• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžeme ísť po očkovaní von, keď má zvýšenú teplotu?

5. decembra 2008 
Ahojte,maleho včera očkovali a ma trochu zvyšenu teplotu.neviem či mam isť s nim von,alebo nie.
A ešte jedna otazka-davate niečo po očkovani od bolesti?
3. dec 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hallo?neporadite?chodite po očkovani von?
3. dec 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak ja po ockovani chodim s malym normalne vonku,pretoze to celkom dobre znasa....proti bolesti mu nedavam nic a ked by mal teplotu tak nejaky panadol....a vtedy vonku by som nesla :wink:
3. dec 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chodime po ockovani von. Od bolesti davam cipok .
3. dec 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ma teplotu tak nie ak nema tak preco nie. na teplotu davaju detsky sirup Nurofen jahodovy a ten je aj na bolest ale dietatu by sa teplota do 38,5 nemala zrazat
3. dec 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zmrzka333-ja viem,ale ja som mu dala ten panadol od bolesti,lebo stale plače a je mrzuty.teplotu ma 37-čo je v norme,ale je strašne nepokojny,asi ho to boli...,nemam isť radšej von?včera bol vonku,keď sme išli od lekara asi 15 min.
3. dec 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam dr. zakazala po ockovani prechadzky..ale fakt je, ze maly bol ockovany v lete, tak asi aj kvoli tomu teplu nam to zakazala..v horucave mat este teplotu nie je nic prijemne..ale ja by som nesla ani v zime po ockovani von, ten jeden den sa da prezit..
3. dec 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak je teplota len zvysena, tak nie je dovod neist von. Predpokladam, ze takto stare dieta este prechadzky absolvuje v kociku, takze ani zvysena telesna namaha nie je.
Ja som po ockovani davala paralen (alebo panadol) cipok od bolesti a zvysenej teplote na noc, inak sa mala celu noc s placom budila
3. dec 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Asi dnešny deň vynecham prechadzku-nič sa nestane,ak jeden deň ostane doma.je mrzuty a ako ho poznam,tak aj v kočiku by plakal.Ďakujem za rady :slight_smile:
3. dec 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj maly mal po ockovani troska zvysenu teplotu,ale doktorka nam povedala ze pokial je zvyknuty na pobyt vonku, zvysena teplota nie je problem = tiez by bol mrzuty doma.
Ja som dala malemu hned po ockovani studene zabaly na nozky a tiez nurofen.
3. dec 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...my sme mali len velmi mierne zvysenu teplotu - bola trochu mrzuta- na prechadzku sme isli- upokojila ju ale boli sme kratsie ako normalne... od bolest panadol al nurofen...
3. dec 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, chcem sa spytat, kolko vazili vase deticky ked ich prvykrat /v 3 mesiaci /ockovali Hexavakcinou (zaskrt, tetanus, cierny kasel, hepatitida typu B, obrna, HiB). My este nie sme zaockovani, vraj koli hmotnosti.
4. dec 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas vazil 4980g, presne mal 3 mesiace a 2 dni v den ockovania.
Sestricke sa zdal chuducky - teda za posledne tyzdne pribral len 680g, no mne sa javi ako normalny. Nema ziadne faldiky ale je tak pekne stavany. No a vychodziu vahu sme mali 2980g ked sa narodil.
4. dec 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja chodím po očkovaní von a teplotu neregistrujem, pretože po príchode domov hneď dávam Nurofen. Ale okolo tých 37 môžeš von, veď to nie je choroba, je to reakcia.
4. dec 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za odpoved, nasa malicka ma 4500g a ma 3 a pol mesiaca, asi este musime trosku pribrat... Mne sa zda ze pekne pribera 175 - 200g za posledne tyzdenne, no mali sme pred dvoma mesiacmi tazke 3tyzdne kedy nepriberala vobec. No snad nas do Vianoc zaockuju.
4. dec 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my uz tiez mame po prvej davke ockovania - mame 3 mesiace a par dni... nastastie ziadna reakcia zatial nebola, nevsimla som si teplotku, ani nejake bolietsky... snad len ze malicka trosku viac spala cez den ako zvycajne... bola asi utrapena :frowning2: chudinka moja...
5. dec 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opytat (trochu od veci k nazvu temy) - cim chladite miesto po ockovani? nam Dr. kazala doniest nieco studene, ale neviem co.... nieco male alebo mozu byt aj tie vankusiky do cestovnej chladnicky??? :fearful:
5. dec 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barborka my sme mali pri ockovani 6870g :sweat_smile: mala 3 mesiace a nieco, neboj nic, cim neskor vas zaockuju, tym lepsie to malinka znesie :wink: a lutovala som ze som to este neoddialila, nemala teplotu, ale vecer priiiserne revala, bola az modra. a napr.paralen cipky su az od 7 kg, tak som z nich musela rezat, lebo som nevedela ci ju boli alebo co :frowning2:
5. dec 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brnka, nam kaze doktorka dat nieco studene az doma, ale minule, ked som bola v poradni jedna mamicka tam mala nejaky chladivy sprej. Skus sa opytat v lekarni.
5. dec 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denduska dakujem, uz som si robila starosti, suhlasim s tebou, urcite to znasaju lepsie ked su aj ked malinko starsie.Mozno to nechame az na januar, ked bude mat aspon cez 5 kg.
5. dec 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna to tiez nechajte, nedajboze bude mat nejaku reakciu, a len si pokazite prve Vianoce :wink:
5. dec 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok