Lekárka vystavila potvrdenie, že dieťa je očkované, aj keď nebolo

adsumus
22. jan 2015

Dnes som sa stretla s týmto statusom. Co myslíte?

"Ahojte, je niečo nové v zákone v čr ohladom neočko? Chcem malu prehlasit k českej dr a mam strach ...do školky chodi v čr a očkovana nie je..ale je to len vdaka tomu, ze mi papiere do školky potvrdila slovenska pediatricka, ktora nemala problem napisat ze mala očko je emoticon"

evaviki
23. jan 2015

@adsumus ja som sa tebe nevyhrazala a tvoje deti do toho netahaj.. nevkladaj mi do ust nieco, co som nenapisala.. moc dobre rozumies, ako to bolo myslene a ides tu teraz robit zo seba chuderu, ktorej sa niekto vyhraza?? To nemyslis vazne. Nikdy by som sa ti nevyhrazala, detom uz vobec nie. A ak by si nahodou nerozumela, tak vysvetlujem - vsetko zle, co v zivote clovek spravi, sa mu vrati.. Takze ak budes donasat (pretoze toto sa donasanim nazvat da), tak zivot funguje tak, ze sa ti to raz vrati.. nie odo mna, nie od niekoho tu (preto to nie je vyhrazanie), ale tak vseobecne.. a citaj moj prispevok - mam plne ockovane dieta, nie som neockujuca.. Tu vobec nejde o to, co kdo kde napise, ale o to, ze umyselne kopirujes status inej maminky, ktory bol navyse napisany v skupine, preto by som si to dovolila nazvat velmi nevhodnym chovanim..

mariosmykal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariosmykal
26. jan 2015

Ahojte.

Diskusiu som zamkol, pretože jej potenciál na diskutovanie bol nulový. Pri podobných témach odporúčam kontaktovať príslušné orgány, ktoré to môžu riešiť. Modrý koník týmto orgánom nie je. Rovnako odporúčam @adsumus vždy sa vopred zamyslieť nad tým, čo môže zverejnenie daného príspevku spôsobiť. V poslednej dobe som totiž od teba zaznamenal viacero príspevkov, ktoré spustili ostrú debatu a následne si od nich dala ruky preč. Ak v tom budeš pokračovať, budem ti musieť udeliť určitú sankciu. Verím však, že to nebude potrebné.

Pekný deň prajem 🙂

Mário Šmýkal
Modrý koník Team
cc @evaviki @mamulienka30 @veriiii @sanym @zita19