Neverím, že očkovanie spôsobuje choroby

kykka
30. júl 2013

Prosim mamicky, aby ma neodsudzovali za tento nazor. Nikto so mnou nemusi suhlasit. Napisem iba to, co povazujem za skutocne nastrahy v dnesnej dobe... Jednou z nich je urcite aj ockovanie, aj ked iba v malej miere... Pretoze najhorsi zabijak v dnesnej dobe je nasa vlastne strava a kozmeticke vyrobky. Ano niekomu sa to moze zdat ako malichernost, ale toto je skutocna pricina leukemii, znizenych imunit, ekzemov, alergii, psychickych problemov a vsetkych dalsich pricin, ktore zaslepene mamicky pripisuju iba ockovaniu.
Viete nieco o prekysleni organizmu? Najtazsia civilizacna nastraha dnesnej doby! Ak ste milujuce matky a skutocne sa zaujimate o zdravie svojej rodiny a seba, tak si teraz vygooglujete na internete, co to vlastne PREKYSLENIE ORGANIZMU je. Ja som si o tom precitala spustu informacii na internete, v knihach, opytala som sa aj nasej doktorky a uz rok netrpime chorobami a vlastne vsetky choroby, ktore sme mali, z nasej rodiny postupne vymizli. A to je moj maly plne ockovany, no odkedy sme zmenili rezim stravovania a zitia vobec, je zdravy ako buk a to este pred par mesiacmi trpel na ITP a toto ma presvedcilo, ze vacsina straseni o ockovaniach su len famy. Lekarka nam po vysetreni dala rozbor analyz jeho krvi a zostala prekvapena z jeho velmi dobrych vysledkov. Nas maly sa uplne vyliecil z tejto vzacnej krvnej choroby, uz nieje po nej ani stopy a to len preto, ze som nelenila a uplne som zmenila nas zivotny rezim. Ano bolo by pre mna velmi pohodlne sediet a agresivne nadavat a presviedcat ine mamicky o tom, ake je ockovanie skodlive a za vsetky choroby moze iba ockovanie, ale neurobila som to a radsej som si zlozila klapky z oci a zacala sama patrat po skutocnych nastrahach dnesnej doby a poviem vam, ze ockovanie je skutocne najmensie zlo. Zdravemu, neprekyslenemu organizmu NIKDY ziadne ockovanie neublizi, ale to uz zalezi od samotnych matiek...
Cize predtym, ako budete svojim detickam davat chorobne presladene dzusiky, maso preplnene hormonmi (vsetky masa v dnesnej dobe obsahuju tazke hormony, ktore narusuje vyvoj deti, len sa o tom nehovori, aby masiarensky priemysel mohol zarabat miliardy), pecene kolaciky z bielej muky, coca coly, chipsy, sladkosti, biele cestoviny, biely chlieb, sunky, salamy atd, atd... si dobre spocitajte, kolko jedu prave dostavate do tela svojho dietata.
Ph zdraveho cloveka sa pohybuje medzi 7.36 az 7.44 (mozete si to zmerat papierikmi z lekarni, su velmi lacne). V dnesnej dobe a hlavne slovenske rodiny maju velmi zle ph a prave dlhodobe prekyslenie organizmu je spustacom VSETKYCH DNESNYCH CIVILIZACNYCH CHOROB. Prekyslenost organizmu a krvi odburava imunitu a pripravuje "hniezdo pre choroby. Tento proces sa nedeje zo dna na den, je to dlhodoby proces, ktory si vytvaraju ludia sami...
Najhorsim prekyslovacom organizmu je cukor a maso. Na internete sa da najst vsetko ako prekyslovaniu organizmu zabranit a vytvorit si zasaditost organizmu=zdravie na cely zivot.
Cukor je jed, ktory u deti vytvara hyperaktivitu, alergie, odburava vapnik z kosti, sposobuje tazke prekyslenie krvi, cize organizmus dietata je oslabeny a tym padom je dieta stale chore. Len si polozte otazku, kolko cukru denne prijme vase dieta z jogurtov, cerealii, dzusov, sladkosti, cajov atd...vsade je skryty cukor, pretoze to chuti a na tom najviac zarabaju vyrobcovia. Poznam mamicku, ktorej dieta vobec nevie, co je to chut cistej vody. Stale pije len dzusiky z krabicky, kde su pridane same jedovate potravinarske ecka a caje, no viete si to predstavit? To kvantum jedov, co dostava do seba kazdy den?
Maso, nejdem sa k tomu ani vyjadrovat. Moja 8 rocna neter bola od mala krmena masom, lebo toto jej vraj chuti, tak jej stale na obedik, alebo veceru uvarili nieco z kuracinky alebo bravcoveho, mleteho hovadzieho... Takto to slo roky a ja som im stale hovorila, nech do nej tolko masa necpu, ze je to preplnene velmi skodlivymi hormonmi a antibiotikami a kadejakym svinstvom, tak sa stale na mna osocili, ze oni vedia, co robia, ved aj oni jedli maso a su to (ano, ale uz zabudli, ze pred 30 rokmi maso nebolo infikovane takymi chemikaliami ako teraz).. Takze teraz ma moja mala neter 8 rokov, zistili jej tazku hormonalnu poruchu - predcasnu pubertu ma plne vyvinutu maternicu a je pripravena krvacat kazdy mesiac, je obezna, ma problem s oblickami a odteraz az do 12 rokov bude chodit kazdy mesiac ku gynekologovi ne injekcie, ktore maju potlacat menstruaciu kazdy mesiac. Gynekolog im odporucil jest menej masa... Co k tomu dodat? Ludia uz zabudli, ze pred 30 rokmi nasa strava nebola postihnuta eckami, chemikaliami a hormonmi tak ako teraz a je len na nasej zodpovednosti, ako sa naucime tymto jedom vyhybat a rozmyslat pred tym, ako si nieco polozime do ust.
Viete, ze z kozmetickych vyrobkov a jedla prijimame denne 10 nasobne viac hlinika ako obsahuje jedna vakcina? Jedna vakcina obsahuje nepatrne mnozstvo hlnika, zato jeden antiperspirant (v zlozeni ma napisane aluminum), sampony, gely, alobal na pecenie, hlinik sa nachadza aj v obaloch na cokolady, zuvacky, potraviny vobec, hrnce v ktorych varime, vsetko je hlinik a my toto konzumujeme, vsetko obsahuje obrovske mnozstvo hlinika? Sa zamyslite, ked otvarate cokoladu, zvnutra nemate strieborny obal? Je to hlinik a ano dostava sa bohuzial aj to do tela. A teraz si predstavte, sme denne obklopeny hlinikom, nevedomky ho dostavame do tela kazdy den obrovske kvantum a tu budu ludia plakat, lebo vo vakcine sa nachcadza stopa hlinika... Alebo laureth sulphate-rakovinotvorna latka, ktora sa nachadza v samponoch zubnej paste atd, ano mate ju aj vy vo svojej kupelke, staci sa ist teraz pozriet do kupelky, zobrat hociktory sampon, ktory mate a pozriet do zlozenia.
Tazke kovy? Viete kolko olova prijmame dneska my a nase deti zo vzdychu? Kazdym vdychom prijmame do seba jedy z tovarni, prepaleneho benzinu z aut, znecisteneho vzduchu ako takeho narusenej ozonovej diery, ale nie, my miesto toho aby sme isli na prechadzky do prirody a zili zdravo, budeme plakat, ze to vsetko z vakcin... Kto dneska dodrziava povinny pitny rezim 2.5 litra CISTEJ vody kazdy den? Voda, ktora precistuje organizmus od jedovatych latok a ak ju nepijete, jedovate latky sa vam hromadia v tele a vzikaju choroby, pretoze telo tieto odpady nema ako odplavit z tela von, iba ako vodou...
A tu budu pohodlni ludia plakat a hladat vsetky priciny zla vo vakcinach miesto toho, aby zdvihli zadok a zacali KONECNE nieco robit pre svoje zdravie a svoj zdravy zivotny styl....
Tu sa mi natlaca otazka: naozaj vsetky civilizacne choroby su sposobene iba vakcinami? Ved aj my sme boli tak isto ockovani a navyse horsimi vakcinami, ktore obsahovali tazsie kvanta hlinika a inych latok a take choroby ako nase deti sme nemali. Ale ano je pravda, ze pred rokmi bol vzduch cistejsi, jedlo zdravsie a narod menej pazravejsi a tym padom aj zdravsi...
Teraz ocakavam reakcie tych agresivnych mamiciek, ktore za vsetko chcu vinit iba ockovanie, lebo sa boja pozriet pravde do oci - ze zijeme v otravenom prostredi a je len na nich, ako budu chranit svoju rodinu zdravym zivotnym stylom...

tinkax
30. júl 2013

S tym prekyslenim a chorobami plne suhlasim , co sa tyka ockovania ,neviem sa vyjadrit ci moze za vsetko, iste nie ale napriek tomu s nim ani nesuhlasim.

sorciera24
30. júl 2013

@kykka suhlasim, ze zijeme v hroznom prostredi, ale neushalsim s tym, ze aj my sme boli ockvoani na to iste, alebo horsimi vakcinami....ano, inymi, ale 6 chorob jednej si isto nedostala....ak mas cosi o ockvoani nastudovane, chod do temy ockvoania a nie vyvolavat taketo reakcie (co asi bolo tvojim cielom)......ano, vela chorob nesposobuju len vakciny.....ale ak takyto blud povies matke, kt. dieta dostalo nasledne hned po ockovani mozgovu mrtvicu (tak to asi vzduchom nebolo, ze?).....polrocnemu dietau asi nik nedava dzusiky, maso a to, co ty spominas.....

daneso
30. júl 2013

@kykka Ten kto sa zaujima o skodlivost ockovania je vacsinou dobre informovany aj v tychto veciach .... ja som zacala stravou a presla az k ockovaniu...... a su neziaduce ucinky kazdy jeden pribalovy letak liekov aj ockovacich latok ich obsahuje 🙂

lyenka
30. júl 2013

Vacsina rodicov ktori odmietaju ockovanie sa postupne prepracovali alebo sa pomaly priblizuju k zdravemu zivotnemu stylu, su to spojene nadoby, so vsetkym co pises suhlasim az na to ockovanie, lebo mi trosku unika pointa co je zdrave na ockovani 😉

daneso
30. júl 2013

@kykka .... ides dobrym smerom.... a co dalsie ockovanie u tvojho syna?

kykka
autor
30. júl 2013

@daneso V zdravom organizme sa neziaduce ucinky prejavuju minimalne. A ano nase zdravie sa ovplyvnit da, len treba chciet. A samozrejme, ze som dobre informovana. Ak by som nebola, tak pred pol rokom by som za zdravotny stav svojho dietata vynila len ockovanie a nerobila by som nic, len plakala so zalomenymi rukami, ze preco som ho dala ockovat. Ako sa ukazalo, pricina jeho choroby tkvela inde, nie v ockovani, len stacilo zacat zdravo zit. Zboznujum tie matky, ktorych ak dieta ma soplik hned placu, ze je to z ockovania, miesto toho, aby sa poriadne zacali obhliadat okolo seba. A navyse dnesne vakciny maju iba 50 antigenov v porovnani s 3500 antigenmi s este pred par rokmi. My sme bolo napumpovani s tisicami antigenov...

kykka
autor
30. júl 2013

@daneso Prebehlo bez problemov.

naja94
30. júl 2013

@kykka
Neviem, preco mas potrebu sa v suvisloti s prekyselenim organizmu vyhradzovat proti kritickemu postoju k ockovaniu 😝 Obe zalezitosti mozu mat negativny vplyv na zdravie... Myslim si, ze v prvom roku zivota je urcite rizikovejsie prave ockovanie, lebo strava dietatka je v tomto obdobi este relativne v poriadku - dominanciu ma materske mlieko, ktore je zasadotvorne (aspon tak som sa docitala)... Prekyselenie je pliaga, ale to este neznamena, ze ockovanie je uplne bez rizik 😝

daneso
30. júl 2013

.......
@kykka .......este mas malo nastudovane suvislosti su uplne niekde inde ja nezalamujem rukami........tiez som si presla niecim sama na sebe....ovela zavaznejsie........ale prajem pekny den.... ale nesud matky ktorych deti maju neziaduce ucinky.......tak ako ja ani ty si nezjedla celu mudrost sveta 😉 ..

kykka
autor
30. júl 2013

@lyenka Vies napriklad taka hepatitida je velmi lahke ju dostat, ak sa nou dieta nakazi uz teraz (stacia spinave ruky), ma to na cely zivot. Ano prevencia. "Skusene a mudro informovane" mamicky ma teraz asi "polozia dole", ale ano, ja splnim svojmu malemu cely ockovaci kalendar a budem ho v podstate tymto chranit. Najlepsi kamos mojho manzela je profesor na univerzite, vyucuje biologiu a dava lekcie o zivotnom prostredi. (ja nezijem na Slovensku). Je to vysoko studovany clovek a cuduj sa svete, jeho dve deti su plne ockovane a on riadne nasleduje s nimi ockovaci kalendar. Ja nechapem tie zeny s klapkami na ociach, ktore nedavaju ockovat svoje deti. To sa neboja takej choroby ako je napr; Tetanus? Ved to je otrava krvi, dietatku sa staci porezat a krv sa moze ihned nainfikovat. Viete ako vyzera pacient infikovany tetanom a co preziva ako sa trasie cele telo same od bolesti? Nie? Tak len dalej sa zahravajte so zdravim svojich deti. Boze, nedat ockovat svoje deti. Tak sa teraz traste, a davajte pozor, aby sa vase dieta nedajboze neporezalo na pieskovisku, alebo aby nechytilo niekde klucku, ktoru predtym mozno chytil nejaky cigan so zltackou...

daneso
30. júl 2013

@kykka ......iba sa chcem opytat naco ked hovoris ze si za zdravie, zdravu stravu a kozmetiku a je znecistene prostredie chces davat svojmu dietatu to svinstvo?

kykka
autor
30. júl 2013

@daneso Radsej to svinstvo ako otravu krvi, to potom uz niet pomoci...

sorciera24
30. júl 2013

@kykka akurat, ze hep. A u nas v povinnom ockovani nie je ( a hep. B, kt. je tak tu rozhodne nedostnes zo spinavych ruk;)) .....ak mi niekto zrauci, ze moje dieta nebude mat nez. ucinky po ockovani a zaroven, ak dam zaockvoat nedotane chorobu, proti kt. ockujem....dam ho zaockvoat....(ale to mi nik nezaruci, ze?;)) hadaj preco...

kykka
autor
30. júl 2013

@sorciera24 Akorat, ze ja pisem o hepatitide A. Pokial viem, je to choroba spinavych ruk.

sorciera24
30. júl 2013

@kykka ale u ans v povinnom ockvoani hep. A nie je (takze malokto ma proti nej dieta zaockvoane....;))

kykka
autor
30. júl 2013

@sorciera24 Cize v nepovinnom je? Kto chce da, kto chce nie?

beruska.zuzanka
30. júl 2013

Ja mám len jednu otázku, načo ďalšia téma o očkovaní, kde sa budete len hádať a urážať? 🙄 😠

beruska.zuzanka
30. júl 2013

@kykka neovinný očkovací kalendár neexistuje, očkovací kalendár je termín používaný pre povinné očkovania tak, ako majú nasledovať za sebou...

daneso
30. júl 2013

@kykka ......v dnesnej dobe..... si zaockovana.... a po uraze sa ta ani nepytaju ci si a supnu ti ju BEZ OPYTANIA.....aj ked si bola ockovana rok predtym..... 😀

lyenka
30. júl 2013

@kykka v dobrom ti mozem len odporucit trosku viac prestudovat voci akym chorobam sa u nas povinne ockuje 😉 a tiez sa informuj o tetane aby si z neho nemala zbytocny strach

daneso
30. júl 2013

@beruska.zuzanka ....ja končim...... nikoho neuražam...... 🙂

kykka
autor
30. júl 2013

@daneso Mozno, keby som nebola ockovana rok pred tym, tak ten uraz by ma asi infikoval nie? A bolo by to horsie, tam by uz asi ani preockovacia vakcina uz nepomohla...

beruska.zuzanka
30. júl 2013

@daneso nešupnú, malá mala vážny úraz, ale dorátali si koľko má rokov a kedy bola očkovaná a nič jej nedávali...

kykka
autor
30. júl 2013

@lyenka Moj maly je zaockovany proti vsetkym druhom hepatitidy. Je to tu povinne Je sice pravda, ze tu sa deti nikdy neockuju proti tuberkuloze, jedine toto ockovanie je zbytocne...

kykka
autor
30. júl 2013

@beruska.zuzanka Vies, keby si chcela, tak by si aj pochopila, ako som to s nepovinnym kalendarom myslela. Existuju nepovinne ockovania, ktore rodicia po zvazeni bud daju, alebo nie. Takze takto polopaticky to tu asi treba vysvetlovat.

kykka
autor
30. júl 2013

@lyenka Ja sa ti divim, ze ty si si prestudovala o tetane a strach z toho nemas.. Divne...

daneso
30. júl 2013

@beruska.zuzanka .....otcovi supli ani sa nepytali.

sorciera24
30. júl 2013

@kykka nepovinnych vakcin mas akdejakych, proti chripke, encefalitide, rotaviru, hep. A....cize toto su nepovinne.....(kto, cche da...)..a.le kedze to nie je povinne, tak asi take strasne to nebude......a preco proti TBC je zbytocne?

daneso
30. júl 2013

@kykka ...otec mal zabodnutu triesku v ruke rok predtym bol ockovany a predsa sa rana infikovala az po dvoch tyzdnoch supli aj tetanovku aj antibiotika......poodtykam ze ma imunitu ako lusk nebol nikdy chory........ale naozaj posledna odpoved kazdy mame svoj nazor moj je dobry pre mna a tvoj je dobry pre teba......KAZDY MAME SVOJU PRAVDU NEMAS JU ANI TY ANI JA!

kykka
autor
30. júl 2013

@sorciera24 Mne to vysvetloval doktor v tom style, ze tato vakcina ma len 50% uspesnost. Nieje ako ine vakciny. Ale vazne nechapem, preco na SK nieje povinne proti hepatitide, to ma vazne zaskocilo. Ako ano, mas pravdu, proti chripke su to blbosti, my mame maleho aj proti rotavirusu, moja kamoska nedala maleho ockovat, maly sa nakazil a bol tyzdne v nemocnici s bolestami. Hovorila, ze je to hnus, keby mohla vratit cas spat, tak tu vakcinu neodmietne...