Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

babi1
12. okt 2012

@vlnka81 ešte že si mladá a šikovná, mne to dnes nejak nejde, no aspoň trochu srandy na dobrú noc, sledujú sektu neočkujúcich, ten pozdrav ako So sovietskym zväzom...

paris3
12. okt 2012

@zaockujteajslnko 😀 to mi je jasne, ako by ti ludia hrozne trpeli 😀 ale ved nech tie lieky beru oni a nie nevinne deti 😉
aj tak nechapem ako v demokratickej krajine moze byt pravo jednostranne.... rodicia su povinni dat zaockovat deti, ale ak maju v dosledku toho postihnute dieta, tak ich nikto neodskodni....
predsa akykolvek zdravotny ukon je dobrovolny, vzdy vies napisat reverz, nikto ta nemoze k nicomu nutit pod hrozbami (pokuty atd.)... ???? stale nechapem ☹

vlnka81
12. okt 2012

@babi1 som si pozrela aj ich stranku, normalne fotecky si tam dali kazdy jeden z nejakej konferencie - a nic proti ich generacii, ale su to sami zasluzili zvazaci - takze retorika a tvorba pozdravov im je blizka 😎 o forme "presviedcania" ani nehovorim ☹ no vsak buduju, buduju na vecne casy 😉

tean
12. okt 2012

od dnes zboznujem MUDr. Elekovu - a nie je to ironia
sice to tu uz bolo, ale toto video je revolucne a preto ho treba opakovat
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/101014917...

petot
12. okt 2012

@tean Hm, najradšej by som si to niekde uložil, ale nedarí sa mi to.

babi1
12. okt 2012

@vlnka 81, myslela si túto nálepku na dvere? dúfam, že pôjde, tento je krátky: http://www.vpl.sk/sk/problemy-ockovania-2012/
tak pekne žiadajú páni doktori, aby sme sa vyzbierali na očkovanie proti chrípke, aj heslo majú : Musíme sa usilovať zaočkovať čo najviac pacientov aj napriek objektívnym prekážkam,ktoré nám kladie tento rok legislatíva.

babi1
12. okt 2012

@tean ja som bola v nemom úžase a stále som bola viacej prekvapená, a zároveň šťastná, že konečne niekto z radov doktorov povedal na plné ústa pravdu, už si len želať, aby sa to video šírilo čo najrýchlejšie

vlnka81
12. okt 2012

@babi1
@tean
a co je v tom videu? prosim zhrnutie aspon 1 vetou 🙂 mne to nejde pustit lebo nemam adobe player a neda sa mi nainstalovat lebo raz som bola velmi mudra a dala som si spravcovske heslo, ktore som neskor zabudla - odvtedy nenainstalujem nic 😀

mimi
12. okt 2012

@babi1 takze ockujme obcanov nad 59 rokov, jednym slovom pomozme im do hrobu 😀

zaockujteajslnko
12. okt 2012

@babi1
predpokladam ze ten chlap s cakanom hore co tak tvrdo pracuje 24 hodin je samotny genius MUDr. Peter Lipták, predseda sekcie VLD SLK 😀 😀 😀 😀

vlnka81
12. okt 2012

@babi1
myslis tu zltu nalepku kde jeden usilovny ujo kope zrejme hrob a pod nou je napisane :
Na očkovaní dospelých sa pracuje.
brrrrr

tean
12. okt 2012

@babi1
ja som si to musel pozriet 2x, pretoze som nechcel tomu verit, ze im takto nalozila. Hned som to video rozposlal.

@vlnka81
MUDr. Elekova v tej reportazi povedala vsetko to o com sa tu celu dobu rozpravame:
pochybne studie, nedokazana ucinnost, znicena imunita po ockovani a z toho plynuce caste ochorenia malych deti, co namiesto vakcin, ......

ako hovorim, to video je revolucne.
Na nete najdes navody ako zrusit administratorske heslo, ale chce to urcity skill

vlnka81
12. okt 2012

cim viac pozeram ich stranku www.vpl.sk tym viac som zhrozena ... to sa akoze vobec nehanbia takto verejne zosmiesnovat?? vsak to je na zaplakanie 😒

zaockujteajslnko
12. okt 2012

@vlnka81
ano ano ten, ale kto tomu geniovi tam podava vodu? 😀 😀

inak fotogaleria z vymyvania mozgov panom doktorom.........teda z tvrdeho studia o latkach a ich neziaducich ucinkoch 😀
http://www.vpl.sk/sk/fotogalerie_1/?gallery_act...

vlnka81
12. okt 2012

@tean vdaka, da sa to video nejako zavesit na FB? To by som velmi rada dala vsetkym mojim priatelom do pozornosti.

nuz na zrusenie hesla potrebujem instalacne CD a to som ako technicky zdatna zenuska niekde "upratala" 😀

syla
12. okt 2012

to myslia akože vážne? to je oficiálna stránka? vyzerá to ako keby im to niekto "hekol" 😀
a to si hovoria " Sme odbornou spoločnosťou slovenských všeobecných praktických lekárov "
ty kokos, mám normálne dosť 😠

vlnka81
12. okt 2012

@zaockujteajslnko ze ake umelecke foto 😀

eliaska23
12. okt 2012

@monikamajova ahoj, máš prosím tú knihu v slovenskom preklade Vaccine illusion uloženú? Nedá sa mi to stiahnuť z netu, môžeš mi ju prosím poslať na mail eliasova.jarka@gmail.com. Ďakujem ti veľmi pekne za ochotu, Jarka

prevenar
12. okt 2012

@paris3 vie , ja 😀 ak nevadi.

- je to o fungovani nasho pravneho systemu. totizto vsetky zakony nizsej sily maju byt v sulade s tymi vyssimi . najvyssi je ustava, potom zakony a potom vyhlasky ..vychadza sa z toho ,ze statny urad zakony pozna a vsetko co prijme a je zapisane do zbierky zakonov automaticky splna toto pravidlo.

- problem je v jednej takej pravnej diere v podstate a to ..ze ked "nahodou " (uplne totalnou absolutnou mega nahodou) nie je , tak o tom ,ze nie je moze rozhodnut len ustavny sud. inak povedane , statny urad moze priat AKUKOLVEK vyhlasku, alebo zakon a ten sa povazuje za platny a ustavny az do doby ked ustavny sud nerozhodne o opaku. tz, ze prijmu absolutne protiustavny zakon ktory odporuje ustave, inym zakon aj medzinarodnym dohovorom a kludne ho mozu pouzivat a perzekvovat ta na zaklade neho.

- no a to je dalsi mega problem ..lebo dostat nieco na ustavny sud , nie je vobec take lahke .

a) moze to spravit 15 ? alebo 30 ? neviem presne ..poslancov narodnej rady .. snivajte s nami 😀
b) moze to spravi "ochranca ludskych prav" - ten sa zhruba vyjadril ,ze sice je to protiustavne, ale kedze ockovanie ma taky mega vyznam (miliardove zisky pre vyrobcov vakcin - a mozno este nejaka ta korunka pre tych co rozhoduju, aby sa to nedostalo na ustavny sud ^^) ..tak to proste na ustavny sud neda.
c) co viem posledna moznost ,ze je ta ,ze TY pojdes do obcianskopravneho sporu s RUVZ a ramci tohto sporu po vsetkych stupnoch sudov sa to moze dostat az na ustavny sud .. v tomto pripade sa pozeras na niekolko rokov sporov a zhruba -10 000e z tvojho uctu .

-no a ustavny sud nemoze zacat konat sam a tak isto nie je moznost ist rovno na ustavny sud .. cize ...

tak si mozes si vybrat 🙂

- je , v tych krajinach respektuju chartu o zakladnych ludskych pravach a dohovor o biomedicine. aj ked je pravda ,ze v mnohych sa ta snazia prinutit druhotne - nepriamo ... a to ,ze sice "nemusis" ockovat, ale potom ti nezoberu dieta do skolky, statnej skoly atd + dalsie a dalsie "finty" . ale stale je skutocna sloboda v mnohych .

- myslim ,ze jedina realna sanca je ta ,ze bude tolko odmietacov ,ze bude pre politikov "neprijemne" tlacit dalej ockovanie. ..lebo tym zacnu stracat hlasi voci stranam kt. su za slobodu v ockovani. len moj osobny nazor. zial v tomto ovcoindnom narode pojde o proces skor pomalsi , ako rychlejsi ^^

syla
12. okt 2012

to čo zaviedli za novinku v očkovaní dospelých?
http://www.vpl.sk/sk/ockovanie/

zaockujteajslnko
12. okt 2012

Samotny pan genius Liptak pise o tetane nasledovne:

Tetanus v SR za posledných 10 rokov
Rok 2002 : 2 exity
- 63 r. ţena, poranenie hlavy, revakcináciav r. 1973
- 84 r. ţena, úraz hlavy, revakcinácia r. 1987
Pri ošetrení oboch poranení (došlo k nim v záhrade, resp.
v hospodárskej budove) na chirurg. ambulancii profylaxia
tetanu nerobená (okr. Revúca a V. Krtíš).

Rok 2007 : 1 exitus
- 73 r. ţena s trţnou ranou, pri zlomenine zápästia, trieštivá
zlomenina, šitá rana a sadra vytvorili spolu dobré podmienky
Na mnoţenie sa C. tetani za anaeróbnych podmienok.
Chýbal záznam o očkovaní v zdrav. dokumentácii !!!

Rok 2010 : 1 čerstvý prípad ( apríl 2010 )
- 83r. muţ s otvorenou zlomeninou
chýba záznam o očkovaní !!!

prevenar
12. okt 2012

@paris3 jednoduchy dokaz toho ,ze "povinne" ockovanie neexistuje a je to podvod je to ,ze aby mohli tvoje dieta zaockovat musis podpisat "INFORMOVANY SUHLAS" ktorym beries zodpovednost za tento ukon na seba 😀 uz to samotne je sialene .. co je to za blbost ,ze musis suhlasis s niecim povinnym ? 😀 ..ked niekoho zabijem tak budem musiet suhlasit s mojim uvaznenim ? samozrejme ,ze nie 😀 ..zavru ma az budem cierny aj bez mojho suhlasu, lebo je to skutocny, existujuci ustavny ZAKON 😀 ..na rozdiel od "povinneho" ockovania 😉

prevenar
12. okt 2012

@tean je to masaker lol tiez tomu neviem uverit. idem pozriet este raz ..fakt by to trebalo stiahnut, pre pripad,ze by to nejak "zmizlo" .

prevenar
12. okt 2012

@syla wow !

zaockujteajslnko
12. okt 2012

co sa tam u toho genia clovek nedocita 😀
Základné princípy správnej vakcinácie
1. Dodržiavanie pokynov od výrobcu
2. Dodržiavanie absolútnych a relatívnych
kontraindikácií
3. Dodržiavanie správnej očkovacej techniky
4. INDIVIDUALNY prístup k očkovanému jedincovi!!! 😀 😀 na papieri im to teda funguje krasne v praxi vobec 😀

syla
12. okt 2012

@prevenar škoda, že nás labaga na to už neupozornila skôr, že majú takúto stránku 😀

prevenar
12. okt 2012

@syla ..NESPOMINAJ certa !! ..ved poznas to prislovie ^^ + jeden troll tu celkom staci . lol

syla
12. okt 2012

už sa teším, ako bude svokor lamentovať, že si musí zaplatiť vakcínu sám 😖

syla
12. okt 2012

@prevenar prečo? aj tak sem tajne chodí

zaockujteajslnko
12. okt 2012

Reakcie po očkovaní
• Očakávané reakcie
miestne alebo celkové reakcie, ktoré sa pri aplikácii
tejto očkovacej látky objavili (uvedené v príbalovom
letáku)

A TU TO JE CIERNE NA BIELOM ! 😀
• Neočakávané reakcie
reakcie, ktoré sa objavia po určitej dobe od aplikácie
a nie sú uvedené v príbalovom letáku a majú
súvislosť s očkovaním