Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

prevenar
17. nov 2011

@zaockujte_aj_slnko
hmm.. myslim,ze to co si vymyslel je tak dokonale, ze keby k tomu ktokolvek nieco dalsie pridal, len by ti to pokazil. ^^

anicka1981
17. nov 2011

@crysmile no ja s nou dopisujem 😀 , ale neako, jej odpovede su za kazdym kratsie a kratie,, na tu poslenu sa mi uz ani nic odpisat nedalo 😀 , no akurat vynadat som jej mala chut, ze jak niekto moze odporucat a radit o niecom o com nema ocividne ani sajnu.....

crysmile
17. nov 2011

@anicka1981 hlavna vec ze ma peniazky, co na tom, ze nema sajnu..

anicka1981
17. nov 2011

@majulienka27 no nemala si stastie na tu spravnu osobu, ale hladala si oddpovede uz vtedy, a nasla si ich tu, ako vela inych,,,, aj ja som tu nasla kopu uzitocnych info, a som rada, ze tu mame nasich dvoch odbornikov,,,, 😉

prevenar
17. nov 2011

@crysmile
v zasade nedokazem precitat viac ako jednu vetu co ta osoba napise a uz mi je tak zle , ze jednoducho nemozem pokracovat dalej. uz pri myslienke na nu ma napina na vracanie, takze skoncipovat dlhsi text urceny jej by bolo pre mna zo zdravotneho hladiska vyslovene nemoze . 😒

anicka1981
17. nov 2011

@crysmile ona to robi zadarmo 😀 , aspon tak mi napisala, ked som jej polozila otazku, ze co jej platia farmaceuticke firmy, ona na to, ze by jej platili pohrebne sluzby, keby nerobila to co robi.... 😉, ale z toho co radi, tak neviem ci nieco vie 🤐

... a mne je aj luto, tych mamiciek co hladaju odpovede na ockovani, lebo ocividne citia, vidia, ze nieco nie je v poriadku,,,, a jedina odpoved ktoru dostanu je ockovat a nic nie je dovod na neockovanie,,,,,

manof
17. nov 2011

@anicka1981
No však ju platia pohrebné služby za to, čo robí, či nie?

prevenar
17. nov 2011

@anicka1981

v hitlerovskom nemecku by ju urcite vyvazili zlatom. viem si predstavit,ze by bola neocenitelnou sucastou nejakeho experimentalneho "vedeckeho programu" ..pri ktorom by bol vysledok par desiatok tisic mrtvych. samozrejme, vsetko len v zaujme vedy a vyssieho dobra. eh, zas budem mat zle sny 😕

crysmile
17. nov 2011

@prevenar 😀 😀 tak to radsej nebudeme riskovat ze by ti prislo zle..
@anicka1981 joj, aka to dobra dusa, aky altruista.. 😀 esteze takeho cloveka mame.. 🙄 aj mne je zo vsetkeho uz tak zle, len ked vidim ksicht nasej doktorky, tak mam tlak neviem kde.. jaaaaj, kde to len vykricat...

crysmile
17. nov 2011

@manof @prevenar no fuj 😝 kde sa podelo svedomie tychto doktorov?

prevenar
17. nov 2011

@crysmile tiez som nad tym dlho rozmyslal a doesiel som k nasledovnemu uzaveru. jednoducho, cela populacia nemoze byt psychicky zdrava. vzdy iste percento budu tvorit, psychopati, sociopati, egocentrici, devianti, masovy vrahovia ..a ich kombinacie rozneho stupna. no a proste niektori zapadnu do prostredia a spolocenskeho rebricka tak, ze su na prvy pohlad neinformovanym clovekom temer uplne neidentifikovatelny. inak si to vysvetlit proste neviem. 😨

crysmile
17. nov 2011

@prevenar zaujimave.. nad tymto porozmyslam.. teraz mi to sice uz vdaka nocnej hodine ide tazko 😅 ale nieco mi hovori ze je v tom riadny kus pravdy..

zaockujte_aj_slnko
17. nov 2011

@prevenar
Ty si uz panovi ministrovi napisal takyto list?.... alebo ja budem prvy aj v tomto? 😀

zaockujte_aj_slnko
17. nov 2011

@prevenar
ja som psychopat....... netajim to, ani to neutajim......... jeden jediny konflikt a mudr. krici sa ma boji ze ju zabijem!......... no psychopat....... 😀

zaockujte_aj_slnko
17. nov 2011

Pan minister Uhliarik, velmi ma tazi to ze musite lekarom slubovat vyssie platy, ale sucasne mam aj tento problem, tak budem trochu egocentricky...:

chcem zabit svojho novorodenca, naozaj mi uz lezie krkom, a tak rozmyslam ze ci to spravia vase ockovacie latky alebo ho budem musiet este potom pracne dorazit...!?

za skoru odpoved neviem co

manof
18. nov 2011

@zaockujte_aj_slnko
Ja by som zásadne nepísal nepravdivé info.

Radšej by som sa ho opýtal, či je ochotný naživo preukázať bezpečnosť vakcín v tom zmysle, že by si pred kamerou dal napichať cca 15 Infanrixov Hexa a 15 Synflorixov (jedno do jedného stehna, druhé do druhého), čo by približne zodpovedalo dávke hliníka, ktorú v prepočte na kg absolvuje 5 kg dieťa pri očkovaní.

Následne by 2 mesiace po tom dostal rovnakú šupu a 6 mesiacov po tej druhej tretiu.

Aby nemal veľkú traumu z 30 vpichov, tak mu to môžu zjednodušiť tým, že tých 15 vakcín vylejú do jednej 10 ml striekačky, nech to dostane skrz jeden vpich.

Ak toto absolvuje a ani po troch rokoch nebude mať príznaky otravy hliníkom, tak budeme považovať hliník v Hexe a Synflorixe za bezpečný.

Tak takéto niečo by si mu mohol navrhnúť a ak nebude súhlasiť, tak sa to bude považovať za dôkaz nebezpečnosti detského očkovacieho kalendára.

manof
18. nov 2011

Reportáž z XVII. vakcinačného dňa SR v Žiline 8.X.2011 - 5. časť
http://www.slobodavockovani.sk/news/reportaz-z-...

prevenar
18. nov 2011

@manof hehe ..diabolske 😀 predpokladam,ze to by sa mu asi nepacilo lol

barborka08
18. nov 2011

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/250793-... To snad nepotrebuje ani komentar... 🙄

pifina
18. nov 2011

@barborka08 a potom sa divime, kam tento svet speje 😖

tin007
18. nov 2011

No nie je to uzasne, ze v akom rozsahu su testy realizovane?! Na kolkych osobach! Chce sa mi vracat!

prevenar
18. nov 2011

@pifina ja sa uz necudujem nicomu 😕

manof
18. nov 2011

@tin007
No rozsah testu je naozaj obrovský. Napr. na Slovensku sa testuje Infanrix Hexa a Synflorix/Prevenar 13 pravidelne každý rok na cca 60.000 dojčatách.

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

za co sa to vlastne v tom norimbegru vesalo?!........ved je to presne to ISTE!

vefi89
18. nov 2011

@zaockujte_aj_slnko
@manof
máte nejak veselo 😀 ale poviem, teraz som sa na vás dobre pobavila 😀 len či sa naozaj nájde niekto, kto byposlal takýto despotický pozdrav a vôbec, či by sa dočkal odpovede 😀

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

@vefi89
ja mozem byt len rad, pretoze nemcov som mal rad (okrem tej sprostej reci), a teraz vidim z tych vyjadreni ze ich asi povesali dost urychlene 😀, resp. nemali by oprasit tu telocvicnu v norimbergu? 😀
http://spravy.pravda.sk/sk_svet.asp?r=sk_svet&c...

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

@vefi89
ja aby som to napisal a podpisal ale zacali by ma trestne stihat ze naozaj chcem svoje milovane dieta zabit..... takze by to zase zostalo staton NEPOCHOPENE ze som tym chcel vyjadrit nieco celkom ine 😀

zaockujte_aj_slnko
18. nov 2011

Ked vidim co sudruh Uhliarik odpisal (akoze on) na ten list premierke (tiez koze) tak si myslim ze pan Uhliarik je nedoziveny a mal by si radsej zdvihnut plat! ........ v Lidli maju dobre akcie mal by sa dokrmit 😀

bambi2
18. nov 2011

@manof a neskusis mu to navrhnut?????!!!!!!!!!!

vefi89
18. nov 2011

@zaockujte_aj_slnko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Norimberg je dosť ďaleko 😀 ja by som navrhovala, celý parlament, vládu a aj prezidentský palác zamoriť plynom 😀