Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

hajanka
28. okt 2012

@billam ??? nikto ti nesmie dieta zaockovat bez suhlasu a vedomia, je to na to specialny zakon

lady511
28. okt 2012

@alenka600 ja som vobec nechcela ulavit svedomiu,,,,zaujímala som sa o to ako je to s tými,,kontaminovanímy vakcínami,,

kbeata
28. okt 2012

@lady511 moj ma iba bcg vakcinu,ani tu som nechcela ☹ dat
mozno v buducnosti ho dam na nieco zaockovat,ale teraz este nie
pokutu mam zaplatenu,takze ja som na tom asi takto 😉 ,ale nedavno ma vytocila ta kontaminovana hexa 😲 ,ktoru stiahli z obehu,to asi vies,a vlastne aj za taku s prepacenim s...u 😀 ,mam platit 33 euro,to v tej pokute ☹

hajanka
28. okt 2012

@billam pupocnikova krv ma absolutne nezaujima, je to len podvod, biznis... ako cele ockovanie 🙂

prevenar
28. okt 2012

@lady511 ved ani nechodim 😀 neboj 😉 zdravotnu kartu mam doma uz vyse 10 rokov 😀 + nikto z nasej rodiny predavaca nepotrebuje, nakupime si sami co potrebujeme a toho co potrebujeme je tak malo, ze je to az smiesne.

lady511
28. okt 2012

@prevenar uhm 😀 pajem príjemný život 😀

billam
28. okt 2012

@prevenar tak mi napis, co take "promedecinske" som napisala...pytala som sa, kto si dal zaočkovať svoje deti proti tbc...vies, mne /a aj ostanym 🙂/ staci si prečítať, ako sa na fóre spravas konkrétnetne ty...vsetkym si na smiech 🙂

billam
28. okt 2012

@hajanka pisala si, že máš nastudovanu pupocnikovu krv...a zrazu sa o ňu nezaujimas 🙂...tak ako je to 🙂....ale v tomto máš pravdu - je to biznis - konkrétne v tejto teme som rozoberala prečo je to biznis - aj z hľadiska svojho povolania - preto som ta na tu temu odkázala - a to len z jedného dôvodu - že ty nic nevies o druhom človeku a hned ho ideš intelektuálne ponizovat ...wake up!!!

prevenar
28. okt 2012

@lady511 ked ta to fakt zaujima , pozri si tie videa a linky kt som ti poslal .. jednoduche .

+ o tom chlapcekovi http://www.pluska.sk/krimi/domace-krimi/zufala-... a to nie je jediny pripad, matiek s takymito a podobnymi pribehmi tu bolo za 1 rok dost .. priamo na fore. je to masaker , clovek az strasie .

alenka600
28. okt 2012

@lady511 Jasne, ze si to nepriznas a budes tu na dalsich x stranach otravovat vzduch. Lebo co chces? Ze je to s vakcinami zle, to zajvne pocut nechces. Ty mas presnu predstavu o tom, co pocut chces a chytas sa tu kazdeho naznaku tymto smerom, cokolvek ine neberies ani do uvahy. Tak akykolvek Tvoj dalsi prispevok tu je zbytocny, chod sa venovat dietatu, manzelovi, sebe, napis do temy, kde sa tesia z ockovania, to je jedno co urobis, bude to efektivnejsie vyuzity cas. Uplne, ale uplne zbytocne tu budes hadzat ironicke poznamky, Tvojmu svedomiu to neulavi.

hajanka
28. okt 2012

@billam ... o to viac nechapem ze mas taky nazor na ockovanie ako mas ☹

nexa
28. okt 2012

@billam mne na smiech nie je... 😉 ja som rada ze je tu.. a dava mi info aj z druhej strany... 😉 a zaver si urobim stale ja... 😉

alenka600
28. okt 2012

@prevenar Ale ju to nezaujima. Ona hlada niekoho, kto jej posväti rozhodnutie ockovat.

billam
28. okt 2012

@hajanka aky nazor?

hajanka
28. okt 2012

@billam pisem, ze sa o nu nezaujimam, lebo ju mam uz davno prestudovanu 🙂 tak naco sa budem o nu este zaujimat? pre mna, po tom co som si o nej nacitala, neexistuje 🙂
rovnako ako vsetky vakciny 🙂

prevenar
28. okt 2012

@billam pupocnikova krv je podvod ...end of story , wake up you .. niet k tomu co dalej dodat. + toto nie je tema o pupocnikovej krvy ^^ ..ale o NESUHLASE S OCKOVANIM . - to dokazes pochopit , nie ? ....ci ?

billam
28. okt 2012

@prevenar si mimo 🙂

hajanka
28. okt 2012

@prevenar prave @billiam ma na pup. krv rovnaky nazor 🙂 ze je to len biznis, preto som aj napisala, ze o to viac nechapem a nerozumiem ze v ockovani to nevidi, aj napriek tomu ze ma vakciny a vsekto okolo ockovania nastudovane

prevenar
28. okt 2012

@alenka600 heh, jo .. nieco na tom moze byt 😉 vravim,ze to pisem uz len pre tie co pridu "po nej" nech maju informacie , linky k teme a tak .. tieto otazky su velmi rozsirene tak to chcem vyuzit , na zvysenie informacnej hodnoty tohto blogu 😀 ..vcera zas trochu poklesla 😉

prevenar
28. okt 2012

@billam nie , nie som .. staci naskrolovat na vrch stranky a tam si precitat " Nesúhlas s povinným očkovaním
(sk & cz) " citat vies urcite , takze ...

kbeata
28. okt 2012

@billam ja napr.osobne som proti ockovaniu,ale ak by som mala navstivit ci ist zit do niektorej z rizikovej krajiny,tak niektore ocko.by som zvazila 😉 ,alebo podla okolnosti
ja som sa rozhodla este maleho neockovat,hlavne nie v takom malom veku,ked sa este len vyvija...

nae
28. okt 2012

@lady511 Ešte posledný príspevok tebe:
každá vakcína je kontaminovaná - niečím. Zvyškami antibiotík, o ktorých nie je v príbalových letákoch ani zmienka, možnými patogénmi z okolitého prostredia (ako v poslednej kauze so sťahovanými hexavakcínami), zvyšky cudzorodej DNA, a ďalšie rozne chuťovky, ktoré možu pri výrobe vzniknúť, keďže sa jedná o biologický materiál získavaný metodikami in vitro. V stručnosti povedané. To, že teraz "praskla" tá "potenciálna" kontaminácia hexavakcín až do takéhoto celosvetového merítka, je len špička ľadovca. To už musel byť naozaj veľký problém (prílišný nárast hlásených nežiadúcich účinkov, poškodení, úmrtí, anafylaktických reakcií apod.). Keď farmaceutická firma niečo urgentne sťahuje z trhu, nie je to NIKDY len "preventívne" - to je len masáž pre verejnosť, inak by nastal verejný lynč.

katarinka81
28. okt 2012

@prevenar informačna hodnota včera poklesla lebo tu bol pán doktor 🙂

alenka600
28. okt 2012

@prevenar ANo ano, vcera to bublalo 🙂
Asi viaceri mudrlanti po nedelnajsom obede namiesto kavicky skusaju rozpumpovat krv inac a realizuju sa tu. Ja si idem radsej dat jednu malu silnu so smotanou, prihodim poleno do krbu a urobim dcere nieco dobre jest. Myslim, ze to na vesmir bude mat celkove vacsi vplyv ako toto hadzanie hrachu na stenu 😎

prevenar
28. okt 2012

@lady511 dik, bol by ..keby som nedal ockovat moje dietatko nezmyselnou nebezpecnou vakcinou (kt. o par mesiacov zrusili , lebo zrazu bola "nepotrebna" ) ..ale aj tak dakujem ^^

alenka600
28. okt 2012

@katarinka81 oazj, ja som to vcera po chvilke vzdala, dozvedeli sme sa specializaciu pana velevazeneho pohorseneho a znechuteneho?

katarinka81
28. okt 2012

@alenka600 nedozvedeli. Ale on bude mať zas nočnú a určite sa ozve 🙂 Však mi ešte nezkritizoval príspevok

prevenar
28. okt 2012

@katarinka81 aaale.. bohvie co to bol za cuspajza 🙂 (to snad nie je nadavka lol myslel som to ako ako kompliment LOL ) ((stavim sa ,ze sa pan tu pan "odchadzatel" prilepi ako h---o na lopatu ) (to je kompliment ! )) ..pisem uz aj s vysvetlivkami , pre istotu LOoL

kbeata
28. okt 2012

@nexa mas pravdu,ja nemam vela casu byt na nete,teda ako kedy,ale som vdacna tu za kazdy link,ktory si mozem precitat 🙂,co sem davaju napr.hajanka,prevenar,manof...a ini

prevenar
28. okt 2012

@katarinka81 jo tak na to mozeme zobrat jed ,ze sa "ozve" .. postup kazdeho trolla ..

1) dojde s debilnymi vyhlaseniami
2) potom sa akoze "urazi" a je "odchote" s vysvetlenim ,ze sme vsetci primitivi a pod jeho uroven ..
3) jeho odchod dverami sa stale spomaluje, spomallluuuujeeee, sssspppooomaaaallluuujeeeeeeeeeeeee. az do bodu ,ze sa zastavi.
4) 3 mesiace neskor ..stale tu bude oxidovat zebracik . asi znizi toleranciu "urovne" haha 😀
5) az kym mu admin neda ban 🙂 -preto odporucam nahlasovat vsetky dalsie prispevky 😉