Mamičky, ktoré nedali očkovať

nika898
11. okt 2018

Ahojte mamicky idem si k vam po vase skusenosti. Mam 9.5 mesacneho synceka ktory este nebol ockovany kvoli castym chorobam. Uz sme boli 3x v nemocnici dokonca prekonal aj RSV virus. Nie som zaasadne proti ockovaniu, prveho synceka mam zaockovaneho podla planu, ale teraz mam zly vnutorny pocit ze sa bude mladsi ockovat. Normalne sa toho bojim 😕. Chcem sa spytat mamiciek co neockovali ci ich deti mali nejake vaznejsie zdravotne problemy. Za kazdu vasu skusenost velmi pekne dakujem.

prevenar
13. nov 2018

Jedina strana prezentujuca zdravy rozum v ramci "povinneho" ockovania ? Uzasne vystupenie !!

prevenar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaba22
19. jan 2019

@zuzka2288 generacia dneanych 60tnikov nema alergie,lebo nejedli take sracky ako jeme my dnes...poznam vinara,ktory ako 70 rocny dostal anafylakticky sok po hrozne

zuzka2288
25. jan 2019

@marylynn Typicka propaganda. Inac House je na 90% reklama farmaceutickeho priemyslu a 10% skvely herecky vykon hlavnej postavy to si treba uvedomit. S realitou to ma pramalo spolocne. Doktori su v priemere najhlupejsi ludia na svete asi aj preto ich vek dozitia je pod priemerom. Najdlhsie ziju ludia co sa doktorom vyhybaju.

zuzka2288
25. jan 2019

@vorsula Neockuj vobec ak si nechces nakoniec dieta dobabrat. Ved proti tuberkuloze sa prestalo ockovat pred par rokmi a kde je ta epidemia? Proti zaskrtu sa akoze ockuje tak, ze to nezabrani ochoreniu len zabrani produkovaniu toxinu poskodzujucemu vnutorne organy a kde je ten zaskrt? Vymizol tak ako vymizli mor, cholera, ci tyfus (najvecsi zabijak 20storocia).

marylynn
25. jan 2019
agnes7993
13. feb 2019

@zuzka2288 Tetanova vakcina obsahuje tetanovy toxoid, ktory napodobnuje virusovy antigen a vyvolava tvorbu protilatok, ktore neutralizuju aj divy virus. Tetanovy antitoxin je nieco ine, a podava sa ak nie je mozna imunizacia.

evelyn0303
6. apr 2019

@bielavila presne!!
panebožeee baby,to už je úplná chobotina čo tu niektoré splietate, Odporúčam kupovať si každý piatok týždenník Téma, a nie kuknúť video či článok od USA doktora, ktorý vypustil túto dezinformáciu a vďaka nej už nemá ani licenciu,a ani zdravý rozum (ten už nemal predtým)
Autizmus-vrodený, dieťa predčasnistko, maly obvod hlavičky,priebeh tehotenstva, fajčenie..Toto všetko skúmali inteligentní ozajstní vedci na deťoch ockovanych,neočko.. žiadny súvis nenašli!
Prosím,už nešírte paniku a stres, my sme tiež očkovanci,bez choroby, to s tým tiež nemá súvis, gény a imunita silná, v Živote som nerozmýšľala nad negatívnymi vecami, a máme sa super
(Ja som zasa videla foto dievčatka s Obrnou-jej otec ľutoval neočkovanie a nabádal ľudí,nech neopakujú jeho chybu,takisto 30tnik dostal osýpky do práce nechodil mesiac-tolko trvalo, kým sa dal ako-tak dokopy)ale veď, sú to ,,len, chrastičky 😔

evelyn0303
6. apr 2019

@chovancova27 súhlas!!!🙂🙂my takisto,spapajú všetko a vonku sme aj v mrazoch,a plne sa im venujeme

evelyn0303
6. apr 2019

@zaba22 presne,a dnešné deti a zdravá strava??povie fuj,a my už bezime uvariť 3.menučko(ktoré aj tak nezje,lebo chce Monte z chladničky 😅😏
Všetko začína v brušku,ak sa to pokazí tam, veľmi rýchlo nám to dá organizmus ,,vyžrať,,aj v podobe alergií..
Mám 34, žijeme v hlavnom meste a som fit..

abriela
6. apr 2019

moje dieťa ma za sebou len 2 dávky hexy. Potom nastupili choroby. Od 2,5 roka alergologicka nasadila liečbu na zvýšenie imunity a vtedy sa nesmie dieťa očkovat. Syn ma 6 rokov, je na liekoch na alergiu a astmu, ale chorí býva 1x do roka. Nemám striktný názor na očkovanie, ale priznám sa, dosť sa toho aj obávam a nejako sa do doplnenia očkovania netlačím.

haanovajana
6. apr 2019

@evelyn0303 cely zivot som nefajcila,tehotenstvo som mala v poriadku.V rodine nikto nema nic take.Mame autisticke crty.

liilpeeppopinka
11. jún 2019

Ahojte mamičky,mám malého synčeka a neviem sa rozhodnúť či dat zaočkovať. Chcem sa spytať či očkovať alebo nie čo je podla vás lepšia volba. Velmi pekne ďakujem

evittam
11. jún 2019

@liilpeeppopinka To je len len na tebe. Rozhodnúť sa musis sama s otcom dieťaťa.