Neverím, že očkovanie spôsobuje choroby

kykka
30. júl 2013

Prosim mamicky, aby ma neodsudzovali za tento nazor. Nikto so mnou nemusi suhlasit. Napisem iba to, co povazujem za skutocne nastrahy v dnesnej dobe... Jednou z nich je urcite aj ockovanie, aj ked iba v malej miere... Pretoze najhorsi zabijak v dnesnej dobe je nasa vlastne strava a kozmeticke vyrobky. Ano niekomu sa to moze zdat ako malichernost, ale toto je skutocna pricina leukemii, znizenych imunit, ekzemov, alergii, psychickych problemov a vsetkych dalsich pricin, ktore zaslepene mamicky pripisuju iba ockovaniu.
Viete nieco o prekysleni organizmu? Najtazsia civilizacna nastraha dnesnej doby! Ak ste milujuce matky a skutocne sa zaujimate o zdravie svojej rodiny a seba, tak si teraz vygooglujete na internete, co to vlastne PREKYSLENIE ORGANIZMU je. Ja som si o tom precitala spustu informacii na internete, v knihach, opytala som sa aj nasej doktorky a uz rok netrpime chorobami a vlastne vsetky choroby, ktore sme mali, z nasej rodiny postupne vymizli. A to je moj maly plne ockovany, no odkedy sme zmenili rezim stravovania a zitia vobec, je zdravy ako buk a to este pred par mesiacmi trpel na ITP a toto ma presvedcilo, ze vacsina straseni o ockovaniach su len famy. Lekarka nam po vysetreni dala rozbor analyz jeho krvi a zostala prekvapena z jeho velmi dobrych vysledkov. Nas maly sa uplne vyliecil z tejto vzacnej krvnej choroby, uz nieje po nej ani stopy a to len preto, ze som nelenila a uplne som zmenila nas zivotny rezim. Ano bolo by pre mna velmi pohodlne sediet a agresivne nadavat a presviedcat ine mamicky o tom, ake je ockovanie skodlive a za vsetky choroby moze iba ockovanie, ale neurobila som to a radsej som si zlozila klapky z oci a zacala sama patrat po skutocnych nastrahach dnesnej doby a poviem vam, ze ockovanie je skutocne najmensie zlo. Zdravemu, neprekyslenemu organizmu NIKDY ziadne ockovanie neublizi, ale to uz zalezi od samotnych matiek...
Cize predtym, ako budete svojim detickam davat chorobne presladene dzusiky, maso preplnene hormonmi (vsetky masa v dnesnej dobe obsahuju tazke hormony, ktore narusuje vyvoj deti, len sa o tom nehovori, aby masiarensky priemysel mohol zarabat miliardy), pecene kolaciky z bielej muky, coca coly, chipsy, sladkosti, biele cestoviny, biely chlieb, sunky, salamy atd, atd... si dobre spocitajte, kolko jedu prave dostavate do tela svojho dietata.
Ph zdraveho cloveka sa pohybuje medzi 7.36 az 7.44 (mozete si to zmerat papierikmi z lekarni, su velmi lacne). V dnesnej dobe a hlavne slovenske rodiny maju velmi zle ph a prave dlhodobe prekyslenie organizmu je spustacom VSETKYCH DNESNYCH CIVILIZACNYCH CHOROB. Prekyslenost organizmu a krvi odburava imunitu a pripravuje "hniezdo pre choroby. Tento proces sa nedeje zo dna na den, je to dlhodoby proces, ktory si vytvaraju ludia sami...
Najhorsim prekyslovacom organizmu je cukor a maso. Na internete sa da najst vsetko ako prekyslovaniu organizmu zabranit a vytvorit si zasaditost organizmu=zdravie na cely zivot.
Cukor je jed, ktory u deti vytvara hyperaktivitu, alergie, odburava vapnik z kosti, sposobuje tazke prekyslenie krvi, cize organizmus dietata je oslabeny a tym padom je dieta stale chore. Len si polozte otazku, kolko cukru denne prijme vase dieta z jogurtov, cerealii, dzusov, sladkosti, cajov atd...vsade je skryty cukor, pretoze to chuti a na tom najviac zarabaju vyrobcovia. Poznam mamicku, ktorej dieta vobec nevie, co je to chut cistej vody. Stale pije len dzusiky z krabicky, kde su pridane same jedovate potravinarske ecka a caje, no viete si to predstavit? To kvantum jedov, co dostava do seba kazdy den?
Maso, nejdem sa k tomu ani vyjadrovat. Moja 8 rocna neter bola od mala krmena masom, lebo toto jej vraj chuti, tak jej stale na obedik, alebo veceru uvarili nieco z kuracinky alebo bravcoveho, mleteho hovadzieho... Takto to slo roky a ja som im stale hovorila, nech do nej tolko masa necpu, ze je to preplnene velmi skodlivymi hormonmi a antibiotikami a kadejakym svinstvom, tak sa stale na mna osocili, ze oni vedia, co robia, ved aj oni jedli maso a su to (ano, ale uz zabudli, ze pred 30 rokmi maso nebolo infikovane takymi chemikaliami ako teraz).. Takze teraz ma moja mala neter 8 rokov, zistili jej tazku hormonalnu poruchu - predcasnu pubertu ma plne vyvinutu maternicu a je pripravena krvacat kazdy mesiac, je obezna, ma problem s oblickami a odteraz az do 12 rokov bude chodit kazdy mesiac ku gynekologovi ne injekcie, ktore maju potlacat menstruaciu kazdy mesiac. Gynekolog im odporucil jest menej masa... Co k tomu dodat? Ludia uz zabudli, ze pred 30 rokmi nasa strava nebola postihnuta eckami, chemikaliami a hormonmi tak ako teraz a je len na nasej zodpovednosti, ako sa naucime tymto jedom vyhybat a rozmyslat pred tym, ako si nieco polozime do ust.
Viete, ze z kozmetickych vyrobkov a jedla prijimame denne 10 nasobne viac hlinika ako obsahuje jedna vakcina? Jedna vakcina obsahuje nepatrne mnozstvo hlnika, zato jeden antiperspirant (v zlozeni ma napisane aluminum), sampony, gely, alobal na pecenie, hlinik sa nachadza aj v obaloch na cokolady, zuvacky, potraviny vobec, hrnce v ktorych varime, vsetko je hlinik a my toto konzumujeme, vsetko obsahuje obrovske mnozstvo hlinika? Sa zamyslite, ked otvarate cokoladu, zvnutra nemate strieborny obal? Je to hlinik a ano dostava sa bohuzial aj to do tela. A teraz si predstavte, sme denne obklopeny hlinikom, nevedomky ho dostavame do tela kazdy den obrovske kvantum a tu budu ludia plakat, lebo vo vakcine sa nachcadza stopa hlinika... Alebo laureth sulphate-rakovinotvorna latka, ktora sa nachadza v samponoch zubnej paste atd, ano mate ju aj vy vo svojej kupelke, staci sa ist teraz pozriet do kupelky, zobrat hociktory sampon, ktory mate a pozriet do zlozenia.
Tazke kovy? Viete kolko olova prijmame dneska my a nase deti zo vzdychu? Kazdym vdychom prijmame do seba jedy z tovarni, prepaleneho benzinu z aut, znecisteneho vzduchu ako takeho narusenej ozonovej diery, ale nie, my miesto toho aby sme isli na prechadzky do prirody a zili zdravo, budeme plakat, ze to vsetko z vakcin... Kto dneska dodrziava povinny pitny rezim 2.5 litra CISTEJ vody kazdy den? Voda, ktora precistuje organizmus od jedovatych latok a ak ju nepijete, jedovate latky sa vam hromadia v tele a vzikaju choroby, pretoze telo tieto odpady nema ako odplavit z tela von, iba ako vodou...
A tu budu pohodlni ludia plakat a hladat vsetky priciny zla vo vakcinach miesto toho, aby zdvihli zadok a zacali KONECNE nieco robit pre svoje zdravie a svoj zdravy zivotny styl....
Tu sa mi natlaca otazka: naozaj vsetky civilizacne choroby su sposobene iba vakcinami? Ved aj my sme boli tak isto ockovani a navyse horsimi vakcinami, ktore obsahovali tazsie kvanta hlinika a inych latok a take choroby ako nase deti sme nemali. Ale ano je pravda, ze pred rokmi bol vzduch cistejsi, jedlo zdravsie a narod menej pazravejsi a tym padom aj zdravsi...
Teraz ocakavam reakcie tych agresivnych mamiciek, ktore za vsetko chcu vinit iba ockovanie, lebo sa boja pozriet pravde do oci - ze zijeme v otravenom prostredi a je len na nich, ako budu chranit svoju rodinu zdravym zivotnym stylom...

svenka
30. júl 2013

@kykka ahoj, suhlasim s tvojim uvodnym prispevkom, prekyslenie organizmu, vplyv stravy na nase zdravie atd... ja som momentalne vo faze, ze postupne pracujem na zmene zivotneho stylu/stravy... ide to pomaly a tazko, kedze som zila v podstate na chipsoch a kave 😝 ale aspon moje deti su od zaciatku nastavene na lepsiu stravu... a vysledky vidim 😉 🙂

zigzag
30. júl 2013

@natas4 jasne ze za vsetky choroby nemoze len ockovanie, ale casto je toposledny klinec do rakvy 🙄

https://www.youtube.com/watch?v=MHxZfsRo5VA
kykka
autor
30. júl 2013

@zigzag Posledny klinec do rakvy???? Tak tie prve klince potom kto zasadil?

hori
30. júl 2013

@kykka tak som si podla tvojho odporucania hodila do guglu "prekyslenie organizmu" ... vysli mi zaujimave clanky, len zial kazdy sa koncil reklamou na detoxikaciu a odkyslenie vyzivovymi doplnkami, co je pre mna velkym sklamanim, lebo by som si zasa pripadala ako obet velkeho biznisu... 😒

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zigzag
30. júl 2013

@kykka zla strava, geny, matka, otec fajciari ,alkohol pocas tehu,, a tak,,,, lekari, ktori predpisuju atb, antipyretika, a tak, celkovo zly pristup, hak, a tak, umele oplodnenia, to su asi rizika vsetkych chorob vseobecne, a ockovanie jasne , ved v nicom inom nedostanes tolko jedov naraz do tela, ako v jednej ampulke , a dieta ich dostane dve naraz... nahle umrtie dojcat, pripisuje sa tiez ockovaniu,,,, takze vyraz posledny klinec do rakvy bol mysleny obrazne, lebo niektorym detom staci uz jedna davka vakciny, napr tbc, aby skoncili pod nozom, koli uzinam, a nesu si nasledky do konca zivota,,,,, nehovoriac o rakovinach, ktore sa tiez rozbehli az po ockovani,..... je tu viacej zien, co im takto ochoreli prave po ockovani,,,,

beruska.zuzanka
30. júl 2013

@hori prekyslenie organizmu a detox sa dá urobiť aj inak, ako pojedaním nejakých pilulí, prírodne 😉 prekyslenie spôsobuje kopa vecí, začnime múkou, hlavne bielou atd atd

kykka
autor
30. júl 2013

@hori Skus hladat lepsie... 😉 Kto chce najde aj bez reklam..

kalifa28
30. júl 2013

@kykka dievča krot sa, o.k? založit duplicitnu temu vždy bolo proti pravidlám... takže ta budem v prípade, že opät založíš duplicitnu temu, nahlasovat zas a zas a je mi pri tom srdečne jedno, čo si myslíš.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

kykka
autor
30. júl 2013

@kalifa28 Co tu vlastne robis? Co sa tu hras na adminku alebo co, ze ides ludom urcovat, co maju pisat? AK ti to je srdecne jedno, tak padaj z tejto temy, na co si tu?

zigzag
30. júl 2013

@kalifa28 myslim nato ze je duplikat :D je tu celkom zivo 😉 ale v pohode na konovi pozamykali uz aj neduplikaty, lebo reklamu na konovi si pravdepodobne plati farmako firma, lebo pochybujem ze by im tu reklamu uverejnovali zadarmo 😝

kalifa28
30. júl 2013

usmernujem takých fanatikov, ako si ty 😝 😝 😝 😝 😝 a klídeček, nerozčuluj sa milá kykka, správaj sa slušne, stres ti neprospieva 😎 😎 😎

hori
30. júl 2013

@kykka ja som zvedava ci sa to aj tu nezvrhne na reklamu na chlorelu, zeleny jacmen a podobne pochutky... 😉

lucia446
30. júl 2013

@kykka miskamaj natas4 Obyčajne sa snažím takýmto diskusiám úplne vyhnúť. Ale nedalo mi to. Nie som ani zarytým odporcom očkovania, ale nie som ani tak naivná, že verím, že očkovaním zaručím dokonalý a zdravý život dieťaťu. Tak to zhrniem takto: Samotná očkovacia látka sú vlastne len bunky a bunkové steny daných baktérií, vírusov ( už sa ani nepoužívajú celé organizmy), takže toto určite nemôže ublížiť. Telo len reaguje na cudzí predmet v tele a zostanú po očkovaní protilátky, ktoré pomôžu bojovať s chorobou, keby sa s ňou organizmus znovu stretol. Nikto a nikdy však nikomu nezaručí a ani nikdy nezaručil, že po očkovaní, nemôže dieťa dostať chorubu,na ktorú bolo očkované, ako som sa aj tu niekde dočítala 🙂 Ide o to, aby telo malo protilátky, keď sa stretne so živím organizmom danej choroby.
Na druhú stranu musí vakcína obsahovať rôzne látky ako sú stabilizátory, ktoré ju udžia dlho "čerstvú" a tie určite telu škodia, rovnako ako všetky E-čka. Ale stetla som mamičky, ktoré boli zásadne proti očkovaniu a pritom predo mnou kŕmili dieťa 2 ročné grilovaným mäsom, super sladkým džúsikom, pili vodu z PETfliaš, používali mikrovlnku a umelú rýchlovarnú konvicu, takže pchali do detí tieto veci denno denne, spokojné, že deti očkovať nedali. Myslím, že tá skutočná pravda je niekde uprostred.

miskamaj
30. júl 2013

niekto tu pred chvilou napisal, ze sa vacsinou temy o ockovani zvrhnu na nadavky a osocovanie, i napriek tomu, ze medzi kamaratmi sa vieme o tom normalne a slusne porozpravat. Ano, je to tak a preto znova opakujem: nechapem, ako sa moze niekto podla anonymnych diskusii rozhodnut, ci dat alebo nedat ockovat svoje dieta 🙄

kykka
autor
30. júl 2013

@kalifa28 Mas komplexy? 🙂 Neznesies, ked vie niekto pekne vyjadrit svoj nazor, co? 🙂 Ale este si mi neodpovedala na otazku, uz som sa ta 3 krat pytala, ty nic, vyhybas sa tejto otazke.. Co tu vlastne robis? Ako vazne. Co tu robis?

kykka
autor
30. júl 2013

@hori Fuj, tak to urcite nie, ja si doma vystacim aj s obycajnou vodou s vytlacenym citronom. 😉

miskamaj
30. júl 2013

@lucia446 ja si obcas nieco precitam, ale neprispievam, pretoze v takychto typoch diskusie sa neberie ohlad na "iny" nazor. A v podstate s Tvojim prispevkom uplne suhlasim.

kalifa28
30. júl 2013

@kykka ty máš asi niečo s vnímaním.... usmernujem fanatikov ako si ty!!! to tu robím... ved haloo, čitame 🙂

lucia446
30. júl 2013

@miskamaj Ďakujem. Ja tiež neprispievam a to hlavne preto, že by sa neočkujúce mamičky na mňa vrhli. Ale myslím, že každý by mal mať právo a možnosť vyjadriť svoj názor a nepotrebujem, aby ma niekto presviedčal o opaku. A ja sa ho tiež nebudem snažiť nikomu meniť.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beruska.zuzanka
30. júl 2013

@hori tu sa to už zvrhlo na dohadovanie sa o očkovaní a neočkovaní

iwesska
30. júl 2013

V tom zdravom zivotnom style s tebou suhlasim, my sme tiez vela veci prehodnotili, vyhodili z jedalnicka, nahradili zdravsimi, odkedy mame maleho. Je pravda aj to, ze vakciny boli kedysi agresivnejsie, ale to vsak neznamena, ze teraz su bezpecne...Pises o strave, prekysleni organizmu. Tak mi prosim povedz - male 2 mesacne babatko, ktore je len na mlieku je podla teba prekyslene? Aku "dietu" by si mu navrhla na ozdravenie? Lebo inak si neviem vysvetlit, ako mohol moj maly dostat v 2mes. zapal lymfatickej uzliny sposobenej ockovanim proti TBC este v porodnici...hm...Ak by nahodou...mam na to aj papier od pneumologa, kde je cierne na bielom, ze je to vysledok ockovania. Ja ti neviem, ale po tomto ma tazko niekto bude presviedcat o zdravi z vakciny...

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kveta
30. júl 2013

@kykka Takze Ty si zaockovana proti vsetkym hepatitidam? Hm, tak to Ti gratulujem. To si totiz jedina na svete. Proti hepatitide C napriklad ockovanie neexistuje. Ale pokojne sa ockuj proti vsetkemu dalej. Fantazii sa medze nekladu. 🙂

lucia446
30. júl 2013

@tanapeta Ešte raz, ja nie som ani zástancom ani odporcom očkovania. Podľa mňa dieťaťu škodí aj jedno aj druhé. A k tomu právu. Ja neviem:Máš právo sa rozhodnúť sama za seba. Ale rozhoduješ o zdraví niekoho iného. Za teba rozhodli tiež druhí a ty si očkovaná bola a si v poriadku: Tak prečo chceš po desiatkach rokov experimentovať a rozhodovať za iného? Čo ak sa ukáže za pár rokov, že to bude zlé rozhodnutie? A čo ak dieťa dáš zaočkovať a naopak zase, výskumy budúcnosti ukážu, že očkovať naozaj boli zlé rozhodnutia? Ja som sa radila s lekármi, s lekármi z rodiny. A keďže oni do toho viac vidia, a všetci sa zhodli rovnako, dala som na ich názor.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leishmania
30. júl 2013

Som si vsimla ze zakladatelka ma tak nastudovane ockovanie ze jej nazor vyplyva z ozaj hlbokeho uvazovania a rozhodovania 😀 tetanus z kazdeho porezania, vsetky hepatitidy pichnute 🙂 mozno si skus o tom precitat este troska 😉

iwesska
30. júl 2013

@tanapeta No jasne ze neockujem 🙂 To uz nie je babatko, on uz ma 2,5r. 😅 Ale pamiatku v podobe hrcky ma na krku stale 😒

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz