• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Horúčka po očkovaní. Je to normálne?

26. mája 2014 
tak to by si mala pozriet kazda zena kazdy muz hlavne ten moj "neveriaci tomas" :grinning: mimochodom vola sa Pavel :wink:
5. nov 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne som to dopozerala a odteraz budem ina..uz nebudem plytvat vodou ale budem dakovat za kazdu kvapku ...tak silny dokument som este nikdy nevidela dakujem ze som to mohla vidiet :dizzy_face:
6. nov 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cistko nochvála bohu u nás to prebehlo bez teplôt tak ale počula som,že je to normálna reakcia tela bráni sa :slight_smile:
20. nov 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi niekto, prosím, poradiť, či horúčka 39,6 na tretí deň po očkovaní u 18-mes. dieťaťa je normálna?
10. jún 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina to uz je trochu vela
10. jún 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motylekmn A mne nedá nenapísať na ten tvoj koment prihlúply! Prečo komentuješ niečo čo si ani nevyskúšala? Niekto nezištne poradí a treba sa mu hneď smiať? Tak vážená vďaka samiana sme prekonali horúčku len s "papierikom" a čistou vodou ver či never .... Srdečná vďaka @samiana! :slight_smile:
6. sep 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, tiež sme tak mali. Lekárka povedala, že to nie je nič výnimočné. Keď je iba horúčka a nie vyššia ako 38, odporúčam polovičnú dávku Nurofenu. U bábätka pol čipku, aj to sa dá, nožom z nej odrezať polovicu. :wink:
26. máj 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok