísla.

autor
23. okt 2023

@slovakboy rozumiem. Čiže kupujem šípky, plus este náhradné letky a telo k šípkam. A terč unicorn, na ten som pozerala v linku v predchádzajúcom príspevku. Ďakujem za vysvetlenie aj za rady. Ani nechcem vedieť, čo by som kúpila bez týchto rád 👍

slovakboy
23. okt 2023

Ale určite musí to ísť na stenu do ktorej sa môžu zapichnut šípky. Zničia ju. A podlahu tiež. Pri páde sa zapichuje aj do podlahy.

slovakboy
23. okt 2023

Aký ma teraz terč? Elektronické šípky hádže? Klasické sú lepšie. Akurát že si musí body rátať sám a mať odolnú stenu.

ajajaj00
23. okt 2023

@slovakboy hej my mame tento na chate a je super

ajajaj00
23. okt 2023

ja kupujem len z tej stranky co som ti poslala linka da sa kupit aj tak guma okolo tercu kvoli stene