Aké nežiadúce účinky malo vaše dieťa po očkovaní?

gubcikova
17. aug 2012

Keďže nik nevie presné číslo detí ktoré trpeli,alebo stále trpia nežiaducimi účinkami po očkovaní zakladám túto otázku.aspoň trošku budeme vedieť aké sú čísla.každý lekár sa ohradí,že toto sa ešte nestalo,tak uvidíme.napíšte prosím o akú vakcínu šlo a čo sa vám stalo.ďakujem.

PS:poprosím mamičkám ktorým sa nič nestalo nekomentovať

a my-dcérka tretia dávka hexi-na tváry fľaky.ani po dvoch rokoch nevedia prísť čo to je
syn.druhá dávka hexi-problémy s dýchaním,ihned začervenanie a opuch v mieste vpichu,sopeľ,hnačky,nervozita,nespavosť,spavosť,hrče pod kožou-verdikt zo sona-zgrcnuté tkanivo a pod ním medzi svalmi jazierko s očkovacou látkou,ktoré telo neprijalo

freefamme
11. mar 2018

@gubcikova ziadne.

slimstar
11. mar 2018

@mogaa tak inteligentný príspevok som už dávno nevidela, ked to ochrnuté dieťa bude tvoje, tak to by ešte len bolo

mogaa
11. mar 2018

slimstar ty si jednoducho fanatička....nikto ti neberie tvoj názor,kludne neočkuj , ak ale odhováraš ostatné mamičky od očkovania tak uvádzaj overené informácie z preverených zdrojov....vo väčšine svojich príspevkov buď niekoho urážaš alebo citovo manipuluješ

adsumus
11. mar 2018

@mogaa z mojej skusenosti títo odporcovia očkovania maju niekolko nickov, ved aj tie príspevky na jedno kopyto, urážanie, vysmech, osobne utoky, stále to iste dokola.

slimstar
11. mar 2018

@mogaa ja nikoho neodhováram, žiadnu mamičku predsa nepresvedčí nick na koníku, ani som žiadnej nepísala, hej ty neočkuj.. Napísala som pár vecí, ktoré si myslím o tom, čo sa tu debatuje, ty to rešpektuješ, tak nie je o čom. Adsumus čítam už dlhšie, preto som jej tak napísala a zhodnotila jej prácu, ktorú tu vykonáva rádovo pár rokov, dokonca si fotí príspevky, tie ktoré jej nesedia nahlási

adsumus
11. mar 2018

@slimstar no to isto, odmietači píšu matkám, že si vraždia deti, ked ich daju zaočkovať, tie potom vracaju od strachu, ty miesto sledovania ludí sa zamysli, či náhodou sa nemýliš.

slimstar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
11. mar 2018

@peter952 porucha krvotvorby je aj anemia , napr. leukemia je uz onkologicke ochorenie, su rozne typy rakoviny krvi, napr ALL, AML , dalej su fory akutne a chronicke, s chronickou formou rakoviny krvi, ktora je zriedkava u deti sa da zit aj niekolko desiatok rokov, sama mam poruchu krvotvorby, konkretne sa nazyva aj zhubna / perniciozna/ anemia, ale nie je to rakovina krvi

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
11. mar 2018

@peter952 ja som sa vyjadrila len k tomu, ze nie kazda porucha krvotvorby je rakovina, ten tvoj udaj nebol spravny.

didi35
11. mar 2018

@adsumus Ja som zahranicne odkazy na odborne clanky v 2009-2010 realne studovala. Neskor to Tuharsky na tej stranke sprehladnil a zosumarizoval. Kedysi to bolo narocnejsie, teraz dokonca mnohe uz aj prelozili, staci sa preluskat ich strankou.

didi35
11. mar 2018

Myslim, ze sa tu zbytocne osocujete a urazate. Naco?? Je jasne, ze my, co tu diskutujeme, svoje rozhodnutie ockovat/neockovat uz nezmenime. Ale je dolezite, aby tato diskusia nadalej pokracovala, aby sme sem davali zaujimave odkazy, nech si ich nahodne mamicky precitaju a rozhodnu sa. Ved o to ide, nech rodicia pred zaockovanim dietata ROZMYSLAJU a nenasleduju stado. Nech maju informacie, nech spravia informovane rozhodnutie ockovat/ neockovat. Najhorsie je, ked niekto ockuje a ani sa nad tym nezamysla. Ked je rodic aj po nacitani informacii z "oboch taborov" rozhodnuty ockovat, tak nech tak spravi, je to jeho dieta. Tak, ako nezmenim, ze rodicia davaju svojim detom cosi nezdrave, nezmenim ani toto. Ani to nie je moja uloha, ani to nechcem robit, je mi to fuk, kazde dieta ma svojho rodica.

Energia, ktoru minate vzajomnymi urazkami, mozete vyuzit zmysluplnejsim sposobom.

Ja som kedysi ockovala seba, dopadla som zle, nacitala som si to, svoje deti som uz ochranila pred zbytocnym ockovanim. Bodaj by vsetci rodicia mali vopred informacie, nech sa rozhodnu sami.

Je hrozne, ked sa rodic po vzniku vaznych neziaducich ucinkov dozvie, ze cosi urobil zle, spolahol sa na bezpecnost vakcin a nazor pediatra...

adsumus
12. mar 2018

@didi35 práveže ja som si niektoré jeho odkazy prešla (aj ked dvadsať stránkový dokument ktorý ma vyše 400 odkazov, musíš sama uznať je nezmysel) tiež a bud tam nebolo to čo on tvrdí alebo to vyvracalo jeho názory, dalšie veci ako pichať dieťaťu vitamín c do žily, ktorý skladuješ v chladničke,v prípade, že ti ochorie na tetanus, hraničli už so zneužívaním a nesuhlasím, nazory sa menia u matiek ktoré nezaočkuju a dieťa im ochorie, potom ho už očkuju. takže ano rozmýšlať ale aj nad tuhárskeho radami, navyše ked si napíše, že zodpovednosť za poškodenia spojene s jeho názormi nepreberá, rovno napíše, ža poškodenia, takže s nimi počíta.

didi35
12. mar 2018

@adsumus Aj matky co zaockovali, neskor lutuju, ze nemali vcas informacie... Citala som vsetky tie odkazy, ktore odporucali na ich stranke v 2009-2010. Potom som sa rozhodla neockovat a uz som citala len vyberovo. Prinosom Tuharskeho je schopnost zrozumitelne zosumarizovat kvantum informacii, mozno si sledovala jeho serial v casopise Dieta a jeho vydanu knihu obsahujucu tie jeho clanky. A ano, precitala som stovky odkazov a videla desiatky videi kedysi, teraz uz len sporadicky, poziera to kvantum casu. Ale ja som urobila informovane rozhodnutie. A nelutujem. Sirim dalej.

ema234
12. mar 2018

@gubcikova Ziadne

adsumus
12. mar 2018

@didi35 to šírenie potom lutuju, že zavádzali iných s rizikom ohrozenia života, niekedy.

qabi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
14. mar 2018

@teegren ake zastrašovanie??? to je realita matka neočkovala velice vypisovala proti očkovaniu, potom jej pochorelo dieťa a teraz už je za očkovanie, to sa stáva, netreba kvoli tomu panikáriť, ty si ideš svoje obvinovania vykričníky voči očkujucim, čo teba to trápi

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
15. mar 2018

@teegreen relevantne info tvojho typu, ked daš foto choreho dieťaťa, že je poškodene z okčovania a na na dalšie dotazy reaguješ urážaním. tak za to sa ti inteligentna matka jedine tak slušne podakuje.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
inguszz
19. mar 2018

@teegreen ona zrejme ani deti nema 🤨 inak nechapem ako je mozne tu oxidovat nonstop

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabikka34
26. apr 2018

Moja dcerka sa narodila 2013 predcasne 28tt.prve ockovanie schvalila neurologicka az v roku zivota koli diagnoze slabsia forma DMO, vsetky tri vakciny zvladla dobre aj napriek neurologickemu problemu, doteraz len sople, hliene, ziadne ine ochorenia, ja som za ockovanie, mam 20r.dceru a nepamatam, ze by bol nejaky problem po ockovani, len zvysena teplota cca 37,8 a doteraz nemala zavaznejsie ochorenie ako nadchu. Teraz mame dalsie predcasniatko v 27tt.teraz 7.5.bude mat 10m.a zatial nam neurologicka neschvalila ockovanie, tak hadam to dopadne vsetko dobre
Este k dcerke co sa narodila 2013 v 28tt,akurat nam neschvalila vakcinu proti osypkam z dovodu, ze nemoze byt ockovana zivymi vakcinami, len s nezivymi

mellany76
2. máj 2018

syn par dni po tretej hexe padal z noh , stracal rovnovahu,ako stal, z nicoho nic sa zosypal a poudieral. dva tyzdne potom dostal horucku 40 stupnov, na pohotovosti nam povedali ze to urcite nie je z ockovania, lebo dva tyzdne je dlha doba na reakciu, nemal ziadne ine priznaky, len horucku , po troch dnoch mu presla. MMR som radsej nedala. Mam podozrenie ze aj druha hexa mu mohla uskodit, po druhej hexe sa mu spomalil vyvoj, miesto plazenia a lozenia skakal ako zajko, neurologicka povedala ze to nie je v poriadku a sama bola prekvapena, ked v roku zacal normalne stvornozkovat, postavil sa a zacal chodit popri nabytku, vsetko naraz.

didi35
5. máj 2018

https://www.badatel.net/masovu-sterilizaciu-v-k...

To iste robi aj Bill Gates. Snazi sa o znizenie porodnosti tretieho sveta.